Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaSen

    MaSen

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Isssa

    MaSen baš lijepo da si se javila, polako ali sigurno napredujete, još samo malo izdrži, 2400 bi Eva trebala imati da idete doma?
    Puno je narasla od kad si se javila zadnji puta 😀, lavica prava. Koji tjedan bi bila sada????


    Oni pustaju sa 2200 kuci.. 
    Mi smo sad 35+2, a ne pustaju prije 37 tj. 
    Al s obzirom da je moja beba tjedan dana naprednija ici cemo kuci drugi tjedan.. tako bar kaze pedijatrica. Al svaki dan je netko drugi i svako prica svoje.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    MaSen super da idete skoro doma,!!! Bas me zanima koja ce bit sljedeca bebica , puno je cura vec u sigurnim tjednima!!

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Isssa

    Cure HELP koje se borite s beštijom zvanom Escherichia 😤, dobila sam nalaz brisa, dr kaže da to nije za terapiju, da je to ništa, kaj vi mislite? Sutra idem u TA pa ću čuti i njihovo mišljenje


    Njima ti je bitno jel u vagini ili je u mjehuru (tj kad je u urinu pronadju) .Ovako kad je u vaginalnoj flori ne moras ista piti ni lijeciti, nije ni za bebu opasno. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Mene manje boli pa sam malo do shoppinga bila. Kupila pelene, sebi Vir i mrezaste (chicco su koliko sam vidila 60 kn ulosci, malo mi se previse ucinilo i ogroman neki paket), kremu za bradavice, skarice s tupim, cetku za bebija, pampers 1, balzinice, dude neke od aventa 2 u paketu, za bocice se nisam mogla odlucit koju i na sta tribam pazit (da li dr brown ili aventovu; kad gledam vlogove svi hvale te dr brown). Vise manje bauljam po tim ducanima ko smotanko, no nalijecem na trudnice s istim izrazom face hehhhhe. 
    Sad ne znam dal da uzmem izdajalicu ili ne, svakako ako mi bude trebala cini mi se bolje uzet elektricnu. 
    S pidzamom nisam imala srece. Svud su ili neke sexy nights ili bapske skroz. 
    Morat cu do pazara pronjuskat. 

    MaSen jos malo pa ste kuci 
    Ja sutra imam pregled u TA. 
    Sta se tice CTG meni kad je neki dan radilo je isto isa do 170, al kazu da je to sasvim normalno ako se beba puno mice ( kad se nije mica bilo je negdi 120-125). 
    Pozzz svima

    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Hej curee imam pitanje vidim da sve spominjete CTG kada su vam ga radili? Mi jos nijednom nismo culi nase maloooo srceko 😳😳 

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Nas_bebac

    Hej curee imam pitanje vidim da sve spominjete CTG kada su vam ga radili? Mi jos nijednom nismo culi nase maloooo srceko 😳😳


    Meni je moja doktorica rekla da cemo danas sa punih 36 al je bio drugi doktor na zamjeni i on je rekao da nema potrebe da dodem iduci tjedan kad budem punih 37, al srce je poslusao na pregledu…

    [lilypie.com]

  • Avatar Ssanja

    Ssanja

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Nas_bebac meni su počeli CTG raditi od 34tog tjedna, a doktor mi je rekao da ga prvi put rade sa punih 36. Mada me one sestre u bolnici blijedo gledaju kad dođem na CTG, i danas su mi rekli da sam prerano došla iako me doktorica poslala kod njih nakon pregleda i rekle mi da se ustvari radi sa punih 38 tjedana. Pa hajd ga sad znaj šta je ustvari pravilo od svega toga 

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Joooj žene moje, mislila sam da ću umrijet. Jedva sam se sredila za pregled s nekim malim ogledalčićem😁😁 hvala bogu da je ujutro pregled jer ne mogu više čekati, nismo se dugooo gledali😍
    Tko je još sutra na pregledu, isssa čini mi se? 😊

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Jelena, bravo za shopping👏 Koje si uzela mrežaste i koji veličinu i blazinice?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    JelenaM hvala ti za info 😀, onda valjda ne trebam ništa 
    MaSen brojite sitno do doma onda 🎉🎉🎉🎉🎉, brzo će to proći, vjerujem da jedva čekaš 😀
    A za CTG neznam kaj bi vam rekla kad je kod mene sve naopako, radili su mi u bolnici u 31 tjednu ali je to bila izvanredna situacija, radili su mi i prošli tjedan u 36 tjednu, sutra idem opet, e sad do čega to ovisi nemam pojma 🤔
    Baby.k imam sutra pregled, UZV i CTG, mislim da me dolje nebudu čačkali ovaj puta jer bi mogli pokrenuti nešto, tako mi je bar ginekologica rekla
    Sretno na pregledu 😀😀😀😀❤️😀❤️❤️

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.