Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MY_life <3

    MY_life <3

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Dena jesi ti spominjala kapsule od piskavice? Ili je bija neko drugi
    Ugl nabavila sam ih danas stigle, na pakiranju pise 3x3 dnevno al izgleda mi nekako puno…

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    EVO MENEEEEEE  Iz trećeg pokušaja ću pokušati pročitati i sve prokomentirati…
    KAO 1. Sanjchi, premedena je… i baš se vidi da rasteee  i aaaaaajmeee, koliko kosice imaaa  Nego, da te pitam nešto… Ti Luciji daješ AD? A izdojila si 125ml? 
    Mamisita, super za njihaljku!!!  Nadam se da će Karlo prihvatiti.. to je spaaassss
    Eee, ništa od čitanja. Mislim da će to čekati večer kad Diego zaspi.. Evo ga… javlja seeee… gladan jeee… wuhuuu 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, aaahaaaaaaaa, kuzim  Nisam bila shvatila to S AD-om a izdojis se dosta, cini mi se.. A ti si onako skolski sve pises 😍😍😍 Svaka cast… i moja frendica isto. Ja nemam volje hahahahha
    Violeta, Leon suuuupeeeeer napreduje!! i preslatkiii jeee 😍😍😍😍

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Je li kome beba nervozna prema noći? 
    Moja tako svaku noć, ubrzano disanje, plač, nosimo ju i sve živo isprobavamo al ništa ne pomaže 
    Svaki dan tako od 7,8 do ponoći i onda zaspe od umora uz dudu koju nervozno duda.
    Cijeli dan ju grči, crveni se i stišće a prema noći je koma. Tad krene sirena. Doslovno po cijeli dan moram bit oko nje. Čak i kad spava nije mirna, grči ju, stišće noge i crveni se, nekad ju to probudi iz sna. Najmirnija je na meni al ne mogu ju nositi stalno. Trenutno smo najviše u klokanici jer mi leđa i ruke već otpadaju. Ovako mogu po doma sve obaviti i otići van s njom. Evo ne stignem ni tu vas pročitati. Pišem ovo dok ju držim na sebi i dok se grči. 
    Mislim da su kod nas u pitanju kolici  Ja sam već pomalo iscrpljena jer se osjećam bespomoćno, svaki dan ju gledam kako plače i muči se a ne mogu joj pomoći.
    Ne znam ni sama jesu li kolici ili večernja nervoza koja je česta kod beba… 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dena, jaaaaooo, bas mi je zao sto imas toliko problema sa rezom… Nadam se da ce se i to napokon rijesiti…
    Nama je muzeva rodjakinja rekla da bi Diegu veci br pelena 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dodatak: trebali kupiti veci broj pelena aaaaliii ja te brojeve vise ne kuzim…. Baby love TROJKA je od 4 do 9kg a CETVORKA od 7 do 13kg… i trojka mu je za sada, po meni, ok… Ne mucim se da bi mu zalijepila, Ali Diego ima oko 5kg i nesto… KAKO je moguce da je vec prerastao TROJKU????

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Suncokretice,D je nervozniji pred vecer… Spava mu se za poludjeti a nikako ga smiriti… Nosimo ga, nanasamo… sad sam skuzila novi taktiku hahahahahhaaa Obrnem ga dekicom dok ga nanasam i eto zaspiii…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar panica

    panica

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    Buba mara, od kud si ih nabavila, ja sam angazirala ocuha da ih potrazi u austriji, alu ide tek za 2 tjedna. Molim te dojmove kroz par dana.

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Zelimobebu, veselo je tebi s Matejem hahahahhahaha A i Diego se voli pokakati i popiskiti kad mu mijenjam pelenu hahahaha Veselo veselo…
    CUJ OVOOO… Oni vama pomoci pri kupanju???? WTF???????

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    barbs

    EVO MENEEEEEEIz trećeg pokušaja ću pokušati pročitati i sve prokomentirati…
    KAO 1. Sanjchi, premedena je… i baš se vidi da rasteeei aaaaaajmeee, koliko kosice imaaaNego, da te pitam nešto… Ti Luciji daješ AD? A izdojila si 125ml?
    Mamisita, super za njihaljku!!!Nadam se da će Karlo prihvatiti.. to je spaaassss
    Eee, ništa od čitanja. Mislim da će to čekati večer kad Diego zaspi.. Evo ga… javlja seeee… gladan jeee… wuhuuu


    Barbs, da prihvatio- spas mi je! Jutros sam ga stavils i upalila vibracije i njihala ga malo zaspo je odmah, ja u miru popila kavu s muzem i sve, prebacila ga u krevetic gdje je jos neko vrijeme spavao… popodne isto zaspao u ljulji, ja peglala, ma extra je i voli ju!
    I_me-ti isto imas psa? Mog zasad muz sece al ne znam kak ce bit kad budu beba plus pas a muz ne bude mogao. Al nekak budem, ne da mi se sad jos inkedirat za nosiljke a i nekak mi se cini premalen ne znam

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.