Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Andeo upravo citam tvoj porod nekih 10 stranica unazad, super za epiduralnu i relativno bezbolan porod! A ovo s rukom dole kad sire ti boli i s dolantinom tako da nema veze sta ti ga tad nisu dali, ja sam vristala kad mi je to radila, a dobila sam nekoliko doza dolantina i trudovi nisu boljeli, ali to je jako. 😖
    Palcice vidis, meni je dolantin super jer me tako lijepo nadrogira, ali ovaj 3.put me boljelo vise nego prva 2 poroda (valjda sam oguglala malo na drogu nakon dva poroda s njom hahhaha).
    Endzrue ako nije problem sto pitam, sjecam se da si govorila da neces cijepiti pa me zanima kako je to proslo i sto su ti rekli u rodilistu ako si odbila. 
    Cestitke svim mamama i bebicama, a cekalicama sretno!

    [lilypie.com]

  • Tinkica

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Tinkica

    .Tinci0.

    Jutro svima! Da se malo i mi javimo..
    Evo dani brzo prolaze..rastemo i puuno papamo.
    Noć je kako koja, ali uvijek se budimo bar 2 puta do 5h..ujutro odem pod tuš, pa se puno bolje osjećam..
    Tinkica izdajanje nije pokazatelj koliko mlijeka imaš..tako da samo hrabro i stavljaj bebu što više na prsa pa će si navuć mlijeka

    Ne želi uopće povući. Primi sisu u usta i tako ju drži bez da vuce, i čeka i zaspi. Ili se svađa s njom i vice i grebe s rukicama. Rijetko kad mi uspije da povuce

    Jesi probala dok je sisa ustima onako stiskati lagano možda ako uspiješ iscjediti malo mlijeka usta krene vuc, i kao što kaže Tincio probaj zvat SOS


    Jesam, probam iscijediti koliko mogu. Evo veceras je bila na sisi skoro sat vremena. Uspjela sam nekako. Ali je nakon toga bila vriska i popila je 60 ml dohrane. Ne znam koliko je onda iz sisa povukla 

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Justme123- 
    Definitivno najgori dio poroda 😓 a vjerojatno bi ga on malo ublažio taj “ZAHVAT” al vjerujem da nebi bilo skroz bezbolno.
    Pitanje: jel ima neka problem s kontroliranjem urina nakon poroda je bilo skoro svaki put I to sjednem hoću ustat nemam osjećaj da moram na wc i samo krene, sad se to smanjilo i najčešće je kad se skinem i krenem sjest na wc pre rano krene (ako me razumijete) s obzirom kolko je dana prošlo od poroda i da sam super ovo me jako bediraaa i zabrinjava

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Justme123-
    Definitivno najgori dio poroda 😓 a vjerojatno bi ga on malo ublažio taj “ZAHVAT” al vjerujem da nebi bilo skroz bezbolno.
    Pitanje: jel ima neka problem s kontroliranjem urina nakon poroda je bilo skoro svaki put I to sjednem hoću ustat nemam osjećaj da moram na wc i samo krene, sad se to smanjilo i najčešće je kad se skinem i krenem sjest na wc pre rano krene (ako me razumijete) s obzirom kolko je dana prošlo od poroda i da sam super ovo me jako bediraaa i zabrinjava

    Nisam se s tim problemom susrela, ali jel moguce da to ima veze s epiduralnom?
    Inace, kazu da nije neobicno imati problema s inkontinencijom nakon poroda, a tebi je sve jos frisko, svakako bi na tvom mjestu pitala ginekologa dal da cekam da prode ili mozda dodem ranije na pregled (ili nazvati ginekolosku ambulantu u bolnici jer tamo gdje si rodila mozes doci i po isteku onih 6 tjedana na pregled pa tako i zvati ako imas neki problem)

    [lilypie.com]

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Uh kad citam o tom rucnom sirenju, nije mi dobro….da mi je to izbjeci uhh

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    hortensia

    Uh kad citam o tom rucnom sirenju, nije mi dobro….da mi je to izbjeci uhh


    Ako imas iskusnu babicu nece ti to bit strasno, ona ce ti to u trudu napravit, malo jace ce zabolit al de facto traje 5 sekundi, a skrati ti muke od tipa 2 sata. Imaj povjerenja u osoblje i budi opustena, bit ce tebi lakse.  Najbolje ti je nicije iskustvo ne dozivljavat. Ja sam u smrtnom strahu od poroda bila, prizeljkivala sebi carski i sl da bi na kraju sad stvarno taj dan je meni bia najlipsi ikad.  Bolilo je, iskompliciralo se je s posteljicom i sl, al toliku srecu kad je zaplaka i kad su mi ga dali u zivotu nisam osjetila. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    hortensia

    Uh kad citam o tom rucnom sirenju, nije mi dobro….da mi je to izbjeci uhh


    Ma nije to tako strasno, cijelo iskustvo poroda je bolno, ali bez brige, ti ces biti fokusirana na trudove i tiskanje i neces se stici zamarati time sta oni cackaju dolje, vjeruj mi, meni je muz rekao neke stvari kojih ja uopce nisam bila svjesna da su se dogadale za vrijeme poroda, totalno sam u svom svijetu bila.

    [lilypie.com]

  • Avatar okozeleno

    okozeleno

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Ja se danas malo igrala i napravila mali photoshooting za uspomenu… 😊
    Sutra nam je termin… ovo moje dvoje djece rodeno je bas na termin, ujutro ustala s trudovima i rodila isti dan… bilo bi u redu da ovo trece ne zabusava n3go da ponovi tradiciju… jelda?! 😁😂

    Sreća 1 - 2011.
    Sreća 2 - 2013.
    Sreća 3 - na putu :)
    [lilypie.com]

  • Tinkica

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Justme123-
    Definitivno najgori dio poroda 😓 a vjerojatno bi ga on malo ublažio taj “ZAHVAT” al vjerujem da nebi bilo skroz bezbolno.
    Pitanje: jel ima neka problem s kontroliranjem urina nakon poroda je bilo skoro svaki put I to sjednem hoću ustat nemam osjećaj da moram na wc i samo krene, sad se to smanjilo i najčešće je kad se skinem i krenem sjest na wc pre rano krene (ako me razumijete) s obzirom kolko je dana prošlo od poroda i da sam super ovo me jako bediraaa i zabrinjava


    Ja imam sličnih problema sa urinom. A i sa stolicom 

  • Avatar Lenchy77

    Lenchy77

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Justme123-
    Definitivno najgori dio poroda 😓 a vjerojatno bi ga on malo ublažio taj “ZAHVAT” al vjerujem da nebi bilo skroz bezbolno.
    Pitanje: jel ima neka problem s kontroliranjem urina nakon poroda je bilo skoro svaki put I to sjednem hoću ustat nemam osjećaj da moram na wc i samo krene, sad se to smanjilo i najčešće je kad se skinem i krenem sjest na wc pre rano krene (ako me razumijete) s obzirom kolko je dana prošlo od poroda i da sam super ovo me jako bediraaa i zabrinjava


    To je posljedica epiduralne-proći će. Ja nemogu mokrit sjedečki već se moram napola dić sa školjke ili stojećki u tušu. Rekla sam da ću pustit 6 tj kolko traje babinje a onda ću se brinut

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.