Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Dena super samo jos da ste bili odmorni 😩 
    To i nas ceka u ponedjeljak iako je dama odlucila sama glavu okrenuti kak treba pa se nadam da nece biti problema! 
    Koliko cesto morate ici? 


    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Kiki i mene ti to muci jer tako je i kod nas. Brbljam po cijele dane, jucer mi je mm rekao “konacno ti necemu koristi to sto mozes tolko pricati” 😅 al nekad nemam vise ni volje, ni ideje, ni sline u ustima😥 A onda mi ga zao jer se jadnicak ne moze sam zabaviti 😐 Ma tjesim se, da ce kad poraste pronaci prijatelje u parku i jaslicama.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Ajde da nisam jedina koja jede s djetetom u rukama 
    Moja je stalno na rukama pa ju obično stavim u klokanicu oko ručka da na miru skuham i pojedem. Stavim joj krpu na glavu 
    A sa strane uvijek imam nešto što mogu ubaciti u usta jednom rukom, jer se puno puta dogodi da ne stignem pojesti. 
    Kornjača - ide na usb i adapter pa u struju. Muzika mi nije nešto jer zvuči malo kineski pa ju ni ne palim al zvjezdice su super! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Kiki, osjećam se isto ali mislim da smo trenutno mi najpotrebnije svojoj djeci dok su mali, a i najzanimljivije. Puno pričanja i maženja koju ne mogu zamijeniti nikakve igračke ni drugi ljudi. 
    Ni mi ne idemo puno ali odemo u goste tu i tamo ili gosti dođu k nama pa mislim da ti je to najbolje vikendom kad ti je muž doma. Bit će bolje na proljeće kad budu oni veći i vrijeme ljepše 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Kiki ja se oko toga ne brinem, isto sam sama s malom dok tata ne dođe doma s posla…mali su oni jos, socijalizirat ce se kad krenu u jaslice, vrtic….
    Mi prosetamo preko tjedna same, a nedjeljom odemo svi zajedno na kavu i prosetati. Voljela bi da je tako svaki dan, isto kao i ti cekam muza ko boga da dođe s posla.
    A za setnju steta da ne mozes sa kolicima…

    [lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    I da, mislim da su oni najsretniji kad su doma u miru sa svojim mamicama…barem dok su tako mali, nis im drugo ni ne treba.

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Evo mi s pregleda i cijepljenja… jako je nervozan otkako smo dosli. Povracao je vise nego inace pa mi je sestra skrenula pozornost da pitam doktora sta u slucaju da je povratio cjepivo protiv rota sta se guta. Sutra cemo nazvati. Evo tek je maloprije zaspao. Sta se tice prirasta tezine, kao je dobro, za 32 dana je dobio 710g. Pedijatar je rekao da je sasvim normalne tezine. Unatoc tome sto je dvostruko manje dobio nego u prvom mjesecu zivota. Znaci sada ima 5410g, a mjerili mu visinu tj duzinu nisu (21.11 je imao 60cm s rodjen s 51cm)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Marijana, nadam se da te dr smirio 😊 bitno da napreduje! 😘
    Kiku, ne brini se! 😘😍 Zivot u zajednici ima sboje + i svoje - …. Npr 2D za redom mi ga je probudila od muza nona, ne kucaju kad dolaze, ne zovu ako mogu doci… + je sta ti ga mogu cuvati 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ali i mi smo vecinom sami dok muz ne dodje… A komentar od frendova ko fucka!!!! Nek si kroje svoj zivot kako zele! 
    Moramo jesti s njima za stolom ako.zelimo “prezivjeti” 😂😂😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

     stigla sprava za mucenje 😢😢😢 sutra idemo montirat 😧


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.