Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaSen

    MaSen

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Da spomenem izdajalice.. 
    Nemojte trositi novce za elektricnu.. nas ovdje u Petrovoj ima dosta koje se izdajamo… 
    I ove koje imaju elektricnu im je zao sto su tolike novce dale.. jedino koja je razlika da nemoras s rukom stiskat vec to aparat radi, ali nista brze ne izdoji nego ja s rucnom.. cak ja i prije njih to obavim..stvarno nemate potrebe za elektricnom.. i ako je rucna preporucam aventovu zbog masaznog jastucica.. jako je ugodan i prilagodi se sisi… dok ima cura koje imaju tomme tippe i nisu zadovoljne jer je jastucic jako veliki i treba puno vise da se u sisi vakum stvori i krene mlijeko i ima jako mali hod pumpice.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Isssa, hvalaa, čekamo i tebe onda sutra s vijestima😊😊😊❤
    MaSen, baš sam danas razmišljala o tome, ne znam ni sama koju bi uzela.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    Schinin nadam se da će vodoinstalater napokon riješiti sve probleme s vodom😓 
    Super da je na pregledu sve bilo dobro!!! 
    Kod nas se ne cijepe trudnice s di-te-per već samo bebe 2,4,6mj pa 1g i 5g. Na porodu bcg i vitamin K. Ne znam da li i hepatitis b jer se nešto govorilo da će se prebaciti ranije….

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Baby.k

    Jelena, bravo za shopping👏 Koje si uzela mrežaste i koji veličinu i blazinice?

    Uzela sam L hahhha pise 42-48 konfekcijski broj. Imaju samo ka dvi velicine , manje i vece. Ja sam i inace 40,42 broj hlaca tako da valjda ce pasat

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Izdajalica ce mi kad tad zatrebat pa cu onda tu rucnu Avent uzet i za bocicu tu dr brown. Nadam se da ce se ok pokazat. 
    Ctg rade iza 37 tjedna, mene je prištekalo to kad su mi ustanovili upalu mjehura, kad su me ledja uhvatila. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    Cure zasto uzimate te izdajalice? Ja si nekako mislim da ce mi netko od mojih lako otic kupiti ako bude trebalo. Ispravite me ako trkeljam gluposti :D
    Jelena, ja nisam ista pametno nasla od spavacica na pazaru. Bar ne ono sto trazim. A po centrima je sto kazes teski sadomazo ili babac style. Btw.zasto ides u TA? Ja do sad nisam ni jednom osim kad je moja bila na GO. Jel se treba naruciti ili samo dodes? 

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    MateMari- dobro došla 😊
    MaSen- bravo za napredak još maloo ❤❤, hvala za svijet za izdajalicu ja sam baš u nedoumici..
    Jelena- 👏👏 za shoping
    Sutra nas par ima pregled pa sretno javite se ❤❤
    I ja imam sutra pošto kod privatnice vidim trudnoću sama mi je savjetovala da bezveze kod nje ne radim briseve (kad je isto i kod nje i kod “općih”  ginekologa (nezz kako bi se izrazila) a kod nje ga plaćam 950 kn) tako da ujutro idem na briseve i onda kod privatnice na kontrolu 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Ahaa znaci joss maloo maloo pa cemo cuti 🙂🙂🙂 joooj jedva cekam znam da je blesavo jer kako kazu i nije neki zvuk aliii onooo 😍😍😍 cure ja jedva cekam scoju bebicuu toliko me strah svega a opet prevladava ta znatizelja 😁😁 e i da prijavljujem da sam neopisivooo zaljubljena u to moje malo štucavo čudoo 👶🏻👶🏻👶🏻😁😁🤗🤗
    Hmmm hormonska ljubav na 100-tu
    🤗🤗🤗🤗 
    Masen jos maloo maloo i eto tvoje srece s tobom doma 👏👏👏💪💪

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    KikeS, ja sam uvjerena da će mi trebati bar u početku jer imam jednu ravnu i jednu uvučenu bradavicu😤😑 mislim da će malcu biti lakše u početku ako navučem izdajalicom. Bar mislim tako😁

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Anđeo, sretno i tebi 😊😊 čekamo novosti.
    Nas_bebac, i ja sam već lagano nestrpljiva, jedva čekam da nam dođe 😊

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.