Krstitke/Krštenje (restorani, broj ljudi, koga zvati...)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nemononame

    nemononame

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Morat zatvorit*

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Matea mi se nadamo da cemo iduce godine napravit bas svasbu ma da najiskrenije nisam bas sigurna u to.. Ma vjeruj zaboli me da li se kome svida ili ne svida …
    Dobro kod tebe je drucacije ti si u stanu i normalno da ne bi bas bilo dobro napravit to sve u malom prostoru a da ne kazem da ti niko nebi pomoc ponudio da ti pomogne to sve raskrcit jer imala bi sta ribat danima a i to sta se tice peseka ma nemres svima udovoljiti..

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Pea

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pitanje.. Nakon koliko mislite napravit krstitke, koliko čekati, mjesec,dva…?

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Pea


    Pitanje.. Nakon koliko mislite napravit krstitke, koliko čekati, mjesec,dva…?

    Ja sam rodila 1.7 i imat cemo kraj 9.mj ili pocetak 10mj :)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar nemononame

    nemononame

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Pea


    Pitanje.. Nakon koliko mislite napravit krstitke, koliko čekati, mjesec,dva…?

     Mi smo namjeravali  kad mala napuni 3 mjeseca, no naravno da su svi imali neki svoj plan i radit cemo ih tek u 10.mj, a mala je rodena u 2. mj

    Tea, to je pravi stav, samo kaj kod nas nije prosao…ja sam izludila bez veze samo…zato sam odlucila sad povuc crtu kod krstenja pa se raspitujem malo :)

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Prvu smo krstili za prvi rođendan, a drugu s točno 9 mjeseci :D Drugu smo htjeli i prije, al nije bila društvena, pa smo čekali da se počne ugodnije osjećat s ljudima i u stranom prostoru. Zvali smo roditelje, bake, braću i kumove, bilo nas je nešto više od 20 oba puta. Prvi put smo sve sami spremali, drugi put smo išli u restoran. Isto nas je koštalo, s tim da nismo imali brige oko pripreme i pospremanja kad smo bili u restoranu.

  • Avatar clericova

    clericova

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Mi krstimo sredinom 9. mj sa navršena 4 mjeseca. Inače sam mislila još kasnije da bebač bude malo stariji ali opet bi htjela obaviti to dok je još toplije. Imamo u restoranu u našem mjestu jer se nisam htjela zezat s čišćenjima i ostalim bedastočama prije i poslije tog. A i ko Matea imamo psa kojeg ne volim zatvarat radi nečijih hirova. Inače preporuke svekice su bile da to bude doma, u garaži i da ne plaćamo negdje puno….mah! Rekla sam, prvo je, imamo trenutno mogućnosti (hvala Bogu) tak da ćemo pozvati 40 ljudi (imamo veliku familiju pa ne ide ispod te brojke kak god) i otići u restoran tak da kad se to završi, mogu ići u krevet a ne dva dana čistiti za njima. :)

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    clericova


    Mi krstimo sredinom 9. mj sa navršena 4 mjeseca. Inače sam mislila još kasnije da bebač bude malo stariji ali opet bi htjela obaviti to dok je još toplije. Imamo u restoranu u našem mjestu jer se nisam htjela zezat s čišćenjima i ostalim bedastočama prije i poslije tog. A i ko Matea imamo psa kojeg ne volim zatvarat radi nečijih hirova. Inače preporuke svekice su bile da to bude doma, u garaži i da ne plaćamo negdje puno….mah! Rekla sam, prvo je, imamo trenutno mogućnosti (hvala Bogu) tak da ćemo pozvati 40 ljudi (imamo veliku familiju pa ne ide ispod te brojke kak god) i otići u restoran tak da kad se to završi, mogu ići u krevet a ne dva dana čistiti za njima. :)

    Slazem se,,i mi cemo imat u restoranu,,pa ko bi se zezao danima da to sve skloni i makne,,a vi imate jednog psa a ja ih imam 5 :D i ko bi takoder svima udovoljio a psi ko psi samo bi na hranu :)))

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Mi smo računali i koštalo bi nas možda u prosjeku 500 kn manje kad bi doma slagali za cca 20-25 ljudi, al kolko je tu zafrkancije i mučenja, ne isplati se. Dođeš u restoran, sjedneš, zabaviš se i odeš doma. Bez pospremanja, slaganja, živciranja

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    cura se rodila  9.01. a krštenje je 12.7 jednostavno od obaveza nismo htjeli  ranije da nije neki presing, a kad bi išli zvat koga trebamo nebi prošli ispod 60 ljudi :O a i imali bi 4 strane ( i moji i njegovi rastavljeni) i zbog fiancija smo odlućili da ćemo mi i kuma u restoran zabavit se i to e to :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.