Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    Jutro cure! Evo vani konacno sunceee☉🌞☉
    Mi smo jucer imali druzenje kod prijatelja uz kinesku veceru, 5 slijedova hrane…uspjela sam od svakog po malo😁 jos su mi dali neki caj za lakse spavanje, bome sam ga ovu noc odspavala skoro pa u komadu, samo sa jednim budenjem:)
    Inace, danas se bas dobro osjecam. Idem sad kod frizera, napravit povrsinske pramenove, vec stvarno ocajno izgledam. Popodne moram smislit neki kolac naoravit, sutra nam dolaze moji roditelji-ostaju do subote.
    Ima ko kakav prijedlog za kolac?
    Jel netko na pregledu danas?
    Isssaglavno da je bebica okej i da raste. Javi sto su ti rekli za ovo drugo..
    Nasa bebica u svakom slucaju mora imat svijetle oci, ja imam zelene i moji roditelji isto, dragi nebesko plave kao i njegovi😁🙄


    Javim večeras, u 19:30 sam naručena

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!
    Tinci, mogu misliti koja sreca i odusevljenje, to ce biti prave velike seke i sigurno ce se ukljuciti u brigu oko bebe :) Nije tako lose imati i veci razmak medju djecom, a ti ces sad znati i jedno i drugo, pa ces nam znati reci :)
    Kalanhoja, nase ce imati ili plave ili zelene (vjerojatnije) jer nas puno u obitelji ima upravo zelene, ja imam plave.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Dija, ti i ja nocas na smjene! Ja sam bila budna 1-4, nista mi nije bilo, ali san nije htio na oci :D Nadam se da si sad bolje 😘
    Isssa, sretno na pregledu i brzo ozdravi!
    Looda_vila, obozavam kineski! 
    Nemam ti ideju za kolac jer ih bas ne jedem. Evo nedavno smo radili kolac s rogacem i jabukama i gore glazura od cokolade, brzo je gotov i fin, to cak i pojedem ;)
    Ja sam isla vaditi krv u bolnicu, sad sam doruckovala, idem malo pospremiti po kuci, oprati kosu i citati knjigu :)
    Jucer smo muz i ja napravili malo vise polpeta pa nosimo mojima na rucak, a oni rade kelj na zlicu, tako da svatko nesto napravi :)
    Nadam se da je kod svih sunce i da cete uzivati u danasnjem danu! 🙂

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Teta90

    Dija, ti i ja nocas na smjene! Ja sam bila budna 1-4, nista mi nije bilo, ali san nije htio na oci :D Nadam se da si sad bolje 😘


    Ide nekako… sjedim, pijem čaj. Opet sam povraćala i glava me i dalje boli. A bit ce nekako.. uspjela sam pojesti malo palente. 

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    Jutro cure! Evo vani konacno sunceee☉🌞☉
    Mi smo jucer imali druzenje kod prijatelja uz kinesku veceru, 5 slijedova hrane…uspjela sam od svakog po malo😁 jos su mi dali neki caj za lakse spavanje, bome sam ga ovu noc odspavala skoro pa u komadu, samo sa jednim budenjem:)
    Inace, danas se bas dobro osjecam. Idem sad kod frizera, napravit povrsinske pramenove, vec stvarno ocajno izgledam. Popodne moram smislit neki kolac naoravit, sutra nam dolaze moji roditelji-ostaju do subote.
    Ima ko kakav prijedlog za kolac?
    Jel netko na pregledu danas?
    Isssaglavno da je bebica okej i da raste. Javi sto su ti rekli za ovo drugo..
    Nasa bebica u svakom slucaju mora imat svijetle oci, ja imam zelene i moji roditelji isto, dragi nebesko plave kao i njegovi😁🙄


    Predlažem tiramisu ili cheesecake  Moja 2 najomiljenija 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Jutro curke,  issa sretno na pregledu.. Bit ce sve super😀….  Cure mene svako 2.  Dan zaboli glava…  I jutros se probudim s laganom  glavoboljom,  a obzirom da necu  odmarat nego radit popodne pretpostavljam  da ce bit intezovnija i intenzivnija kao sta je to bivalo i zadnjih  dana..  Ikakav  savjet?? Nešto  prirodno obzirom  da se trudim  ne pit tablete…  Al ako me danas bude bolilo ko zadnjih  dana jako morat  cu popit jedan lekadol 😵

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    Jutro cure! Evo vani konacno sunceee☉🌞☉
    Mi smo jucer imali druzenje kod prijatelja uz kinesku veceru, 5 slijedova hrane…uspjela sam od svakog po malo😁 jos su mi dali neki caj za lakse spavanje, bome sam ga ovu noc odspavala skoro pa u komadu, samo sa jednim budenjem:)
    Inace, danas se bas dobro osjecam. Idem sad kod frizera, napravit povrsinske pramenove, vec stvarno ocajno izgledam. Popodne moram smislit neki kolac naoravit, sutra nam dolaze moji roditelji-ostaju do subote.
    Ima ko kakav prijedlog za kolac?
    Jel netko na pregledu danas?
    Isssaglavno da je bebica okej i da raste. Javi sto su ti rekli za ovo drugo..
    Nasa bebica u svakom slucaju mora imat svijetle oci, ja imam zelene i moji roditelji isto, dragi nebesko plave kao i njegovi😁🙄


    Ja  bih ti preporucila mileram tortu..  Ekstra je i nije komplicirana 😁 ili cokoladne kocke..  

  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Da vas pitam, jel koja od vas radila 4d uzv u 12 tjednu? 


  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Dija, Teta90 - moja smjena je bila od 4-6 

    Issa - sretno na pregledu. Bit će sve OK.

    nestrpljiva25 - probaj sa nekom laganom, ali stvarno laganom masažicom koja će potaknuti cirkulaciju. Imam jednu tablicu koja po tjednima navodi najučestalije simptome u trudnoći (ne mora nužno svaka žena imati sve) pa između ostalog predviđa poč 2. tromjesječja glavobolje - ne zna im se uzrok ali pretpostavlja se da je cirkulacija budući da u to vrijeme jedan od simptoma postaju i vidljive vene. Po meni ne škodi pokušati. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    garavusa005

    Dija, Teta90- moja smjena je bila od 4-6

    Issa- sretno na pregledu. Bit će sve OK.

    nestrpljiva25 - probaj sa nekom laganom, ali stvarno laganom masažicom koja će potaknuti cirkulaciju. Imam jednu tablicu koja po tjednima navodi najučestalije simptome u trudnoći (ne mora nužno svaka žena imati sve) pa između ostalog predviđa poč 2. tromjesječja glavobolje - ne zna im se uzrok ali pretpostavlja se da je cirkulacija budući da u to vrijeme jedan od simptoma postaju i vidljive vene. Po meni ne škodi pokušati.


    Taman sam prije tjedan ipo dana zakoracila u 2. Tromjesečje i nekako me tako i počelo stalno  pikat u glavi…. Ne mogu funkcionirat a moram radit 😵😵😵😵 pokušat ću…  Napravit cu si i čaj  od đumbira pa popit…  Nece skodit..  Hvala 😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.