Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Dobro jutro😘kavica….I me,brz oporavak slapici i da sto prije idete kuci😘😘

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Romi

    Barbi13

    Romi

    Barbi13

    barbs

    Barbi, sto bi?
    D je zaspao tocno u 21h… A muz me dns nazivciraaaaooo… jucer smo primjetili da ne voli pljeskanje.. poceo nam je plakati.. i dns mu je zapljeskao popodne i opet je poceo plakati i prije nego sam isla na trening OPET… bio je kod sveki… aaajmeeee, toliko je neutjesno plakao i jecao da sam ja morala ostati duze da ga smirim i svejedno su rekli da nije bio mir

    Cijeli dan nije spavala,nismo bili vani i odmah je kenjkava.Jedva cekam toplije dane🌷🌷🌷

    Tako i moja,navikle smo ic svaki dan van i ako ne idemo van odmah je sva nikakva,nit spava nit jede kako treba,sutra bi trebale ic na cjepljenje ,a tako mi je tlaka to

    Kod kojeg pedica idete?

    Mi ti spadamo pod Kastav,tako da smo tu kod dr.Danculovic Skalamera,za sad sam zadovoljna ,kod koga si ti?


    Mi smo kod dr.Kilvajna,blizu mi je a i starija kcerka mi je bila kod njega.

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Romi

    Barbi13

    Romi

    Barbi13

    barbs

    Barbi, sto bi?
    D je zaspao tocno u 21h… A muz me dns nazivciraaaaooo… jucer smo primjetili da ne voli pljeskanje.. poceo nam je plakati.. i dns mu je zapljeskao popodne i opet je poceo plakati i prije nego sam isla na trening OPET… bio je kod sveki… aaajmeeee, toliko je neutjesno plakao i jecao da sam ja morala ostati duze da ga smirim i svejedno su rekli da nije bio mir

    Cijeli dan nije spavala,nismo bili vani i odmah je kenjkava.Jedva cekam toplije dane🌷🌷🌷

    Tako i moja,navikle smo ic svaki dan van i ako ne idemo van odmah je sva nikakva,nit spava nit jede kako treba,sutra bi trebale ic na cjepljenje ,a tako mi je tlaka to

    Kod kojeg pedica idete?

    Mi ti spadamo pod Kastav,tako da smo tu kod dr.Danculovic Skalamera,za sad sam zadovoljna ,kod koga si ti?


    Sretno na cijepljenju😘

    URL = https: //lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Barbi13

    Romi

    Barbi13

    Romi

    Barbi13

    barbs

    Barbi, sto bi?
    D je zaspao tocno u 21h… A muz me dns nazivciraaaaooo… jucer smo primjetili da ne voli pljeskanje.. poceo nam je plakati.. i dns mu je zapljeskao popodne i opet je poceo plakati i prije nego sam isla na trening OPET… bio je kod sveki… aaajmeeee, toliko je neutjesno plakao i jecao da sam ja morala ostati duze da ga smirim i svejedno su rekli da nije bio mir

    Cijeli dan nije spavala,nismo bili vani i odmah je kenjkava.Jedva cekam toplije dane🌷🌷🌷

    Tako i moja,navikle smo ic svaki dan van i ako ne idemo van odmah je sva nikakva,nit spava nit jede kako treba,sutra bi trebale ic na cjepljenje ,a tako mi je tlaka to

    Kod kojeg pedica idete?

    Mi ti spadamo pod Kastav,tako da smo tu kod dr.Danculovic Skalamera,za sad sam zadovoljna ,kod koga si ti?

