Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Eh i da…stigao mi je bris rodnice - pozitivan na streptokok - morat cu primit dozu antibiotika na porodu. Nemam nikakve simptome ni nis, kaze doktor da je to normalno i da je svaka peta trudnica tako, ds se to u ovim tjednima ne ljeci prije antibiotikom nego na porodu…radi zasttite bebe kad prolazi porodajni kanal😑 nadam se da ce sve bit okej.

    [lilypie.com]

  • Avatar Crna191

    Crna191

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Looda_vila..pa lako ti donese muž u bolnicu izdajalicu..ja sam isto imala za početak od kume tu ručnu avent no popizdila sam nakon tjedan dana i poslala muza da kupi električnu..
    Ovo za začepljenje..samo masirati,tople obloge stavljati prije podoja,ili napuniti u bočicu od jane vruću vodu i time onako gurati prema bradavicama da se razbiju začepljenja..najbolje je kad netko drugi izmasira,meni je recimo 4 dan bilo kritično i odmah sam zvala kumu..i masaže i izdajalica..boli,ali bitno je stavljati djete da sisa da sto vise izvuče jer nema ni jedne izdajalice kao taj malo vakum sto potegne..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Bruncili

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Kad smo kod masiranja, cure moje ona savjetnica u bolnici…ubila mi svaku zelju za dojenjem. Tu noc su mi cice stvarno buknile al joj ujutro nisam dala da me pipne. To je tako jako bolilo da je bilo strasno. Nisam rodila vaginalno pa ne mogu usporediti bol, al dovoljno vam je rec da sam samo 1 voltaren primila za bolove od carskog. Nisam ni pokusala zucnut da mi treba narednih dana, jer je to bila zaista mala bol naspram ovog kod prvog izdajanja. Mama me lagano kruzno masirala, nije bolilo nista, a izvukla je sve. Kombinacija toplih obloga i laganih masaza je u roku 2h ispraznila sve zacepljene kanalice i nakon togs nemam ni jednog jedinog zacepljenja. Zakljucak: ne mora bolit da bi izvukle sve!

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure, sretno na pregledima tko ima 
    Ja sam jos u dvojbi dal da kupim izdajalicu il ne, prvi put mi je trebala jer vec u bolnici sam imala jako puno mlijeka, tamo su mi oni dali svoju iz kamenog doba🙄 al ne mora znacuti da cu i ovaj put imati puno mlijeka … 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Sretno na pregledima svima koje ga imaju! 😘
    Baby nadam se da ce upala proci cim brze, probaj sa cesnjakom, on je prirodni antibiotik 😉
    Mene vec par dana muci alergija tako da sam opet za nista…
    Velim za izdajalicu, mi ju nismo trebali, posudila sam ju od kolegice, al nisam ju koristila. Dojenje nam nije islo i skoro od pocetka smo bili na dohrani. Tako da vam lako netko kupi ako cete trebati dok rodite 😉


  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Ja taman obavila pregled. Bebach sve 5, 1800 grama. Cervix isto ok vrh prsta 5 od tih 9 mm sta kaze da je skroz dobro te da viruje kako mozemo bez problema do termina. 
    Meni se izdajalica pari kao must have jer kad tad cemo trebat di izac same iz kuce pa da mozemo ostavit mlijeko za bebu i da nemas obvezu se vratit doma prebrzo.

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu
    Curke koje imate problema s trnjenjem ruku, meni je babica preporucila uzeti onu potporu za zglob sto sportasi nose i sad to stavljam svaki dan. Ful mi se smanjilo, nisu mi natecene toliko, mogu ih napokon skupiti u saku bez boli, i ne trnu :) 
    Mi smo u 35 tjednu od jucer :) ja sam dobila 8 kg, babica je zadovoljna jer beba napreduje ok.. napokon sam zavrsila s poslom pa sad polako kupujem sve malo po malo.. stan mi pocinje izgledati ko skladiste :) 
    Ne znam tko je pitao za hripavac, i ovdje se isto mama cijepi da bi beba bila zasticena.. ruka me je bolila tjedan dana ali se isplati 😁 cilo vrime sam razmisljala ako mene boli ovoliko sto bi bilo jadnoj bebi.. 
    Za izdajalice nisam ni ja pametna, moje su uvucene ali se lako daju izvuci i vec mi curi tako da mi se cini da mi nece tribati. Ako bude uvik mogu muza poslati da kupi.. samo sto cu ja izabrati koju zelim unaprid pa da se on jadan ne muci 😂
  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Evo nas! Sve super! Veli doktor sa vasim djetetom je sve u redu, srce je tocno onakvo kakvo treba biti! Hvala dragom Bogu! 🙏💪❤️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Baby.nb1

    Evo nas! Sve super! Veli doktor sa vasim djetetom je sve u redu, srce je tocno onakvo kakvo treba biti! Hvala dragom Bogu! 🙏💪❤️


    Super vijest! 
    Maslacko lijepa slicica 

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Cure evo mene pod stresom sam nervozna i već sam u panici 😩 da vam ispričam šta je bilo…
    Zadnjih tjedan dana me svrbe prsti i stopala do zgloba  pogotovo ponoći za popizdit  bilo smanjilo se kako sam prestala koristit (šampone, čarlije i ostala sranja) kupila sam rukavice (s njima se i tuširam) prepisala sam to alergiji jel inače imam osjetljiviju kožu.. To vam se meni među prstima pojave sitni mjehurići koji se pojave i povuku unutar 10-15 min i onda svrbi svrbi al se ne pojavljuju svaki dan i ja to spomenem ginekologici (sva sreća) veli ona može bit obična alergija jel trudnoća je stvarno drugo stanje a može bit i KOLESTAZA što je jako opasno za bebu.. Opet sam išla kod socijalne ginekologice po uputicu za ponedjeljak šta moram sve vadit iz krvi, sad čekam na Vuk Vrhovcu 12h da dignem nalaz od jučer 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.