Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Potvrdjujem za lekadol I lupocet. Cijeli 1. I 2. Mj. Sam muku mucila s prehladom, dr. opce prakse mi.je rekla da smijem jedino lekadol I lupocet u slucaju bolova. Ostalo smo rijesavali cajem I limunom, eventualno fizioloska za nos

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Hej cure, ja sam išla u ljekarnu, dala mi je šumeći eferalgan, čisti paracetamol, i toliko sam poludila na puhanje nosa da sam kupila aspirator, više ne mogu puhati nos koliko me boli 😒

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Evo me s pregleda, sve je u savršenom redu, dečkić ima 150 grama i cca 13 cm, noćas ću mirno spavati 😀
    Hvala na podršci 😀😘

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Isssa

    Evo me s pregleda, sve je u savršenom redu, dečkić ima 150 grama i cca 13 cm, noćas ću mirno spavati 😀
    Hvala na podršci 😀😘


    Bas mi je drago draga  😘…  Oprosti molim te ,  ali u kojem tjednu  si otkrila spol?  Jesi isla na 4D uvz ili ti je  na običnom?? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Issaa Bravooooo! Super! Bome dečko raste. Nek je sve u najboljem redu i neka tako ostane. Baš mi je drago 

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Isssa

    Evo me s pregleda, sve je u savršenom redu, dečkić ima 150 grama i cca 13 cm, noćas ću mirno spavati 😀
    Hvala na podršci 😀😘


    Bas mi je drago! Ajme kako vec rastu bebice! 🤗🤗😊 bas se veselim svom iducem pregledu, poslije Uskrsa🤗 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Bravo Isssa, pa to je vec pravi veliki decko! Jedva cekam da i moja bebica bude tolika, da malo odahnem :)

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    nestrpljiva25

    Isssa

    Evo me s pregleda, sve je u savršenom redu, dečkić ima 150 grama i cca 13 cm, noćas ću mirno spavati 😀
    Hvala na podršci 😀😘

    Bas mi je drago draga 😘… Oprosti molim te , ali u kojem tjednu si otkrila spol? Jesi isla na 4D uvz ili ti je na običnom??


    U 15 tjednu na 4D, na 2D se nije vidjelo jer je bebač bio nekako kontra okrenut, danas mi je opet rekao da je dečko, da nije ništa otpalo 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu
    4D slabo se vidi
    4D slabo se vidi

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Ajme Isssa preslatko. Ja idem 6.4. Vidjet cu sta kaze tada iako je prerano da vidi spol tad. Mozda. Tko zna. 
    Ja imam temp 38. Bila kod svoje dokt rekla je da mi bolje nebi ništa davala sada. Stavila sam obloge od krumpira na stopala. Navodno izvlači temp. Vidjet cemo
     

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.