Curke kako je kod vas nakon cijepljenja? Eto cijelo popodne mi je na rukama, prvo je samo lezao i svako malo plakao, a sad spava i tu i tamo jauce u polusnu, il zaplace pa ga stisnem i nastavi drijemati. Cini mi se jako prestrasen😕
Isto tako je bilo i kod nas! 😯😟
Sutra ce vec biti bolje. Tj Ema se drugi dan najnormalnije ponasala.


Kleaiva i dora cestitam!!! 😊 jel si ti sad zadnja sto je rodila?
Dojenje u javnosti 😂😂😂😂 jucer smo frendica i ja na terasi dojile. Svaka svoju kcer. Jbga.. kad si gladan nisi svoj..
Nemam nista protiv toga.. jer i ja prakticiram.. je da mi je kod kuce najbolje al sta sad da radim ako sam negdje i mala trazi..
Kad su mi gosti kod kuce odem u sobu, a kad sam vani onda uvijek imam jednu sarenu tetru kraj sebe sa kojom se pokrijem da mi bas sad svi ne pilje u sisu.


Obriši komentar
Jeste li sigurni da želite obrisati komentar?
Sortiraj odgovore
Najstariji