Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Crna191

    Crna191

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Luce Cestitam na deckicu Lovri..🎉🎉
    Curke dajte mi link za grupu na fb..
    Moj M je prehlađen..ili je do suhog zraka,ne znam..sutra idemo na prvu kontrolu pa neka ga pedi detaljno ispregleda.. grčevi nas i dalje muče i tako..nemam bas vremena nešto jer između hranjenja i presvlačenja moram pospremiti i skuhati..a popodne mi je i drugi malac doma pa na mob ni ne stignem..curke čekalice još malo..brojimo sa vama do kraja

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Evo link: https://www.facebook.com/groups/465253027326526/ [facebook.com] 😊
    Nadam se da će maleni brzo ozdraviti i da će te se što prije riješiti grčića. 🤞🏻😊

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    luce, cestitam ☺️💙🎊 Brz oporavak zelim!
    Mazite se i pazite 🍼
    Citam vas u pauzama izmedu dojenja, kakanja i presvalcenja 😆, al nikako uhvatiti vremena da vam napisem koju rijec.
    Cure cekalice drzim fige da se nesto pokrene i da sro prije budete sa svojim strucama i ne obazirite se sad na ovu kampanju tj ne citajte, sve ce biti ok. 
    Mi smo dobro, meni jedino malo zeljezo nisko pa trebam piti onaj heferol, ima tko iskustva s njim? Ako se dobro sjecam ima nuspojava svakakvih 🤔

  • Avatar sarajka

    sarajka

    Broj poruka: 276

    Prijavi adminu

    christyy i Andjeo, hvala vam. 😊 Kilogrami su sami otišli, a mislim da ima veze i sa dojenjem prvo što dosta beba odvuče sebi a drugo , dojenje stimuliše proizvodnju hormona koji potiče vračanje maternice. Ja sam prvih dana kad god bih dojila osjećala kako mi se maternica kontrahira…

    https://lb1f.lilypie.com/aOUdp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Dea_Rene

    Dea_Rene

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Kike S nemam osobno iskustva ali uzimanje željeza zna zatvoriti. Netko je bio napisao je uz željezo dobro uzimati i vitamin C baš zato da ne dođe do zatvora i da bude bolja apsorpcija 


    [lilypie.com]

  • Avatar sarajka

    sarajka

    Broj poruka: 276

    Prijavi adminu

    Zna li neko kako da promjenim ovaj sticker? 😁 Maleni već ima dva tjedna , a po ovom mom je još uvijek u stomaku .😆

    https://lb1f.lilypie.com/aOUdp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    sarajka

    Zna li neko kako da promjenim ovaj sticker? 😁 Maleni već ima dva tjedna , a po ovom mom je još uvijek u stomaku .😆


    Samo klikni na taj sticker i umjesto na pregnancy klikni birthday i dalje uređuješ po želji 😊

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Cure u rađaoni sam. Pukao vodenjak trudova nemam. Primam drip. Ne otvaram se. I ovdje u Pakracu epiduralne nema. Valjda necu umrijet. 😱

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Dija85

    Cure u rađaoni sam. Pukao vodenjak trudova nemam. Primam drip. Ne otvaram se. I ovdje u Pakracu epiduralne nema. Valjda necu umrijet. 😱


    Sretnooo, možeš ti to, samo hrabroo! ❤

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • lidač

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ako je gel još na prodaju, ja bih uzela ostale ampule…. Kolika je cijena?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.