Koga želite uz sebe na porodu?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    da… rekao je lik neokaljane i to taman dok su mu prsti bili tamo dole… ili bolje da kažem tamo unutra :) ja sam se skoro pukla smijat, ne pitajte me kak sam se suzdržala… al kad sam izašla van nazvala sam dragog i pričala mu to i vrištala od smijeha… brijem da su ljudi pomislili vidi ova je pukla,… tak da… neokaljane… još je dodao i da je on bio na porodu svoje žene, ali je izašao prije izgona da ne vidi sve (a faking ginekolog je) tak da on vjerojatno ne traži neokaljane :D

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Njemu je mozak okaljan očito

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    hahaha tko će ga znati….  što je moj dragi rekao, ak se njemu nisu ogadile a gledao je tuđe i to bez obzira na dob, pa neće se ni meni ogadit tvoja hahah :)

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    neokaljane xD ozbiljno xD
    a kaj nije neka logika da dok vide kak smo to super izdržale i da smo rodile njihovu bebu da nas vole više od svega i da im ne padne na pamet ić tražit “neokaljane” hahah koja riječ xD

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    neokaljane xD ozbiljno xD
    a kaj nije neka logika da dok vide kak smo to super izdržale i da smo rodile njihovu bebu da nas vole više od svega i da im ne padne na pamet ić tražit "neokaljane" hahah koja riječ xD

    slazem se….

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    da, da… taj izraz mi se tak urezao da mi uvijek izmami osmijeh na lice :) kao da će izać ne znam šta a ne naše dijete van… ono… gle.. ja znam masu onih koje nemaju djecu pa su ih dečki/muževi prevarili… pitam se samo kakve su oni išli tražit… kad ni ove nisu okaljane :D

  • Avatar visnjass

    visnjass

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Htjela bi da sa mnom bude muž ali koliko sebe poznam dozivat ću mamu ha ha
    Postoji mogućnost da oboje budu?

    https://lb1f.lilypie.com/9YJKp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Natali2

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Ma lakše je kad je muž uz tebe, Moj muž je bio prvi put uz mene i to zadovoljstvo platio 370,00 kn. Drugi put je bilo besplatno. Mislim da i doktori i sestre su nekako drugačiji kad je netko uz tebe.

  • Avatar visnjass

    visnjass

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Definitivno, mislim da nisu dugog jezika i da su humaniji ako je netko s tobom

    https://lb1f.lilypie.com/9YJKp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Tyna24

    Tyna24

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    i ja bi željela muža pokraj sebe.. al kakve sam sreće, baš će onda raditi, nemože dobiti GO. tak da budem sama nazadnje

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.