Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    OkoZeleno- čestitam ti pravi dečko 👏 DOBRODOŠAO ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Kod nas u Splitu kupaju pred nama u sobi jer ima slavina sa bazenčićem. Ne nose ih nigdje van sobe sva 3 dana.. Ja sam ti poslala uruđbirano s povratnicom original u službu u rodilištu i dobila nazad papir da su primili.. Isto tako sam dala origibal pedijatrici koja je htjela cijepit tj sestra bi cijepila što je isto van zakona.. Tako da sad imaju 2 originala a treći je kod mene :D sve sam ja to proučila pa ćemo vidjet za dalje. Očekujem iskreno da me se ne dira. Nema straha i samo hrabro. Previše je rupa u zakonu

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Cestitam okozeleno…mi smo super..lagano se oporavljam ..jedino dojenje boli za poludit i bojim se vadjenja ponata drugo je ok.

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Eh da djevojcica insce 4kg i 53 cm ciste ljubavi i slatkoce:-)

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    hortensia

    Eh da djevojcica insce 4kg i 53 cm ciste ljubavi i slatkoce:-)


    Velika curica 😍 tad ih je lakse drzati 😂 ja ne bi znala sto sa mojom da je bila manja 😂
    Endzrue da, jos nista nije zakonski regulirano.. vidit ces kako bude islo. Ovdje je tvoja odluka ali neke skole ne prihvacaju djecu ako nisu cijepljena protiv zaraznih bolesti  jer su onda rizik onoj djeci na koje cijepivo nije djelovalo, ali i to ide od skole do skole. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Maslacko to je lijepo da te pitaju, na sv duhu ih samo odnesu, ali ja se nadam da ih kupaju njeznije nego sta je meni frendica rekla za petrovu 
    Endzrue mozda su u st vece sobe kad imaju gdje kupati. Citam ovaj clanak ciju si sliku stavila, za bcg znam da je od Lublina i to je bio interventni uvoz jer od gsk je bila nestasica i onda zakon omogucava da se uveze drugo (u ovom slucaju od lublina) iako nema uputu na hrvatskom, odnosno odobrenje.

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Čestitam svim mamicama i bebica želim dobrodošlicu 🥰
    Nadam se da su vam porodi prošli više manje bezbolno😀
    Mi se full družimo na Facebook-u, veselo nam i zabavno😀
    Hortensia dojenje nesmije boljeti, očito ti krivo prima bradavicu a s tim niti ne može papati, ako treba 20 puta izvuci bradavicu iz usta dok nebude da te ne boli, dobit ćeš ragade a to tek booooli😥, i vjerujem da su ti grudi sada skroz tvrde jer mlijeko nadolazi pa probaj aureolu malo izmasirati da omekani i čak malo izdojiti da ti lakše primi bradavicu odnosno da dublje može ući u usta, meni je to skroz pomoglo (savjet iz Petrove)

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Cure, tko nam je jos ostao? 😁

  • Orhidejaaa

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Moja curica Zara je rođena u petak 23.11. U 16 i 10. 
    Mala bebica od 3050 kg i 50 cm. Nakon 18 h rađaone, zadnjih 8 h od toga na dripu je ipak bio carski pod spinalnom, jer je pupkovina bila omotana oko nje i kak su ju trudovi gurali dolje, tak ju je pupkovina natrag vukla gore. Ali bitno da je tu 💜💓💕
    Čestitam svim novim mamama na bebicama 😘
    Kako se zove stranica za mame ? 

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/jesenske-bebemame-2018-15946?page=80 [miss7mama.24sata.hr]
    Ovo ti je od grupe tu na forumu, a za grupu na fb ce neka od cura staviti link jer sam smotana i ne znam 😂😂
    Cestitke na svim novim bebicama! ❤️
    Jesmo sad svi? Jel ostala jos koja cekalica? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.