Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Cao klokse, 
    Ja sam se danas angazirala sto na sat al bembo nece van pa nece ( jutro cilo cistila, zvala moje na rucak, “drustvene akrivnosti s muzom”, bila u setnju po gradu predvecer). Srijeda (punih 40) je bas blizu, a trbuh mi je full visoko. I tako, cekim ko zapeta puska. 
    Price od drugih je bolje ne citati sad, kod nas realno sigurno ima svega, al eto tjese me iskustva poznanica i prijateljica koje su vise-manje zadovoljne porodom (tj tretmanom doktora i sestara).
    Apropo otvorenosti, kazu mi prije da je ok bit prst otvoren; kad je to zrelo sve doslovno vec sutradan mozete bit 2,3 i vise prstiju. Tako da u ovim tjednima dobra je bilo kakva otvorenost. 
    Drago mi je da ste ex trudnice tako brzo natrag u fit vodama. Nadam se do nove godine da cu koliko toliko bit zadovoljna svojim fizikalijama. XD

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Sarajka super izgledas! 
    Maslacko bude ti i to sto je ostalo otislo pogotovo ako dojis.. ja sad pogotovo pazim sta jedem i pazim da mali dobiva samo najbolje tako da ce sigurno otici jos koja kila

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Sarajka-  jaooo i ja bi tako 🤞🤞 bravoooo 👏👏
     Ja sam na plus 8 trenutno plus 9 kako koji dan 😑 nadam se još max 2 kg 😂 ja zadovoljna s obzirom da sam od 10. tjedna doma…  ginekologica je rekla da je to super oni preporučuju od 8 do 12 kila, ono nije da me to nešto opterećuje znam da ću skinut sve se može kad se hoće 💪💪
    Jelena- 🤞🤞🤞 se nešto pokrene 
    Ja sam čula sa više strana da kile brže odu ženama koje doje sad nezz jel istina ili ne al par njih mi je to reklo nakon šta uredno pitaju A ZNAM DA SE TO NE PITA AL KOLKO SI KG DOBILA 🤨

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Sva pitanja od trudnica podnosim jel nekako smo u “istom sosu” al ovako komentari sastrane me malo nerviraju tipa. Neki dan sam isla busom i tramvajem na pregled susjeda me srela i rekla Nemoj se vozit u busu od pritiska i treskanja ti može puknuti vodenjak i bebu uznemiruje 🤔😂 

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    christyy

    Sarajka super izgledas!
    Maslacko bude ti i to sto je ostalo otislo pogotovo ako dojis.. ja sad pogotovo pazim sta jedem i pazim da mali dobiva samo najbolje tako da ce sigurno otici jos koja kila


    A ne dojim, moja malena nece suraduje.. ali neka,  prije ili poslije ce otici, ne zamara me to sada.. uskoro cemo nas dvije krenit na mama i ja yogu, a s tatom na plivanje pa ce se to brzo skiniti 😁 bas mi je zafalilo fizicke aktivnosti, zadnjih mjesec dana trudnoce sam bila pretroma za ista, vrhunac mi je bilo penjanje stepenicama na treci kat

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Jutro.. nisam sigurna da li mi curka plodna voda. Napravila sam onaj test, piškila, pa stavila papir dolje i nakašljala se ali prilično sam sigurna da je izašlo još mokraće a ne nešto drugo. Sad ne znam.. malo sam mokra dolje od jučer od pregleda i sad kad sam se probudila ali vidim da još uvijek bude mrvica krvi na što me doktor i upozorio. Bebu osjetim, evo upravo štuca. Vidjela sam da postoje neki ulošci za detektiranje plodne vode? Možda ima u milleru. 

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Dija85

    Jutro.. nisam sigurna da li mi curka plodna voda. Napravila sam onaj test, piškila, pa stavila papir dolje i nakašljala se ali prilično sam sigurna da je izašlo još mokraće a ne nešto drugo. Sad ne znam.. malo sam mokra dolje od jučer od pregleda i sad kad sam se probudila ali vidim da još uvijek bude mrvica krvi na što me doktor i upozorio. Bebu osjetim, evo upravo štuca. Vidjela sam da postoje neki ulošci za detektiranje plodne vode? Možda ima u milleru.


    Meni su rekli da stavim ulozak, onaj debeli za posli poroda i cekam 2 ure sa vidim hocu li natopiti.. 

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    maslacko456

    Dija85

    Jutro.. nisam sigurna da li mi curka plodna voda. Napravila sam onaj test, piškila, pa stavila papir dolje i nakašljala se ali prilično sam sigurna da je izašlo još mokraće a ne nešto drugo. Sad ne znam.. malo sam mokra dolje od jučer od pregleda i sad kad sam se probudila ali vidim da još uvijek bude mrvica krvi na što me doktor i upozorio. Bebu osjetim, evo upravo štuca. Vidjela sam da postoje neki ulošci za detektiranje plodne vode? Možda ima u milleru.

    Meni su rekli da stavim ulozak, onaj debeli za posli poroda i cekam 2 ure sa vidim hocu li natopiti..


    Ok, hvala ti. Probati cu. 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Dija85

    maslacko456

    Dija85

    Jutro.. nisam sigurna da li mi curka plodna voda. Napravila sam onaj test, piškila, pa stavila papir dolje i nakašljala se ali prilično sam sigurna da je izašlo još mokraće a ne nešto drugo. Sad ne znam.. malo sam mokra dolje od jučer od pregleda i sad kad sam se probudila ali vidim da još uvijek bude mrvica krvi na što me doktor i upozorio. Bebu osjetim, evo upravo štuca. Vidjela sam da postoje neki ulošci za detektiranje plodne vode? Možda ima u milleru.

    Meni su rekli da stavim ulozak, onaj debeli za posli poroda i cekam 2 ure sa vidim hocu li natopiti..

    Ok, hvala ti. Probati cu. 😘


    Meni je bio pukao vodenjak ali nisam bila sigurna je li ili sam se popiskila 😂 stavila ulozak, nista.. 4 sata kasnije pukne vodenjak ponovno 😂😂

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    A mene u pola 6 probudi zubobolja, poludit ću više s tim zubom. 😣😭😭

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.