Jesenske bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tea686

    Tea686

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    evo i nas😁


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Ajmo cure i ovu grupu pokrenut iako vecona nas je na fejsu 

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Evooo mene tu! 
    Pa mamice kako ste? Kako vase bebice?!
    Ja imam milijardu pitanja, al za start cu samo par😁
    Jel dajte vi svojim bebama k1d3 kapi?? Meni to pise na otpusnom pismu od 8.dana…a kod hrpe mama sam cula da bebe imaju grceve od toga, cak mi je i patronazna to potvrdila.
    Mame koje su imale carski. Jel nosite steznik ili one sililonske flastere? Koliko su vam veliki rezovi? Moj je 9 cm js mislim.

    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    Evooo mene tu!
    Pa mamice kako ste? Kako vase bebice?!
    Ja imam milijardu pitanja, al za start cu samo par😁
    Jel dajte vi svojim bebama k1d3 kapi?? Meni to pise na otpusnom pismu od 8.dana…a kod hrpe mama sam cula da bebe imaju grceve od toga, cak mi je i patronazna to potvrdila.
    Mame koje su imale carski. Jel nosite steznik ili one sililonske flastere? Koliko su vam veliki rezovi? Moj je 9 cm js mislim.


    Ja sam isto čula da k1d3 izazivaju velike grčeve pa sam si mislila ipak davat obične d1 kapi i biogaju 

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam napisat da mu tu u bolnivi vec daju biogaju pa cu ja samo nastaviti, a koliko sam skuzila na rođenju ima daju inekciju k zbog nečega nisam sigurna dole smo imali na zidu da se daje al ja neznam više šta je sve pisalo… 

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Nas_bebac

    Zaboravila sam napisat da mu tu u bolnivi vec daju biogaju pa cu ja samo nastaviti, a koliko sam skuzila na rođenju ima daju inekciju k zbog nečega nisam sigurna dole smo imali na zidu da se daje al ja neznam više šta je sve pisalo…

    Da, u bolnici dobiju injekciju k1 zbog krvarenja. Moja je isto dobila . Dajes 5 kapi bio gaje? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    Nas_bebac

    Zaboravila sam napisat da mu tu u bolnivi vec daju biogaju pa cu ja samo nastaviti, a koliko sam skuzila na rođenju ima daju inekciju k zbog nečega nisam sigurna dole smo imali na zidu da se daje al ja neznam više šta je sve pisalo…
    Da, u bolnici dobiju injekciju k1 zbog krvarenja. Moja je isto dobila . Dajes 5 kapi bio gaje?


    Mislim da  mu daju 3 jer mi smo jos u bolnici 

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Rorry

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,  evo i mene!  Kako ste,  kako su vam bebice?  
    Mi smo se sad vec polako navikle na zivot kod kuce i puno se mazimo i volimo 
    Ja ne dajem k1d3, nema niti jedne preporuke od pedijatrijskog drustva da je ucinkovito,  tako da mislim da nema potrebe za tim 
    Looda vila,  nemam steznik,  iako sam ga mislila nabaviti,  navodno sw ipak sve brze oporati i vrati na mjesto 

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Rorry

    Pozdrav cure, evo i mene! Kako ste, kako su vam bebice?
    Mi smo se sad vec polako navikle na zivot kod kuce i puno se mazimo i volimo
    Ja ne dajem k1d3, nema niti jedne preporuke od pedijatrijskog drustva da je ucinkovito, tako da mislim da nema potrebe za tim
    Looda vila, nemam steznik, iako sam ga mislila nabaviti, navodno sw ipak sve brze oporati i vrati na mjesto


    Meni se trbuh evo danas 11 dana od carskog 80% vratio. Mislila sam pricekat jos do kraja tjedna pa vidjet dal bi steznik ili ne. Imam one visoke gace kao polusteznik i sa njima mi je super.
    Jeste vi imale skok do sada?
    Evo moja Helena danas neumorna.. od jutra na sisi. Oce sisu -nece sisu, cendra, kaka i tako u krug…koraka ne mogu mrdnut od nje😫 sve mi izgleda kao neki skok. Uff

    [lilypie.com]

  • Rorry

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Da i moj se skroz smanjio pa ne znam ima li vise smisla stavljati steznik.  
    Ma mi  ti se od pocetka malo mucimo s dojenjem jer sam tek 5.dan dobila mlijeko pa jos imam 1-2 obroka nadohrane.  Al nekako mi se cini da je Mila nabujala zadnja 2-3 dana   nacicava zadnjih par dana uvijek u isto vrijeme pa se pitam jel ima grceve,  gladna je ili samo voli cicati  sutra dodje patronazna pa cemo vidjeti kak je s kilazom 
    Helena je vratila porodjanu tezinu? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.