Koga želite uz sebe na porodu?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    mare88


    Znači da iskoristim njegovu dobru volju 

    Naravno

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Magic89

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Ja želim svog supruga uz sebe u tom trenutku, stoga brzo krećemo na tečaj.

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, hvala vam na sudjelovanju u nagradnom natječaju:
    https://klokanica.24sata.hr/trudnoca/porodaj/price-o-radanju-za-porodaj-su-dovoljni-majka-i-dijete-2020 [klokanica.24sata.hr]
    Dobitnici knjige mjeseca “Priče o rađanju” Jelene Božac su MalaMuca, LuKi i ena2203, a oni će biti obaviješteni i putem e-maila. Pozivamo vas da nam i dalje pišete koje osobe biste najradije imali uz sebe na porodu, a vaše odgovore objavit ćemo u našoj temi s foruma!

  • Avatar Lana9

    Lana9

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Cure, da li zna netko tko je rađao u Merkuru, kada pratnja može doći k tebi? Da li je odmah puste ili tek pred kraj? Hvala 

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    vidim uglavnom su muževi u pratnji. ja vodim svoju najbolju prijateljicu :)
    rodila je dvoje djece i izrazila je želju da bude uz mene, jer stvarno ne bi volila bit sama. muž nije bia oduševljen idejom da bude u pratnji - iako je on naravno bia moj prvi izbor, ne želim ga silit iako mi je žao šta će propustit taj divni trenutak koji jedva čekam :)



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Prva dva puta sam bila sama, ne cijelo vrijeme jer je većinu vremena i prvi i drugi put uz mene bila super babica/ sestra koja mi je bila velika podrška. Ovaj put imam želju da dragi ide sa mnom iako mu to još nisam rekla. On nije neki plašljivac niti gadljiv, ali zadnji put mi je ginekolog savjetovao da mu to ne priuštim jer nekim muškarcima nakon toga nije seks više isti i ne gledaju ženu više na isti način. E sad, to sam poslušala, ali ovaj put bih voljela da i moj dragi sudjeluje u rađanju našeg djeteta jer sve dijelimo pa zašto ne bismo i to. A do 27.5. imamo još puno vremena za razmišljanje pa ću vidjeti kako ću se osjećati i što ću htjeti za koji mjesec.

    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    i meni je moj ginekolog rekao da ne preporuča jer po njegovim riječima muškarac kasnije postane čuda i počne tražit neokaljane… ali bez obzira na to moj dragi ide samnom…svečano mi je obećao da neće tražiti neokaljane… 

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Postane čudan i traži neokaljane   ……plačem,veću glupost nisam čula,pa kakve su to pizd*
    kao ona reklama za mengu/uloške iz  '75 sa TV-a  

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    hahaha neokaljane! hahah
    Moj je kao otpočetka da će ići, al kak se bliži termin vidim da ja jako zabrinut i uspaničen i da ga je strah više nego mene pa sam mu jučer lijepo objasnila da stvarno nije bed ak ne ide, bolje nego da ga sillim. Nek bude barem jedno vrijeme u predrađaoni, a kasnije nek ode. Ne znam, glupo mi ga forsat. 
    Neko kaže: Nek vidi kak ti je teško. E baš to! Samo će vidjet, neće osjetiti pa mi to tak niš ne znači, ne shvaćaju oni što mi prolazimo. A sam porod i onak nije filmski i beba nije čista kad izađe i mislim da on nema predodžbu i samo bi se šokirao 

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ma normalno,kakvo forsanje,to je vaš dogovor i napravite kak vama paše.Mi još čekamo povratnu inf.sa njegovog posla,jer treba u to vrijeme putovati u USA,ali mama mi je oslobodila svo svoje vrijeme za mene,pa će ona uskočiti,tak da će biti ok.Mislim da je lakše ako je netko uz nas,ali da def.nije nužno da bude dečko/muž…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.