Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Treca,nisu ni mirni ni dobri. Djeca su! Ja sam s malom jako zadovoljna,vrlo je samostalna. Zna se ljutit na nas,ali isto toliko zna i granice do kojih moze ic. Moze se ljutit i negodovat,ali na taj nacin nista ne postize,tako da ju to brzo prodje.
    Mali je premali da bi mogla rec da je zlocest..imao grceve,prezivjeli ih..isto tako,zna se zabavit sam ili gledajuci u seku,nemora mi bit na rukama..po meni je to jako dobro dijete! Po noci spava,bolje nego mala u njegovo vrijeme..tako da-zelim 3.




    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Sto se tice trudnoce-ja bi mogla stalno biti trudna.. barem 8 mj. Ovaj zadnji je naporan 😂😂😂 sad kad gledam.. bas sam imala super trudnocu i bila full aktivna ali radjat vise nemamo u planu.. uvijek smo govorili jedno.. al necu reci da je 100% zatvorena butiga.. da ne bi bilo da me pukne za par godina.. al za sada ne.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    sretna

    mamisita27

    sretna

    mamisita27

    Violeta u kojem si roku dobila rjesenje za djecji? I mom se sjaje ok, premeden je maleni:)
    Sretna, nisam znala da ako zaplacu je sve ok, vidis sad sam nes novo naucila iako je logicno…
    Sanjchi, svaka cast, ja na pocetku zapisivala da znam koja je dojka bila zadnja i dok sam pokusavala izbacit ad da vidim kak napreduje s tim, meni je bila ziva muka spremat ad nakon dojenja u noci jer je on plakao a 15 min ga moram necim zabavit u noci. Stoput mi je lakse sad i kad je najgori, izbacim sisu on sise kolko hoce i kasnije ga njunjam i cao

    Sta sam ja komentirala za plac?? Uopce se ne sjecam, sad se brinem za svoje mentalno stanje 😂

    Hahaha kad je Treca napisala za udarac loptom; ja sam zabrijala da si ti napisala da ako zaplacu sve ok, ak nisi ti - sorry- meni je isto memorija uzas…napisem kolko se sjecam :D

    Mislim da nisam ja 😂 ali istina je to za plac 😄

    Ja komentirala to za plac. Imala sam jednu nezgodu s malom,bila je velika ljencina i nije se bas okretala ni puzala,mi bili na moru,ostavila ju na sredini kreveta..i ona se nekako otkoturala i pala na pod s glavom. Takva deracina,da sam skoro na hitnu isla s njom. Onda su mi frendice rekle da je ok sto place,prepala se i udarila. Boli ju. I mi bi plakali kad nas nesto jako boli.


    Joj, Maslacak, sorry, vise ne znam tko je sto napisao. Ja to nisam znala, i ja bih umrla od straha da mi se tako neshto dogodi s malim, al oni u sekundi se prevrnu, okrenu, ne može čovjek vjerovati, a misluš si da su toliko mali.
    Samjchi- ti napravi kako je tebi lakse tj.sta ti mislis da je bolje za tvoje dijete. Iako se moram složiti sa Trećom vezano za produkciju mlijeka. Mene istp na početku bilo strah da ne zaspem ali budući da je Karlo veliki mamin usranko, ja njega prvo presvucem i napravim vjezbe za kukuce, siroko povijem i tu se razbudim i tek onda idem dojiti

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ne vidim ni ja smisao zasto dodavati AD kod Sanjchi, ali rekoh, bolje da sutim i svatko radi kako hoce…
    I me, sto se ponude i potraznje tice i npr izdajanja… pa i meni se napravila al ja uvijek uspijem izdojiti vise od 100ml… evo danas sam izdojila 160ml (skupa)… a frendica se cesto morala izdajati radi previse mlijeka… ne znam da li to znaci da se nije napravila ponuda i potraznja ili??? A Ema ima 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ema ima prvo cijepljenje? Diego ce imati 15.12. Drzim fige da s kukicima sve bude dobro 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Maslacak, danas sam kupila CETVORKU.. Rekla.mi je muzeva rodjakinja da stavim po noci cetvorku a preko dana TROJKu….. samo sam jednu isprobala za sada…  Mada po meni jos trojku moze koristitim. Tvoj mali je dug? 
    Treca sreca, pretpostavljam da su Mullerove po vel ko  cetvorka Dma?
    I me, HAHAHAHAHAHHA, super slike HahahhHH

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Zelimo bebu… mi smo ga presvukli oko 6 i pol i dala sam mu za jesti oko 7 i pokakao se ahahahhahahahhhaa Super je nama…
    Sretna, jesi ti rekla da zelis twinsice???

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    Dena tzv terrible two je prva kriza kod djece….nisu bebe a nisu jos djeca….ne znaju ni sami sta hoce…stalno vriste…imaju tantrume….i tak….zabavno.
    moj prvi sin je doduse i prije tog bio vristavac pa nisam se previshe sokirala ali i mirnija djeca u tom periodu su teeeska.


    Koje je to razdoblje otprilike? Kolko mj/godina?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    “jedva cekam” terrible two fazu 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Ja bi isto mogla biti tridna stalno pod uvjetom da mi sve trudnoce budu kao ove dvije 😄.
    Inace, poludit cu od P nervoze pred spavane. Svaaaaku noc obavezno sat i pol deranja uz cicanje. Luuuuda sam! Kad se sjetim prvih 10 dana kako.je lijepo samo jeo i spavao 😭

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.