Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lidač

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    garavusa005

    Meni su ostale 4 doze Dianatala jer kad se uzima, paket je od 6kom. Ja sam naručila da mi dodje u apoteku pa je bio 730kn ali to je bilo za slučaj da rodim a da još nije stigao da nemam obavezu kupiti ga.
    Ako netko zeli, prodat ću preostale doze.
    A sto se tiče samog sastava gela… ja se nisam opterećivala time budući da i ginekolog koristi lubrikante, svaki kondom je premazan raznoraznim kemijama a iskorišteno ih je samo na preglede masu… a dijete je odmah poslije oprano pod špinom a još je imao svoju sluz iz posteljice koja ga je štitila tako i da je stvarno neki štetni sastojak u tome, odmah je ispran.
    Sve u svemu, opet bih ga upotrijebila bez obzira na stav babice prema tome. (Jednoj smjeni je to bas bilo super sto ga imam, a drugoj smjeni cista glupost)


    Ako je gel još na prodaju, ja bih uzela…. Kolika je cijena?

  • Tinkica

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Dija85 sretno!
    Naš drugi ctg je u početku bio malo bolji ali nakon par min.opet iste vrijednosti, na kraju ostao i bez papira … okrenuli me leđima prema aparatu pa nisam ništa mogla vidjeti  Na kraju me poslali doma, kontrola za tjedan dana. Mislim da svoj strah projiciram na bebu. Grozna sam  Naravno da nisam preskočila pročitati tekstove o lošim iskustvima kojih je sve puno zadnjih dana.  
    U Vinogradskoj sam bila. Danas 38 tt po ZM, a 37 po prvom UZV. Nalaz pregleda u TA: portio održan, smekšan, CC zatvoren, kčs 170. Vjerojatno me zato poslali na ctg. Uzv ne rade 
    Jel u drugim bolnicama rade i uzv na pregledima u TA?

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Tinkica

    Dija85sretno!
    Naš drugi ctg je u početku bio malo bolji ali nakon par min.opet iste vrijednosti, na kraju ostao i bez papira … okrenuli me leđima prema aparatu pa nisam ništa mogla vidjetiNa kraju me poslali doma, kontrola za tjedan dana. Mislim da svoj strah projiciram na bebu. Grozna sam Naravno da nisam preskočila pročitati tekstove o lošim iskustvima kojih je sve puno zadnjih dana.
    U Vinogradskoj sam bila. Danas 38 tt po ZM, a 37 po prvom UZV. Nalaz pregleda u TA: portio održan, smekšan, CC zatvoren, kčs 170. Vjerojatno me zato poslali na ctg. Uzv ne rade
    Jel u drugim bolnicama rade i uzv na pregledima u TA?


    Vjerojatno je onda to u redu kad su te poslali doma.
    Kada si imala zadnji uzv kod svog ginekologa? Ja sam tjedan prije pregleda, pa su mi rekli da nema potrebe da i oni sad rade. Tako da sam radila samo ctg i pregled, i isto kontrola za tjedan dana.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Dija85 sretnoo i hrabrooo mozes ti to!! Meni su napravili 2 UZ dok sam bila u TA

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    Tinkica

    Dija85sretno!
    Naš drugi ctg je u početku bio malo bolji ali nakon par min.opet iste vrijednosti, na kraju ostao i bez papira … okrenuli me leđima prema aparatu pa nisam ništa mogla vidjetiNa kraju me poslali doma, kontrola za tjedan dana. Mislim da svoj strah projiciram na bebu. Grozna sam Naravno da nisam preskočila pročitati tekstove o lošim iskustvima kojih je sve puno zadnjih dana.
    U Vinogradskoj sam bila. Danas 38 tt po ZM, a 37 po prvom UZV. Nalaz pregleda u TA: portio održan, smekšan, CC zatvoren, kčs 170. Vjerojatno me zato poslali na ctg. Uzv ne rade
    Jel u drugim bolnicama rade i uzv na pregledima u TA?


    Ja sam u Petrovoj, imala UZV kod svog doktora u 35tt, od tada sam kod njih i UZV tek u 39tt i to zato jer sam ja tražila , ctg isto tada… U pravilu rade rijetko…
    Dija85 sretno i javi nam se!!!!
    Evo ja čekam i čekam da nešto krene. Svaki dan hodam ko luda, sve živo radim. Tek povremeno kontrakcije i to je to. 
    Možda propuštam neke simptome😩al svugdje čitam da ću znati kad krene…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

  • Tinkica

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Baby.k

    Tinkica

    Dija85sretno!
    Naš drugi ctg je u početku bio malo bolji ali nakon par min.opet iste vrijednosti, na kraju ostao i bez papira … okrenuli me leđima prema aparatu pa nisam ništa mogla vidjetiNa kraju me poslali doma, kontrola za tjedan dana. Mislim da svoj strah projiciram na bebu. Grozna sam Naravno da nisam preskočila pročitati tekstove o lošim iskustvima kojih je sve puno zadnjih dana.
    U Vinogradskoj sam bila. Danas 38 tt po ZM, a 37 po prvom UZV. Nalaz pregleda u TA: portio održan, smekšan, CC zatvoren, kčs 170. Vjerojatno me zato poslali na ctg. Uzv ne rade
    Jel u drugim bolnicama rade i uzv na pregledima u TA?

    Vjerojatno je onda to u redu kad su te poslali doma.
    Kada si imala zadnji uzv kod svog ginekologa? Ja sam tjedan prije pregleda, pa su mi rekli da nema potrebe da i oni sad rade. Tako da sam radila samo ctg i pregled, i isto kontrola za tjedan dana.


    27.9. na zadnjem pregledu je moja dr. radila uzv. 
    U koju ti bolnicu ideš?

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Ma ja sam u Karlovcu, ali mislim da većina baš ne prakticira tako često uzv preglede. Meni je 2.10. ginekolog radio uzv, pitala me doktorica u TA da li je sve bilo u redu i to je to.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Dijo sretno! Do sutra si vec mama!

    Ja sam se taman spremila, tus, depilacija. 3 h sam provela u wcu. Pa ako sta ovih dana krene da stignem samo popravit situaciju. 

    Ja sam od srijede na tim plodnim vodama pregled! Uf! Jos mi je to nerealno, s obzirom kao da sam se pocela otvarat u 28 tjednu i evo sad tri tjedna na jednom prstu. Beban je bas aktivan ovih dana, sluzni cep nije mi ispa, jedino probava nesto cesca no inace. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Jelena, zar već pregledi plodne vode? Ja sam mislila da to rade samo nakon termina.
    A situacija nam je slična, beban aktivniji nego ikad, niti sluzni čep niti kontrakcije, dva il tri puta dnevno neka lagana “menstrualna” bol, i isto mi je stolica češća a dosad sam se mučila da bude bar svaki drugi dan.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Amelie989

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Dija, sreeetno! 😊🎉
    Ja sam zabetonirana. 🙈 ctg biljezi blage kontrakcije maternice (najjaca isla do 90), ali nista ozbiljno i ja to nista ne osjetim. U cetvrtak u Petrovu na ctg+pregled i postoji mogucnost da me ostave na indukciji. Tad sam punih 40tt. Frka me… imala sam bolova ovih dana, al bas se nista nisam otvorila. 😑 Osim cesce probave i tih povremenih menga bolova, bas nista. Maleni standardno aktivan…

    Cure, sretno vam/nam svima u ovim finalima! 😊💪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.