Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Pa ima li ovdje ijedna bebica ns putu?? Nitko se ne javlja!!!!!

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • Avatar okozeleno

    okozeleno

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Hortensia… eto mene… brojim jos ova 2-3 dana… al majke mi, ja ne mogu vise! Treci mi je put i ne pamtim da mi je ikad bilo ovako…
    Zadnjih sam par dana skroz slomljena! A o danas da ne pricam… proslu noc sam uzasno lose spavala… bole me leda od polovice prema dole i kriza… prepone rasturaju… unutra isto… dvaput sam nocu usgajala na wc radi mekane stolice i jos sam kroz dan isla triput… sve me boli i dalje i bas sam bez volje…
    Nadam se da su to sve znakovi da ce napokon nesto krenut jer mi je stvarno dosta i nestrpljiva sam vise… svi jedva cekamo… 

    Sreća 1 - 2011.
    Sreća 2 - 2013.
    Sreća 3 - na putu :)
    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Ajmo curke sretno jos malo pa ste sa svojim smotuljcima ima vas jos jako malo 😊 neke cure se vec mjesecima ne javljaju ali po tablici malo vas je jos ostalo 😁

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Bok klokse. 
    Cestitke svim novim mamama. 
    Pri samom ste kraju.  Bas mi bude za kad procitam losa iskustva koje ste imale po bolnicama. Ja stvarno sam imala porod za pozeljeti,  kasnije su mi bas detaljno pratili stanje to s ciscenjem posteljice. Stvarno sam svim zadovoljna kako je proslo. Ja sam vec sad ko zmaj, nemam nijedan vanjjski sav, a ovi unutarnji su me samo prvih dana smetali.
    No kad dodete kuci sce ce se zaboraviti. 
    Sretno ostalim cekalicama. 

    [lilypie.com]

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu
    Hvala cure na dobrim zeljama,,,,oko zeleno ti znas bolje od mene, nije ti prvi put ali sve to sto pricas kazu da je znak da si blizu….kod mene nista takvo, jedino stolica svako jutro s grcevima kao da se skroz cistim al tako vec dva tjedna, …nakon toga bas nista….a voljela bi izbjeci indukciju….vidjeti cemo sutra…tek tad imam prvi pregled u ta i prvi ctg…

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Ksko sam ovo ubacila u citat …nisam ni skuzila…uglavnom sutra tek prvi pregled u ta, ctg pa cemo viditi….

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • Tinkica

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    .Tinci0.

    Jutro svima! Da se malo i mi javimo..
    Evo dani brzo prolaze..rastemo i puuno papamo.
    Noć je kako koja, ali uvijek se budimo bar 2 puta do 5h..ujutro odem pod tuš, pa se puno bolje osjećam..
    Tinkica izdajanje nije pokazatelj koliko mlijeka imaš..tako da samo hrabro i stavljaj bebu što više na prsa pa će si navuć mlijeka


    Ne želi uopće povući. Primi sisu u usta i tako ju drži bez da vuce, i čeka i zaspi. Ili se svađa s njom i vice i grebe s rukicama. Rijetko kad mi uspije da povuce 

  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Tinkica

    Ne želi uopće povući. Primi sisu u usta i tako ju drži bez da vuce, i čeka i zaspi. Ili se svađa s njom i vice i grebe s rukicama. Rijetko kad mi uspije da povuce


    Probaj zvati SOS rodin telefon. Savjetnice će ti sigurno pomoći. 

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Da još vas je baš malo 2u1 ❤ neke se dugo nisu javljale..
    Da bas je ružno čitat loša iskustva, ja sam prošla sa jednim unutarnjim šavom i baš kao šta sam napisala već 2 sata nakon poroda hodala sjedila,  sad neki dan mi je bilo gore nego nakon poroda peklo me cijeli dan i zatezalo al brzo je prošlo u bolnici sam popila tabletu za bolove i to samo zato šta su me ligamenti između kuka i rebra bolili to mi je zadalo veće muke nego stanje dole… 
    Sve će bit u redu samo hrabro i sretno, javite se ❤❤❤

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Tinkica

    .Tinci0.

    Jutro svima! Da se malo i mi javimo..
    Evo dani brzo prolaze..rastemo i puuno papamo.
    Noć je kako koja, ali uvijek se budimo bar 2 puta do 5h..ujutro odem pod tuš, pa se puno bolje osjećam..
    Tinkica izdajanje nije pokazatelj koliko mlijeka imaš..tako da samo hrabro i stavljaj bebu što više na prsa pa će si navuć mlijeka

    Ne želi uopće povući. Primi sisu u usta i tako ju drži bez da vuce, i čeka i zaspi. Ili se svađa s njom i vice i grebe s rukicama. Rijetko kad mi uspije da povuce


    Jesi probala dok je sisa ustima onako stiskati lagano možda ako uspiješ iscjediti malo mlijeka usta krene vuc,  i kao što kaže Tincio probaj zvat SOS

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.