    Sretno na cijepljenju😘


    Hvala,ići ću popodne jer danas tako radi,nesmijem više odgađat,trebali smo ić još prošli tjedan,pa sam odgodila,al sad moram to obavit,najgore mi je šta ne smijemo van 24 sata,al sva sreća da je snijeg i jako hladno pa ćemo izdržat nekako 

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! 
    V se opet budio svako malo 😴😴😴😴😴 jucer se nije tako budio pa mislim da nije glad u pitanju al cu mu danas probati dati bocicu. 
    Pilates - slazem se Kleaiva, nije lagano, bar ne meni! Trenerica je super i ako radis kako treba bas bude tesko. 
    Barbs, jeo je malo prije treninga ali nije bas puno pojeo, a i on ide spavati u 19 tako da sam dosla taman za spavanje i tako ce uvijek biti jer su mi treninzi od 5:30-6:30. 
    Hedgehog, nisam isla na kraju jer mi se nisu javili s terminom… sad necu ni ici prije pregleda jer mislim da dobro napreduje ali vidjet cemo sto ce pedica reci. Ali bez obzira na to vjezbam s njim svaki dan.



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Romi

    Barbi13

    barbs

    Barbi, sto bi?
    D je zaspao tocno u 21h… A muz me dns nazivciraaaaooo… jucer smo primjetili da ne voli pljeskanje.. poceo nam je plakati.. i dns mu je zapljeskao popodne i opet je poceo plakati i prije nego sam isla na trening OPET… bio je kod sveki… aaajmeeee, toliko je neutjesno plakao i jecao da sam ja morala ostati duze da ga smirim i svejedno su rekli da nije bio mir

    Cijeli dan nije spavala,nismo bili vani i odmah je kenjkava.Jedva cekam toplije dane🌷🌷🌷

    Tako i moja,navikle smo ic svaki dan van i ako ne idemo van odmah je sva nikakva,nit spava nit jede kako treba,sutra bi trebale ic na cjepljenje ,a tako mi je tlaka to


    ISTOOOOO

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    SANJCHI, AAAHHH JOOOJJJJ 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 sve je to lijepo i bajno, aliiii….
    Sretna, joj, vjerujem ti… mi smo to radili u trudnoci 😂😂😂😂 
    PRESLATKE TENISICEEE 😍😍😍
    I ME, ajdeeeee, super, neka si se smirila 😘😘😘 Kad izlazite??? A slapica 😍😍😍😍 Ljepotica i mali veseljak 😍😍

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Kiki, ahaaaaa, pa ajde, super.. moj je jeo prije 17h i morali su mu jednu bocicu dati za smirenje nakon sto samo otisla a drugu mu dali prije nego sam dosla i kad sam se vratila je jedva cekao da se zakaci za cicu….
    Bas je nezgodno kad nemas visak mlijeka … a ovako ga jedva uspijem skupiti 
    Barbi, sreeeeetnooo 😘😘😘

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Ej,ok smo. Slapa je jako dobra. Smije se svima i guguce. Jedino poslije inekcije bude uspavana. Sad spava. Nema temperaturu. Dobiva antibiotik sirokog spektra,sumamed i zeljezo. Sutra ide kod specijaliste uho,grlo,nos na pregled i na novi uvz, pa ako bude potrebno mozda ce joj to i punktirati. Ne boli ju, samo joj je kvrga jos malo crvena, obraz vise nije. 
    Sve u svemu- dobro je!!!
    Moram pohvalit pulsku pedijatriju! Od doktora i sestara😆😊😊 svi jako ljubazni i objasne i stvarno se trude, sta god da mi treba-tu su 😊
    A ja sam se napokon otusirala 😂😂
    Do sada sam smrdila ko pravi mali tvor 😂😂.
    Dan je lijep i najradje bi u setnju 😢
    Vagali su slapu i ima 8kg. Kazu komad i pol bebe 😂😂😂
    Braunilu joj nisu uspjeli stavit ni na glavu ni ruku ni nigdje, kazu salasta je i ne mogu doci do bebe. Zadnji put su probali u 8 ujutro i toliko je plakala da sam im rekla da ne dam da ju vise muce i da to nema smisla i nek joj daju svakih 8h u guzu inekciju pa su se slozili samnom. Stvarno postuju zelje. Hrana u bolnici odlicna. Najela sam se i za veceru i sad dorucak


  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    I me, super! Puno znaci dobro osoblje! Drago mi je da je Slapica dobro, brzo ce ona sa svojom mamom van i u setnju ❤️



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.