Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Nigdje nikoga danas… koliko nas je uopće aktivnih ostalo za roditi? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Ta sam✋🏻

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Garavusa005- ocemo se preko maila dogovorit za gel? Samo mi napisi svoj mail…
    Dija85- meni je prijateljica bila zatvorena i nakon 3 dana rodila 🤞🤞🤞 da ti što prije krene bit će sve u redu ❤
    Ivymicek- hvala ti , kod nje idem u ponedjeljak idući prvi put TA pa me zanimalo kakva je 😊
    Slažem se s Amelie moguće da će biti malo pažljiviji dok je sve to pod povećalom ali brzo će to “otic u zaborav” to je kod nas normalno da nešto bude u prvom planu par dana i gotovo…

    Christy- 😱👏 za kg koliko si se udebljala u trudnoći? (Nisam pitala koliko kila imaš nego kolko si dobila znam da se ženu za kile ne pita 😂 nadam se da se nećeš uvrijediti)
    👏👏👏 za mlijeko,  dojenje i dobru bebicu nek tako i ostane ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Ja sam isto tu, sve po starom, čitam sve samo ne stižem bas odgovarati.. Nema niš novo osim nesanica, idući tjedan pregled pa xemo vidjeti 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Andeo Aksamija je divna doktorica, jako je njezna kod pregleda i jedna od rijetkih kod koje me pregled nije bolio u trudnoci (u prvoj, jer ona vec dugo ne drzi TA), jako je pristupacna zena i sve ce ti rado objasniti. Meni je jako simpaticna bila

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Dija85 ja sam imala 2017 spontani tj missed abortion, tzv zadrzani pobacaj, kad bebi stane srce, al ne krvaris, tj ne ode nista van samo od sebe i zavrsila na kiretazi u Vinogradskoj. DOBILA OPCU ANESTEZIJU i ne samo ja nego i sve 4 zene koje su u sobi sa mnom cekale kiretazu, 3 starije zene koje su imale druge razloge za zahvat i 1 mlada cura sa spontanim. Noge vezu za takav zahvat jer je ostar instrument u tebi, a ne zato jer oni vole to raditi. Htjela sam samo reci da nisu sva iskustva s tim negativna (izuzev gubitka djeteta, ali mislim na postupak kiretaze sad). Isto je kao i s porodom, neke zene imaju divna iskustva, neke uzasna i naravno da jace odjeknu ova losa.

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Andeo dobila sam 7 kg. Isla roditi sa 60 i sad sam na 52. Fascinantno mi je kako se zensko tijelo nakon poroda vrati na staro ( ovo mi je bila prva trudnoca i mislila sam da ce trebati puuno duze vremena da se sve unormali)

    [lilypie.com]

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    I ja sam još tu i još nisam rodila :) i ne planiram još.. Lagano se osluškujem pa kako bude.. Uzbuđena sam jer je blizu a cijelo tijelo joj je ocrtano na mom stomaku pa ne mogu vjerovat koliko je mala i kako lupa.. Izgleda kad sam sad sredila komplet sobu i sve da mi lagano dolazi u glavu da je uskoro tu sa mnom 

  • Avatar sarajka

    sarajka

    Broj poruka: 276

    Prijavi adminu

    christyy

    Andeo dobila sam 7 kg. Isla roditi sa 60 i sad sam na 52. Fascinantno mi je kako se zensko tijelo nakon poroda vrati na staro ( ovo mi je bila prva trudnoca i mislila sam da ce trebati puuno duze vremena da se sve unormali)
    I ja sam isto fascinirana kojom brzinom sam se vratila na početnu kilazu! ☺️
    Stomak mi se vratio u roku od tri dana, a po izlasku iz bolnice sam se izvagala , odmah sam bila lakša za 8 kg, u narednih par dana sam smršala još tri, znači ukupno 11 kg a udebljala sam se u trudnoći 12 kg. …

    https://lb1f.lilypie.com/aOUdp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Curke pa vi ste vec super fit 😁 ja sam pocela malo krupnija, a i dobil sam dosta pa imam jos za izgubit 😂 zamisli, do 9 mj dobila 9 kg, prestala radit i u tih 5 tjedana dobila 6 kg 😭 sad mi je jos ostalo njih izgubit 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.