Jesenske bebe/mame 2019.💞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • TeBa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Venus

    Aj bas mi je drago, taman ocu uplatit veceras pa ce mi poslat opcije dizajna 😁

    Tummy time je kad beba vjezba dizanje glavice na stomaku po par puta, a potrbuske nezz na sta mislite, moze potrbuske vjezbati - to je to
    Al potrbuske neko misli i na spavanje, al to ne prakticiramo 😊


    To je ista stvar samo receno na engleski jezik ili alwaqt albatn na arapski, kako kome odg 😬

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi jbt al je mirna skinula kile, ma idem ja iduce u žnv 😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Ovaj forum je stvarno postao mjesto nadje….nja (izbrojite mi tockice, mozda nisam tocno stavila). Zar je tako tesko normalno razgovarati umjesto da se samo ceka da se netko krivo izrazi ili kaze nesto sto se moze poklopiti? Nema nas puno, ali eto, sto bi nekolicina bila u slozi i lijepo razmjenjivala iskustva kad moze biti i suprotno?


    Sto bi? 😲 Jel ti to jer je senci pisala ono noemi? 

  • Avatar Senci30

    Senci30

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    ayla

    Aurora87

    Ovaj forum je stvarno postao mjesto nadje….nja (izbrojite mi tockice, mozda nisam tocno stavila). Zar je tako tesko normalno razgovarati umjesto da se samo ceka da se netko krivo izrazi ili kaze nesto sto se moze poklopiti? Nema nas puno, ali eto, sto bi nekolicina bila u slozi i lijepo razmjenjivala iskustva kad moze biti i suprotno?

    Sto bi? 😲 Jel ti to jer je senci pisala ono noemi?


    I evo sad je ‘senci pisala noemi’, a noemi 6 postova prije toga navalila na nekoga..

    Curke ugodno vam druzenje, a bebicama sve najbolje! Cmok

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Noemi jbt al je mirna skinula kile, ma idem ja iduce u žnv 😂😂


    Jaoooo je, svakaa joj cast. Zasluzeno je osvojila onu drugu nagradu. Bome se bas transformirala. Ii proljepsala dosta 😊 i svaka cast i lidiji i roku, odlican posao su odradili 👍 hahahha iduca sezona nas ceka 😝

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Cure sta se dogadja? Kakva drama? 🤔 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Senci30

    ayla

    Aurora87

    Ovaj forum je stvarno postao mjesto nadje….nja (izbrojite mi tockice, mozda nisam tocno stavila). Zar je tako tesko normalno razgovarati umjesto da se samo ceka da se netko krivo izrazi ili kaze nesto sto se moze poklopiti? Nema nas puno, ali eto, sto bi nekolicina bila u slozi i lijepo razmjenjivala iskustva kad moze biti i suprotno?

    Sto bi? 😲 Jel ti to jer je senci pisala ono noemi?

    I evo sad je ‘senci pisala noemi’, a noemi 6 postova prije toga navalila na nekoga..

    Curke ugodno vam druzenje, a bebicama sve najbolje! Cmok


    Meni to nije bila navala, cura je komentirala.. Pa valjda svatko ima svoju slobodu da nesto kaze nezz u cemu je problem nitko se na nju nije odbrusio niti joj sto rekao.. Cemu drama 😐

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    ayla

    Noemi jbt al je mirna skinula kile, ma idem ja iduce u žnv 😂😂

    Jaoooo je, svakaa joj cast. Zasluzeno je osvojila onu drugu nagradu. Bome se bas transformirala. Ii proljepsala dosta 😊 i svaka cast i lidiji i roku, odlican posao su odradili 👍 hahahha iduca sezona nas ceka 😝


    Ja sam ostala paff, cura se tako proljepsala i naglasila svoju ljepotu skidam joj kapu mada mi je i dalje antipaticna al nema veze 😁😁 
    Roko i Lidija su vanzemaljci sto su ljudi napravili, ja nisam mogla vjerovati pa ja nepamtim kad sam zadnji put imala 68kg 😲😲😲 mislim stvarno cu morati i ja da se prijavim al onda moram natuci jos kg da bi me primili 😂😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Nego citam ja nesto na zimskima za nekakve pare 😁😁 da su njima sjele i da je to povrat poreza jeli vamo sto sjedalo? 

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Senci30

    ayla

    Aurora87

    Ovaj forum je stvarno postao mjesto nadje….nja (izbrojite mi tockice, mozda nisam tocno stavila). Zar je tako tesko normalno razgovarati umjesto da se samo ceka da se netko krivo izrazi ili kaze nesto sto se moze poklopiti? Nema nas puno, ali eto, sto bi nekolicina bila u slozi i lijepo razmjenjivala iskustva kad moze biti i suprotno?

    Sto bi? 😲 Jel ti to jer je senci pisala ono noemi?

    I evo sad je ‘senci pisala noemi’, a noemi 6 postova prije toga navalila na nekoga..

    Curke ugodno vam druzenje, a bebicama sve najbolje! Cmok

    Meni to nije bila navala, cura je komentirala.. Pa valjda svatko ima svoju slobodu da nesto kaze nezz u cemu je problem nitko se na nju nije odbrusio niti joj sto rekao.. Cemu drama 😐


    Da, nisam ni ja to shvatila kao navaljivanje, ali dobro, ispricavam se, ukoliko se netko uvrijedio 😊 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.