Krstitke/Krštenje (restorani, broj ljudi, koga zvati...)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Ajme, cure moje… danas je sve bilo u redu dok muževa teta nije uperila mobitel Mihaelu i facu i forsirala ga da se namjesti i namještala mu glavu, da ga je toliko razje…. i nije prestajao plakati cijelo vrijeme krštenja. Sva djeca su bila dobra i tiha, a on se toliko plakao da je poplavio u licu, još i ona buka u crkvi… i naravno, muž i ja smo odmah okrivljeni da imamo asocijalno dijete i da nismo ništa sposobni organizirati. Naravno da smo mama i ja poludjele i očitale im svima bukvicu (tj., dotičnoj gospođi koja je uzrujala moje dijete i onoj koja je sve komentirala). A i moja prijateljica koja je došla je bila meta kritika, zato što je bila u crnoj haljini, a ne u bijeloj???? Pa kaj je vama? ‘Ste vi normalni??? Ali zato je Mihael u restoranu bio k’o bubica-prvo zato što je od plača zaspao, a drugo-zato što se toliko ispavao da je odlične volje-smijao se i gugutao i zakreštao i sada spava. Srce mi se kidalo, još su ljudi u crkvi govorili da ga ušutkam i kada će začepiti. Jako stresan dan, nisam ga baš tako zamišljala, ali drago mi je da je moje janješce kršteno i da se umirio, jer u konačnici, on je najvažniji i važno je da je njemu dobro, lako za nas. S idućim djetetom sigurno neću napraviti takvu grešku, da vodim te čangrizave starčeke…a i grlo me boli… idem sada uživati sa svojim janješcem i malo se naspavati… 

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    uh….ja mrzim tu ekipu koja maltretira bebače s fotićima…ja recimo svaki dan fotkam svoju curku da joj imam za pokazati jednog dana, ali znam kad joj odgovara i kad joj je dosta… tak je u ujna od mog dragog za uskrs htjela mpju curku fotkat, pa kad smo dragi i ja rekli da može al bez blica jer blic ne dozvoljavamo kad je ona u pitanju onda se naljutila jer ga ne zna zagasit… i komentar je bio da kak smo mi svi preživjeli a blicalo nas se… .jojjjj

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    E da to s blicom…pa jel treba epi napad dobit ne razumijem?? Igorova bebica, užas..meni je super što je kod nas krštenje nakon mise pa je svečanije i manje ljudi pa je intimnije i nije buka.

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Mi smo jučer odlučili da ćemo čekati 12.mj.i to ako,ona će onda biti velika cura.Hoću da mi dijete bude svjesno zašto je tamo i što joj se radi,a ne da obavljam krštenje pro forme.Uistinu,kao što sam već milion puta pisala mi nisu jasni ljudi kojima smeta dječji plač,s naglaskom na one koji imaju djecu,niti oni koji očekuju da mala beba šuti i smije se 2 sata.
    Ali opet,ima puno istine u onome-djeca osjete tko je dobar,jučer je bila mamima kolegica pedijatrica koja ne živi u ZG i htjela sam baš da mi pogleda malu,20 minuta ju je okretala gledala,ona nije ni pisnula,poslije se nije dala od nje,a vidjela ju je prvi puta,tak i sa patronažnom,dok se kad ju uzmu moja strina ili baka plače neutješno hahahaha,malo zločesto od mene,ali istina je…

    igorovabebica…nemoj me krivo shvatiti,ti si mama,tu si da zaštitiš svoju bebu,tak da nemoj davati svakome da ti nateže bebu kak njemu paše,pogotovo ne radi neke fotke…jednostavno čovjek treba postaviti neka pravila…uvijek kažem,pa nije moje dijete tu da vas zabavlja i pleše kak vama paše,mislim odite u cirkus,ak vam je do toga

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    tak ćemo i mi čekati, iz istih razloga…. baš to šta ti kažeš..glupo mi je to odradit zato jer male bebe MORAJU biti krštene… ne moraju… i šta će im biti ak se ne krste… ništa…. a slažem se i oko ovog za štićenje bebe… ja sam bome pravila postavila i nema da itko igdje ide bez mene s bebačicom,..ok, može dragi, al babe, tete, strine,… no chance… a isto i za mrcvarenje bebice

  • Natali2

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Mi smo našeg dečka krstili kad je imao mjesec dana. Krštenje je bilo na misi, bilo je troje djece i naš Jakov je bio najmanji i najbolji. Nadojila sam ga prije mise i on je cijelu misu prespavao. Tako da ćemo to napraviti i sa curom koja sad ima 10 dana.

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Nalah-potpuno se slažem s onim što si rekla! Tako su me razljutili da sam svima očitala bukvicu kada su mi rekli da nismo dobro organizirali ništa, da su sada svi ušutili i primijetila sam da su me uzeli za ozbiljno! Ma, ja Mihaela fotkam bez blica i kada njemu odgovara, nikada mu se ne unosim u lice s fotićem! 

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Sljedeću subotu mi imamo krstenje i svadbu..čitajući ovo sve me strah kako ce ju navlacit, posebice jer iz svoje familije imam doticnu gospođu koja svaki put narezem malu, neki dan smo Navratil k njima, M je spavala u autu i nisam ju normalno htjela budit, nisam ni trepnula ova koza ju je vec probudila i copila u ruke i velim ja njoj da zakaj si ju probudila a da nije ona , nego se M sama, pa normalno da ce se probudit dodessm joj unosis joj se u facu diras je itd. Onda ju jos cmoka a meni se kosa dize na glavi :-(
    Ma u sali bome ce bit samnom najvise net obzira sto sam ja mlada da mi ju tam natezu nedolazi u obzir..

    zebrica

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Svaki put navlaci malu*

    zebrica

  • Avatar Infinity

    Infinity

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Drage mame, vidim da se ovdje spominjao restoran Lido. Dvoumim se između Lida i Leuta, oba na Jarunu. Ali ne mogu na webu naći cijene. Zna li netko cijenu menija po osobi (ako imaju takvo što u ponudi)? Jer znam da neki restorani imaju gotovu ponudu menija za krštenje, većinom oko 150kn. Hvala!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.