Koliko vaše bebe spavaju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Twigi

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame, moj sincic ima mjesec dana i budi se oko ponoci, podojim ga i nastavi spavat (u next to me kreveticu) ali problem nastane oko 3 kad opet oce jest, podojim ga i onda krece zabava, meskolji se,lamace rukicama i nogicama, dahce, stenje ne znam sta sve ne. Onda mu dosadi, pocne plakat pa ga uzmem i stavim pored sebe da doji, umiri se malo, vratim ga u krevetic a on i dalje lamace, gleda,  dahce hropti pa zaplace i tako do 6 ujutro a nekad i duze kad uspije opet zaspat. Naravno probala sam i da spava pored mene ali najcesce ista stvar bude. Znam da nije zamjenio dan za noc jer ni preko dana ne spava puno. Zanima me sta napravit..probala sam s dudom al nece, 3 razlicite sam probala. Po noci ga presvlacim jedino ako je imao stolicu kako ga nebi nepotrebno dodatno razbudjivala. Ne znam, mozda bi ga adaptirano duze drzalo sitim i duze bi spavao. Oprostite na poduzem postu.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Nije stvar u adaptiranom ,on ima takav ritam i gotovo!To ce potrajat i prestat!A sad koliko,ne znam…Tek mu je mjesec dana i to je cist normalno!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • elenaesma

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Twigi

    Pozdrav mame, moj sincic ima mjesec dana i budi se oko ponoci, podojim ga i nastavi spavat (u next to me kreveticu) ali problem nastane oko 3 kad opet oce jest, podojim ga i onda krece zabava, meskolji se,lamace rukicama i nogicama, dahce, stenje ne znam sta sve ne. Onda mu dosadi, pocne plakat pa ga uzmem i stavim pored sebe da doji, umiri se malo, vratim ga u krevetic a on i dalje lamace, gleda, dahce hropti pa zaplace i tako do 6 ujutro a nekad i duze kad uspije opet zaspat. Naravno probala sam i da spava pored mene ali najcesce ista stvar bude. Znam da nije zamjenio dan za noc jer ni preko dana ne spava puno. Zanima me sta napravit..probala sam s dudom al nece, 3 razlicite sam probala. Po noci ga presvlacim jedino ako je imao stolicu kako ga nebi nepotrebno dodatno razbudjivala. Ne znam, mozda bi ga adaptirano duze drzalo sitim i duze bi spavao. Oprostite na poduzem postu.


    E to se meni desava isto moja beba ima 1 mj i tako ne spava ali isto nije zamjenila dan za noc vec u kimadu nespava 2 3 sata i jos mi usyane rano 

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Doći će i to s vremenom :) uživajte u malim bebama :*

    [lilypie.com]

  • nelica166

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame, evo molila bih neki savjet ili čuti iskustva u vezi s time… Moja djevojčica ima 2 i pol mjeseca i zadnjih tjedan dana je jako cendrava tj primjetila sam kad ne spava da je nervozna, plače i ništa ju nr može umiriti osim kad ju stavim na ruke i ljuljam. Na početku je bila stvarno beba koja nije niti glasa pustila i lijepo spavala. Zadnji tj dana jako slabo po danu spava, a po noći u komadu 3,4 sata pa jede i onda opet dva tri sata pa opet jede. Danas mi je recimo spavala dvaput po 10 min i jedamput sat vremena, ostatak dana malo se poigramo (zanimacija isto kratko traje) i onda počinje cendranje jer je umorna. Jede normalno, pelene su ok. Uspavljivanje navečer je najgore. Okupa se, uživa kad je gola, smije se. Obučem ju i krene plač, pa onda ju ljuljam na rukama pa nakon pol sata zaspi. Cica isto ne vrijedi za uspavljivanje. Niti nikakva muzika, pjevanje. Brine me što toliko plače. Možda je skok u razvoju. Ne znam. Molim iskustva, savjete. Hvala! :) 

  • Brankich

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    nelica166

    Pozdrav mame, evo molila bih neki savjet ili čuti iskustva u vezi s time… Moja djevojčica ima 2 i pol mjeseca i zadnjih tjedan dana je jako cendrava tj primjetila sam kad ne spava da je nervozna, plače i ništa ju nr može umiriti osim kad ju stavim na ruke i ljuljam. Na početku je bila stvarno beba koja nije niti glasa pustila i lijepo spavala. Zadnji tj dana jako slabo po danu spava, a po noći u komadu 3,4 sata pa jede i onda opet dva tri sata pa opet jede. Danas mi je recimo spavala dvaput po 10 min i jedamput sat vremena, ostatak dana malo se poigramo (zanimacija isto kratko traje) i onda počinje cendranje jer je umorna. Jede normalno, pelene su ok. Uspavljivanje navečer je najgore. Okupa se, uživa kad je gola, smije se. Obučem ju i krene plač, pa onda ju ljuljam na rukama pa nakon pol sata zaspi. Cica isto ne vrijedi za uspavljivanje. Niti nikakva muzika, pjevanje. Brine me što toliko plače. Možda je skok u razvoju. Ne znam. Molim iskustva, savjete. Hvala! :)


    Pozdrav mamice, nema potrebe da pisem kakva je situacija kod mene sa curicom, mogu samo reci da je kod nas identicno, kao da sam ja pisala Vas tekst. 😔 Moja curica je zdrava, napreduje, nema grceva…evo od 17 h do maloprije je bila budna, ma nema sta nisam uradila da zaspe, ali nista. 

  • Sarinka

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame!Ja imam cerkicu 2 meseca i imamo problem sa spavanjem kad zaspi pocne da mlati glavicom rukama i nogama..

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Nasa beba ima 2mjeseca, spava jako dobro. Po danju nesto manje,ima dana kad je cendrava pa onda dodje period da super zaspe. 
    Kada ih stavljate na nocno spavanje? Mi smo poceli u 19i30 hranjenje i onda u krevetic, do nekih 1,2 odvali, pojede pa nastavi opet do jutra..

    [lilypie.com]

  • proljece21003

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moja je danas napunila 3 mjeseca i prvi put spavala od 01:00 do 10:00 bila sam uuu sooku, inace se po noci budila svaka 3 sata za rucati… Tako je bilo od rodjenja, a sada se nadam da ce ovako nastaviti kao sinoc hehe… Inace ovisi sve od bebe do bebe… Uzivajte

  • inna7

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Moja princeza za tjedan dana navrsava 10mj,vidim da joj ide prvi zubic.. nije cendrava i spava cijelu noc od devet do pol osam ujutro..jedino oko pet ujutro popapa flasicu bebimila,eh sad kaj mislite dali da joj ostavim jos taj obrok ili da ju pokusam odviknuti da ne jede po noci… jer neke mame mi pricaju da zakaj jos jede po noci

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.