Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Za zabavu :)
    Kalkulator za boju okica nasih beba :)

    https://www.predict-eyes.com [predict-eyes.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    Za zabavu :)
    Kalkulator za boju okica nasih beba :)

    https://www.predict-eyes.com [predict-eyes.com]


    😁 ja mislim da nema šanse da budu drugačije nego smeđe. Moj tata ima plave, svi ostali smeđe.

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    Za zabavu :)
    Kalkulator za boju okica nasih beba :)

    https://www.predict-eyes.com [predict-eyes.com]


    Moje variraju izmedju smedjih I zelenih pa tako i rezultat 😂😂  a muz je uvjeren da ce imat njegove divljacki plave 😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Endzrue

    garavusa005

    Pročitala sam da diskutirate o lysteriji - bakteriji u siru. Ovako, ja ne podnosim mlijeko, stoga sam se prebacila na sir jer smatram da je manje opasno nego izbjegavati mliječne proizvode.

    Što se te bakterije tiče ne jedem sireve sa plemenitim plijesnima, suhomesnate proizvode (osim dobro termički obrađene) a tvrde sireve ne mogu jer su mi sada fuj :-(. Jedem svježi sir, kupovni, zrnati iz Lidla.

    Ne jedem gljive jer ne smiju trudnice sklone gljivičnim infekcijama

    Ne jedem morske plodove zbog žive u njima, ali jedem povremeno tunu iz konzerve, ali doslovno povremeno.

    Ja ne mogu ovo ne komentirat.. Jesi ti ozbiljna? Objasni mi kakve veze imaju gljive koje su povrće sa gljivičnim infekcijama u tijelu koje su posljedica šećera brašna i industrijskih prerađevina ilitiga upale tijela koje stvori plodno tlo bakterijama da napreduju..
    Druga stvar morski plodovi (školjkaši o riba) se preporučuju.. Radi omega 3 masnih kiselina barem 1 tjedno.. Ne smije se jesti meso morskog psa, sabljarke, skuše jer oni sadrže visoke količine žive. Ribe koje nemaju toliko puno žive u sebi su škampi tuna svježa divlja, losos, bakalar i som. A konzerva ženo najviše ima jer nemaš pojma šta su unutra i koju tunu stavili.. Ne znam ko te savjetovao al ja sam evo u šoku.. Pij jogurt i kefire ako mlijeko ne možeš

    Školjke, sirevi plemenitih plijesni i suhomesnati proizvodi su prema vodičima za trudnice iz Australije. 
    A i sto se RH tiče, nadji mi bilo koju školjku da nema E.coli
    Sto se gljiva tiče, našla sam članak o tome, a obzirom da sam sklona gljivičnim i bakterijskim  infekcijama i čak da negdje pročitam da ne smijem gaće sušiti na mjesečini, poslušala bih samo da se trudnoća održi ako sam svjesna da sam nečemu sklona koliko god sam svjesna da nema ni razuma ni logike. 
    Konzerve tune - da, svjesna sam zato sam i napisala da sam s tim vrlo vrlo oprezna ali ne kupujem sranja po Kauflandu.
    I kao zadnje postoje pravila ponašanja foruma gdje se poštuje sugovornika, daje se mišljenje bez osudjivanja i bez prozivanja. Stvarno nema mjesta patronizirajucem tonu. Ako se već ne slažeš i ističeš da imaš vise znanja o tome, onda argumentirano navedi da smo naletile na neprovjereni članak i da takva teza nema znanstveno uporište. Ako si već iz te struke, onda valjda znaš kako se vode znanstvene diskusije i kako se pišu demanti.

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Jutro cure. Ja budna od 3, mučnina, povraćanje, glavobolja. Grozno se osjećam…sjedim, pijem čaj od kamilice. Jučer sam cijeli dan preležala, osjećam se baš slabo. Samo da se ne razbolim
     Nadam se da ste druge cure dobro i da još spavate. 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Jutreko i pozdrav svim novim trudnicama. 
    Dija85 samo pozitivno razmišljaj i  nećeš se razboliti :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    Za zabavu :)
    Kalkulator za boju okica nasih beba :)

    https://www.predict-eyes.com [predict-eyes.com]


    Fora stvar, ispada smeđe 50%, zelene i plave 25%, znači možemo svašta očekivati 😀, a možda ko ja bude, jedno plavo, drugo plavo-zeleno 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Jutro svima, dobrodošle nove trudnice, školsku trudnoću vam želim 😀
    Kak ste danas?
    Ja sam ostala doma, prehlada me ubija, nos curi, oči suze još samo da krene nešto na uši curiti 😂😂😂😂, za poluditi 😑
    Ljubavnik (WC papir) je uvijek uz mene, potrošila sam jučer 2 role na nos, već sam luda, tampone ću si staviti 😂😂😂😂😂, danas je i muž ostao doma zbog mene, nije me u 14 godina vidio ovakvu pa se zabrinuo😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Evo vani konacno sunceee☉🌞☉ 
    Mi smo jucer imali druzenje kod prijatelja  uz kinesku veceru, 5 slijedova hrane…uspjela sam od svakog po malo😁 jos su mi dali neki caj za lakse spavanje, bome sam ga ovu noc odspavala skoro pa u komadu, samo sa jednim budenjem:)
    Inace, danas se bas dobro osjecam. Idem sad kod frizera, napravit povrsinske pramenove, vec stvarno ocajno izgledam. Popodne moram smislit neki kolac naoravit, sutra nam dolaze moji roditelji-ostaju do subote. 
    Ima ko kakav prijedlog za kolac?
    Jel netko na pregledu danas? 
    Isssa glavno da je bebica okej i da raste. Javi sto su ti rekli za ovo drugo..
    Nasa bebica u svakom slucaju mora imat svijetle oci, ja imam zelene i moji roditelji isto, dragi nebesko plave kao i njegovi😁🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Ovo s bojom okica je baš zabavno. Kod nas bake imaju plave a dede smeđe, isto ko muž i ja, doduše moje su neke zeleno smeđe, pa nam ispada 75% za smeđe, 10.94% za zelene i 14.06% za plave. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.