Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Okozeleno onda jos maloo maloo 😊😊
    Hortensia ja ti neznam to ja sam na zadnjem pregledu bila otvorena 2 prsta al meni je cep ispadao 4-5 dana jedino zadnji dan ispao veliki komad smeđeg i to je bilo to drugi dan u 12.06 sam rodila

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    okozeleno

    Justme… odjelce kupila u Kik-u! Jedva nasla nesto skroz neutralno s obzirom da ne znamo spol… izludilo me trazenje!
    Hortensia i Nas_bebac… izgleda da ovo ipak nece bit tocno ko seka i braco… heh… zabusava nesto…
    Uglavnom bila ja na kontroli jutros… otvorena 3 cm, plodna voda bistra… imam neke lazne kontrakcije svako toliko… ali bas pravih nema… kaze ginic koji me pregledao da moze krenut svaki tren a moze se oduzit na jos koji dan… uglavnom ako ne krene prije, u cetvrtak ujutro sam opet u TA…


    Ma preslatko je! Ja sad vecinom kupujem neutralno u nadi da cu imati jos jednu curicu kad budem isla na sljedece dijete, ali je jako tesko naci neutralno i ovo tvoje me bas odusevilo. A moj Antonio vecinom sve sad nosi zuto i bez i bijelo (dok sam starijem sinu sve plabo kupovala) 😂

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Tinkica- ja imam 1 unutarnji i šta se stanja dolje tiče sam super od samog poroda 2 dana me dosta zatezalo al kažu da je normalno jel zarasta, mail sam napravila da ga mogu ovdije napisat nije zbog vas nego tko zna ko će ovo čitat a ne želim baš davat puno ime i prezime ovako na forumu.. andeo.klo@gmail.com  kako se zove grupa na facebooku?
    Lenchy- ja sam bila terminator u bolnici kekse sam jela po noći 😂 i kašice šta mi je muž one hippove donio (kako bi išla lakše na wc) s tim da sam drugi dan rekla da mi od doma donese šta su oni kuhali (iako su obroci dobri količinski na Sv. Duhu bili) e to me držalo još jedan dan doma i od onda slabo tjeram se jel glad ne osjećam uopće 😏 sutra ću se vagat baš me zanima koliko sam izgubila još se od poroda nisam vagala 
    Oko Zeleno- sad ce to 🙏🙏🙏

    [lilypie.com]

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Taj se curke moje iscjedak pretvorio u zelenu plodnu vodu…i mi trk u bolnicu..hitan carski mekonijska voda..puna anestezija jer sam jela…..i dosla nam je curica mala koju je vidio zasad samo moj muz a ja tek na slici…a uzivo ujutro…

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Hortensia- čestitam  i brz oporavak ti želim ❤ Ipak je taj iscjedak nešto značio, hvala Bogu najgore je iza vas znam da ti se jutro čini ko vječnost al sad ce to brzo, odmaraj i skupi snage za svoju princezu  ❤ 

    [lilypie.com]

  • Avatar okozeleno

    okozeleno

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Hortensia najiskrenije cestitke i brz oporavak zelim!!!! Javi se kad malo odmoris i dodes k sebi…
    Ja evo bdijem u ovaj rani sat… probudilo me oko 4… krenuli trudovi, variraju od 8-12 minuta i lagano su neugodni ali ne i nesto strasno bolni… ustat cu polako i srediti sta imam… 
    Javim se s novostima 😉

    Sreća 1 - 2011.
    Sreća 2 - 2013.
    Sreća 3 - na putu :)
    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Hortensia Cestitke.. super sto ste tako brzo reagirali.. brzo se oporavi 😘
    Justme123 da, bas je tesko naci nesto neutralno… mi smo njoj kupovali bijelo i sivo i posalju mi od doma neke ruzicaste traperice za poklon.. ja oprala zajedno i zaboravila staviti maramicu za upijanje boje i sad je sve ruzicasto 😂😂
    Lenchy ja sam tako prvih par tjedana, sad bih mogla pojesti slona i jos biti gladna 😂 nikad u zivotu nisam bila ovako gladna
    Oko zeleno joooos maloo 
    Andeo evo link za grupu https://m.facebook.com/groups/465253027326526?ref=m_notif&notif_t=group_activity [m.facebook.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Hortensia cestitke 🎊🎉🎉super da ste tako brzo reagirali sada odmaraj i uzivaj 😊
    Okozeleno sretnoo 💪💪
    Neutralno sam ja uspjela nac u Kiku…
    Ja sam strasnooo zedna nakon svakog podoja… 😊😊

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Justme123 prošlo je odlično. Napisala sam dokument šta želim i koja su moja prava i prva djeteta vezano za cijepljenje u rodilištu i ovjerila kod javnog bilježnika. Poslala u rodilište na početku mjeseca sa povrtnicom da su zaprimili. Na prijemu na porodu rekla da želim odgodit gdje su me 2 sestre kao odgovarale u stilu komentirale svoje stavove o vitaminu K i cjepivu za tuberkulozu jedino jedna mlada doktorica je malo bila uživljena da kako ja kao građevine dajem sebi na pravo sumnjat u njemu struku.. Tu je bio ignore. Ugl u rodilištu je prošlo ok međutim kako sam sama bila i malo duže ležala radi krvarenja uzeli su mi malu na  kupanje i tu su joj uvalili vit. K jer piše na otpusnom. A ja sam  izričito navela da želim da prvo provjere koliko ima u tijelu vitamina K i ako je potrebno da može primit oralno.. Ne u mišić. Ugl mogu ih tužit a malena mi je dobila blagu žuticu jer je morala bit pod svjetlom. Za BSG sam na dan otpusta pedijatrici dala original od bilježnika i razglasili su da mi dijete ne diraju. Naveli u otpustu da ću se konzultirat sa pedijatrom i da odgađam. 

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Kod pedijatra prošlo super jer sam odabrala onog koji nije zagovaratelj. Za Bsg se mora u bolnicu i to da bude 10 novorođenčadi za cijepljenje jer su u paketima po 10 cjepiva.. Tu se on ograđuje jer se to ne obavlja kod njega nego u bolnici.. Tako da nisam  dobila nikakvu informaciju od njih i njega..  za daljnja cijepljenja je rekao ako se odlučimo da je on tu i da dobro proučimo literaturu (stručnu). 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.