Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    Nina ❤

    Pozdrav cure! Da vas pitam, jel koja od vas radila 4d uzv u 12 tjednu?
    Ja sam radila. Imam i slike i snimke 🤗🤗 predobro se sve vidjelo😊


    O hvala… onda cu ici sigurno😊😘


  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Cure vidim da savjetujete lekadol i lupocet. Ne znam koliko cu jos moci izdržati ovu glavobolju. Evo skuhala sam si kavu.  Nekada pomogne. Pijem ju na silu ustvari..  znaci nesto od to dvoje mogu?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Dija, da, moze se to dvoje, odnosno sve na bazi paracetamola, tako sam barem cula, neka me ispravi netko ako grijesim.

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Dija85

    Cure vidim da savjetujete lekadol i lupocet. Ne znam koliko cu jos moci izdržati ovu glavobolju. Evo skuhala sam si kavu. Nekada pomogne. Pijem ju na silu ustvari.. znaci nesto od to dvoje mogu?


    Mene neki dan uhvatila migrena i popila sam lekadol… Poslije sam isla traziti na netu i kaze da je to jedini sigurni analgetik za trudnice, samo treba paziti da se ne pređe doza od 4g/dan (8 tableta od 500mg)

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Dija, nazovi svoga obiteljskog liječnika ili ginica najbolje. Vjerojatno smiješ, ali ako i popiješ da nemaš strahove pa da stres i strah naškode vise nego jedan lekadol. Da budeš mirna 

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Cure meni je ginekolog  reka da mogu lekadol i lupocet piti…  Nemate  brige slobodno  popij ako  ti je bas tesko i ja sam ga jednom popila kad me bas jako bolila. 

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam. Ni inace ne pijem nikakve tablete. Uvijek cekam da prodje samo. Iako ni to nije zdravo. Ali ne mogu vise. Popit cu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Mene je prošli tjedan užasno bolilo zubno meso. I popila sam lupocet. Prije toga sam cijeli Internet pretražila i svi pišu da se lekadol i lupocet mogu piti… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Teta90

    Dija, da, moze se to dvoje, odnosno sve na bazi paracetamola, tako sam barem cula, neka me ispravi netko ako grijesim.


    Tako je. Sve na bazi paracetamola u trudnoci je dozvoljeno. Provjereno kod nekoliko ginekologa, doktora opce prakse i iskusnih trudnica/mama😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Dija, vec sam gore napisala, meni je pomoglo cak pola lupoceta, pa probaj tako, ali ako te bas jako boli, uzmi cijeli bez griznje savjesti :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.