Kako se borite s trudničkim tegobama?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    ja sam na početku imala mučnine ali nikad nisam mogla povratiti…da bar jesam…
    pomagao je bijeli kruh ili krekeri/štapići i čaša limunade bez šećera…

    od nekog 14.tt je žgaravica svaki dan tu…toliko je prisutna da smo već najbolje prijateljice

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Tinčica3

    Tinčica3

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Fuj fuj mucnine, do 12 tjedna su trajale, a poslije kao rukom odnesene. Mene je mineralna spasavala. Nisam mogla od 6 - 12 tjedna nista piti osim mineralne. I ja bi kad bi mi bas bilo lose povracala, tu mineralnu😂 a poslije toga bi mi odmah bilo dobro. S tim da ja nisam imala jutarnje, niti dnevne mucnine, nego od 17h pa dok ne zaspem. 

    Sretno i drzi se! Uskoro ce proci!
    Moje tegobe su bolna ledja, nista drugo zadnjih par dana. Trtica i ovaj gornji dio izmedju lopatica. Ali sve izdrzivo! Mislim da bi trebala na neku fis kulturu. Malo razgibavanja i da bi bilo bolje.. Hm… Ili ipak ne.. 😂

  • Avatar Tyna24

    Tyna24

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    lollipop


    ja sam na početku imala mučnine ali nikad nisam mogla povratiti…da bar jesam…
    pomagao je bijeli kruh ili krekeri/štapići i čaša limunade bez šećera…

    od nekog 14.tt je žgaravica svaki dan tu…toliko je prisutna da smo već najbolje prijateljice

    e tooo… ko da čitam o sebi…
    i meni paše limunova voda/limunada a do sad je nikad nisam voljela… danas sam prvi put povratila i mogu reči da mi se želudac preporodio

    [lilypie.com]

  • Avatar Tyna24

    Tyna24

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    Tinčica


    Fuj fuj mucnine, do 12 tjedna su trajale, a poslije kao rukom odnesene. Mene je mineralna spasavala. Nisam mogla od 6 - 12 tjedna nista piti osim mineralne. I ja bi kad bi mi bas bilo lose povracala, tu mineralnu😂 a poslije toga bi mi odmah bilo dobro. S tim da ja nisam imala jutarnje, niti dnevne mucnine, nego od 17h pa dok ne zaspem. 

    Sretno i drzi se! Uskoro ce proci!
    Moje tegobe su bolna ledja, nista drugo zadnjih par dana. Trtica i ovaj gornji dio izmedju lopatica. Ali sve izdrzivo! Mislim da bi trebala na neku fis kulturu. Malo razgibavanja i da bi bilo bolje.. Hm… Ili ipak ne.. 😂

    Tinčica, ja molim Boga da će poslje 12.tj i meni proči te mučnine…. kod mene traju cijeli dan… ujutro mi je još najbolje…
    držim se… nedam se…

    [lilypie.com]

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    mene je baš taj 12.tt ulovilo neko opako stanje…mučnine…dva tjedna nisam ništa osim jabuka, kruha i nekad juhe pojela…fuj kad se samo sjetim

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Tinčica


    Fuj fuj mucnine, do 12 tjedna su trajale, a poslije kao rukom odnesene. Mene je mineralna spasavala. Nisam mogla od 6 - 12 tjedna nista piti osim mineralne. I ja bi kad bi mi bas bilo lose povracala, tu mineralnu😂 a poslije toga bi mi odmah bilo dobro. S tim da ja nisam imala jutarnje, niti dnevne mucnine, nego od 17h pa dok ne zaspem. 

    Sretno i drzi se! Uskoro ce proci!
    Moje tegobe su bolna ledja, nista drugo zadnjih par dana. Trtica i ovaj gornji dio izmedju lopatica. Ali sve izdrzivo! Mislim da bi trebala na neku fis kulturu. Malo razgibavanja i da bi bilo bolje.. Hm… Ili ipak ne.. 😂

    Tako i meni, vecernje mucnine  :)

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Pozdrav, vidjela sam da je nekoliko mama imalo problema sa stolicom u trudnoći, meni je već 5 dana mekana, makar nije proljev, i to zadnjih par dana dva puta dnevno, bila sam kod dr i rekla je ako se ne smiri do sutra da odem odnjeti stolicu na analizu, makar kažem nije vodenasta.. Jel imao netko sličnih iskustava i da li da se javim ginekologu? :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Kris koliko si trudna? Pijes li puno tekucine?

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Evo sad u 27.tjednu, pijem, ispocetka samo sipkov caj hladan a sad i vodu, ali osjetim grc u zelucu ako popijem prebrzo

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    A magnezij? Ja sam imala iste simptome, znala sam imati i proljev 2-3 dana, pa mekanu stolicu i po 3x u danu..ali nisam isla na pregled jer sam skuzila bila da mi magnezij i voda to uzrokuju. Sad ne pijem magnezij vise, i sad idem jednom dnevno i tvrda mi je stolica. Da popijem magnezij bilo bi mi ciscenje.

    Pijem puno vode ali po ovim vrucinama i u trudnoci ni neznam sto znaci “puno vode”. 2 l minimalno pijem.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.