Krstitke/Krštenje (restorani, broj ljudi, koga zvati...)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Evo ako mogu bit slobodna ps reci da Lido ne bih nikome preporucila…znam da ljudi tamo idu, puno njih je tamo bilo ok ali voditelji su totalno neprofesionalni…mi smo isli dogovoriti krstitke za svog miceka I zao mi je svake minute koju Sam potrosila na njih….samo toliko I sretno🌸🌺💐

  • Avatar Infinity

    Infinity

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Hvala na info, onda ipak nećemo Lido. Vidjela sam i drugdje da se spominje da nisu bila dobra iskustva. Danas sam išla do Leuta, ali izgleda da su ga zatvorili. Sad tražim neku treću opciju na Jarunu. Ima li tko iskustva s LaBoca restoranom?

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Nisam bas skroz upoznata s restacima u tom dijelu grada…mi smo na kraju otisli u konoba Luka prema Sesvetama…ispred je bio parkic za djecu, malog setali u kolicima u hladu…osoblje je vise nego ljubazno, a najvaznije hrana perfektna…mi smo se doslovno udavili…moji su sa mora a od muza iz Zg…bilo je svega za sve…perfektno!…I donijel I smo svoje kolace jer su bili poklon ( to ne dozvoljavaju svugdje) savjet je potraziti mjesta koja nisu razvikana I gdje je nekome jos uvijek stalo zadovoljiti musteriju….🌸🌺🌷

  • Avatar Masha

    Masha

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Podizem temu. Ima li kakvih preporuka za neki zgodan restac u zagrebu, zapadni dio? Za 20-ak ljudi. Krstenje. Hvala


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ivchi87

    ivchi87

    Broj poruka: 547

    Prijavi adminu

    Restoran R? Frendica tamo imala krstenje, ima vani lijepi dio za djecu, nije preskup, ok klopa… na Rudeskoj cini mi se.

  • Anica12

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    restoran za svadbe https://www.hotel-lagus.hr/index.php/hr/svecanosti [hotel-lagus.hr]

  • meli17

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Mene zanima za cca 30-ak ljudi koliko u grubo dodje krstenje u restoranu ? 
    Neke preporuke mozda za zapadni dio grada, N.Zagreb, prema V.Gorici.

  • Avatar božepetra

    božepetra

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Je li bio tko u Gastro Globusu u nekoj od manjih dvorana, recimo Zimskom vrtu, na proslavi krštenja?
    Mi smo kod njih imali svadbu i sve je bilo fenomenalno, zanima me zapravo cijena.
    I kako se uopće po restoranima u kojima ste slavili krstitke kreću cijene i što uključuju? 

    facebook.com/mamaimak/

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Ima li tko iskustvo sa restoranom Maksimir u parku ? Odmah iza crkve sv.Jeronima… to nam je župa i djeluje mi sve nekako najednostavnije… rano je još planirati…ali ono,nije rano za raspitati se

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar božepetra

    božepetra

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Ja znam par koji je tamo imao svadbu, mogu pitati okvirno. Iako to nisu isti meniji…

    facebook.com/mamaimak/

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.