Jesenske bebe/mame 2019.💞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lalolitala

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Venus

    Nasla neki intervju: “Naime koristimo program koji generira zvijezde na temelju fotografija prikupljenih od NASA-e. NASA fotografira svemir u svakom trenutku. Unosom podataka datuma i vremena radnje dobivamo točan prikaz neba. Zvjezdano nebo možemo izraditi i za datume u budućnosti poput datuma vjenčanja. Objašnjenje je jednostavno. Planet Zemlja vrti se oko svoje osi odnosno Sunca na jednak način. Razlike su samo kod promjena godišnjih doba odnosno solsticija.”


    Mi imamo sutra slikanje za bozic u studiju al isto gledam ovo i narucila bi. Takoder sam mislila da bar u okviru dode jer poznavajuci sebe nikad u okviru nebu zavrsilo 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Laolitala bar su te standardne dimenzije pa se mogu kupiti povoljno okviri u ikei il emmezetti.

    Stelle ako mislis na tummy time, ja sam citala da ih se vec od rodjenja moze stavljat do 3 puta dnevno po par minuta da vjezbaju vratic, mi i jesmo dosta rano isprobali, a s 15 dana se sama dizala vraticem i prsima na veliko 😀

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Stelle123

    Evo mene jos s pitanjima. Kad se novorodjencad stavlja potrbuske? Trebaju li vec sad malo odignuti glavu?


    Ja sam mecala vec nakon 2 tj potrbuske jer mi je tako podrigivala, al pedijatrica mi tek na pregledu s mj dana rekla da ju mogu pocet mecati 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Venus

    Ayla vjerujem ti, nasa se bas pocela fokusirat na lica i smjeska nam se kad je dobre volje (nakon spavanja i kakanja 😅) i srce mi se topi od radosti. Samo je ljubim u bucmaste obrascice. Evo i sad sva sretna mlatara rukicama i duda dudicu dok ju promijenim

    Nema vece ljepote i radosti od nasih dragih bebica 😍😍😍


    Moja kad je krenula nije prestajala, al docim netko dode pocinje plakati.. Ajmee i ja ju ljubim jednom ce me sakom opaliti koliko sam joj dosadna a muza takoder on njoj da bi ju pojo koliko je slatka ona nako rasiri oci i gleda u njega 😂😂

  • TeBa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    U cemu je razlika izmedu potrbuske i tummy time? Jesu to dvije razlicite vjezbe ili? Pedicka mi nije puno govorila pa sam vise preko neta gledala🤔

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Venus

    Hvala Teba, taman su mi odg na instagram.
    “Pozdrav, hvala ti na upitu 😊 cijene za sve vrste dizajna su iste, ovise samo o dimenziji- 170 kn (30x40cm dimenzija), 220 kn (40x50 cm) i 270 kn (50x70 cm). Postarina je 30 kn (neovisno koliko postera, saljemo GLS-om). Sve ostalo na posteru mozemo personalizirati tocno onako kako ti zelis 😊 za koju priliku bi htjeli naruciti poster?”

    Znaci dodju vec uokvireni?


    Upadam sa zimskih, malo vas skicam jer i mene uskoro ceka dojenje i ostalo 🙈 pa vidim da pisete o posteru sky art. 
    Ja sam narucila taj poster kao uspomenu s naseg vjencanja i ne dode uokviren nego samo poster u tuljcu. Al je stvarno kvalitetan i dobro napravljen. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    miki0

    Venus

    Hvala Teba, taman su mi odg na instagram.
    “Pozdrav, hvala ti na upitu 😊 cijene za sve vrste dizajna su iste, ovise samo o dimenziji- 170 kn (30x40cm dimenzija), 220 kn (40x50 cm) i 270 kn (50x70 cm). Postarina je 30 kn (neovisno koliko postera, saljemo GLS-om). Sve ostalo na posteru mozemo personalizirati tocno onako kako ti zelis 😊 za koju priliku bi htjeli naruciti poster?”

    Znaci dodju vec uokvireni?

    Upadam sa zimskih, malo vas skicam jer i mene uskoro ceka dojenje i ostalo 🙈 pa vidim da pisete o posteru sky art.
    Ja sam narucila taj poster kao uspomenu s naseg vjencanja i ne dode uokviren nego samo poster u tuljcu. Al je stvarno kvalitetan i dobro napravljen.


    Huhuu aj sretno 😁 vidim da si u terminu vec. Ja sam taman rodila kad sam bila kao ti 37+4 😁 neek ti bude kao meni porod 🤞

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Noemi1

    miki0

    Venus

    Hvala Teba, taman su mi odg na instagram.
    “Pozdrav, hvala ti na upitu 😊 cijene za sve vrste dizajna su iste, ovise samo o dimenziji- 170 kn (30x40cm dimenzija), 220 kn (40x50 cm) i 270 kn (50x70 cm). Postarina je 30 kn (neovisno koliko postera, saljemo GLS-om). Sve ostalo na posteru mozemo personalizirati tocno onako kako ti zelis 😊 za koju priliku bi htjeli naruciti poster?”

    Znaci dodju vec uokvireni?

    Upadam sa zimskih, malo vas skicam jer i mene uskoro ceka dojenje i ostalo 🙈 pa vidim da pisete o posteru sky art.
    Ja sam narucila taj poster kao uspomenu s naseg vjencanja i ne dode uokviren nego samo poster u tuljcu. Al je stvarno kvalitetan i dobro napravljen.

    Huhuu aj sretno 😁 vidim da si u terminu vec. Ja sam taman rodila kad sam bila kao ti 37+4 😁 neek ti bude kao meni porod 🤞


    Hvala 😊😊 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Aj bas mi je drago, taman ocu uplatit veceras pa ce mi poslat opcije dizajna 😁

    Tummy time je kad beba vjezba dizanje glavice na stomaku po par puta, a potrbuske nezz na sta mislite, moze potrbuske vjezbati - to je to
    Al potrbuske neko misli i na spavanje, al to ne prakticiramo 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar october30

    october30

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Evo ako netko zeli okusat srecu u nagradnoj igri. .. Slucajno mi izaslo na fejsu… Imaju isto plakate zvijezda.. Na njihovoj stranici sam nasla da je plakat 33x44 sa crnim ili bijelim okvirom 115 kn, a imaju i opciju dva događaja i cijena ovisno o okviru 140-200 kn
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2448847701879989&id=668225909942186 [m.facebook.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.