Krstitke/Krštenje (restorani, broj ljudi, koga zvati...)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Mi imamo krštenje u nadolazeću subotu, znači 30. 05. Svekrva i muž su birali restoran i to Lido na Jarunu. Biti će nas 15-kumovi, roditelji (bake i djed), tetke i stričevi… djeca od kumova… jedino je jako skupo, 3500 kn, ja nikada ne bih tako skupo platila! Ali oni su odabrali, a praktično je i zbog parkinga i blizu nam je. Plus torta koju sam naručila-300 kuna. Ne znam kako će mali Mihael to izdržati-ne voli kada nam je puno ljudi po kući-podosta je nervozan!

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Mi imamo krštenje u nadolazeću subotu, znači 30. 05. Svekrva i muž su birali restoran i to Lido na Jarunu. Biti će nas 15-kumovi, roditelji (bake i djed), tetke i stričevi… djeca od kumova… jedino je jako skupo, 3500 kn, ja nikada ne bih tako skupo platila! Ali oni su odabrali, a praktično je i zbog parkinga i blizu nam je. Plus torta koju sam naručila-300 kuna. Ne znam kako će mali Mihael to izdržati-ne voli kada nam je puno ljudi po kući-podosta je nervozan!

    Evo mi imamo krstenje 31.5 I jucer smo bili u Lidu da uplatimo kaparu…svidio nam se meni I lokacija…medjutim, kad smo dosli tamo, docekao nas je njihov neki voditelj, primio nas iza nekakvog zastora gdje je bilo uzasno smrdilo po cigaretama a u ostatku restorana su ljudi bili zgurani kao sardine😔bio je poprilicno neprofesionalan na vise razina 😔uglavnom, izletili smo od tamo za tri minute na straznja vrata !!ja se nadam da ce vama ipak biti lijepo jer Jarun je lijepa lokacija I super za prosetati bebolina ako mu bude dosta svega😃Sretno🌺🌷💐

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Belle-nadam se da će nama biti ok, ali budem ti javila. Muž je razgovarao s nekom ženom, ali kako je danas nije bilo, pričali su s nekim sijedim i starijim muškarcem-da nije to taj o kojem pričaš? Ja sam isto stekla dojam da su ljudi zgurani kao sardine ondje… ah, samo da sve bude ok… i vama isto sretno! 

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Mislim da je to taj tip…ma gle, nama se mozda bas tako potrefilo😔sretno jos jednom I javi kako je proslo 🌺💃🏻

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    mi smo imali krstitke u pivnici Medvedgrad u Ilici. i bilo je ok. ima mjesta i ugodno je. bilo nas je puno ali je fino to sve bilo rasporedjeno. klopa niej sad neka vrhunska ali solidna. sve u svemu super:)

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Gdje ima haljinica svecanih..a da nisu opet preskupe..do 250,300 kn

    zebrica

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Haljina ima jako lijepih u NAMA-i na Kvatriću ( ja sam ondje kupila odjelce za krštenje za Mihaela)… imaju baš dućan sa svečanom odjećom za bebe… :) ja sam odjelce platila 200 kuna, a savršeno je!  

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Koji znas mozda kako se zove..nezivimvise u zg pa da ih probam na netu naci..

    zebrica

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Budem pogledala na računu kako se zove, samo mi MIhael spava, a odjelce je u kutiji pa da ga ne probudim. Sutra ti javim! 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Zebrica


    Gdje ima haljinica svecanih..a da nisu opet preskupe..do 250,300 kn

    imas u Zaboku u City parku ducan Limac…

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.