Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    ivona2306

    Bila u TA na pregledu danas, ctg dobar, zatvorena i dalje, nista se ne mijenja pa mi nije mogao provjeriti plodnu vodu…rekao mi je da cekaju najdalje do 41+3 prije indukcije, iskreno se nadam da ce malena odluciti doci prije toga.
    Popokatepetl, kakvo je kod tebe stanje, dogadja li se sta? Jesi na proslom pregledu bila otvorena imalo? Mene malo brine to sto mi ne mogu provjeriti plodnu vodu dok sam skroz zatvorena, ne znam dokad smiju cekati bez da je provjere, u slucaju da se i dalje ne budem nista otvarala.

    Ja sam ti od 39.tjedna otvorena 3cm, isto tako sam bila i na pregledu u TA na termin. Moram priznat da sam se malo razočarala jer poduzimam sve u svojoj moći da potaknem trudove i otvaranje (osim odnosa, to smo se oboje složili da nam je nezamislivo sad, iako je jako jedino što 100% pali, a ostalo ispadaju babske priče, tj. kako kome) i baš sam bila uvjerena da sam se još bar centimetar otvorila a kad ono ništa. Od onda ne osjećam apsolutno nikakve promjene, osim šta mi se čini da je beba opet sve aktivnija, a to baš nema smisla 😅😅
    Meni nisu spominjali indukciju ali se bojim da je možda ne podrazumijevaju obzirom da me na idući pregled naručio tek s punih 41tjedan. Baš bih jako jako voljela da krene samo prije.. 

  • sparkle212

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Svima sretno koje uskoro ocekuju svoje bebice i koje imaju dogovorene termine carskog/indukcije. 
    Moje iskustvo otvaranja je neslavno😂 od 35.tt sam pila caj maline, aktivna, svaki dan setali 3-4-5km, hodala po stepenicama, jela datulje i ananas, probali i odnos koliko je bilo moguce 😂 i nista. Pukao vodenjak i satima jos bila zatvorena. Nadam se da ce vama biti bolje i uspjesnije

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    A ocito to nista nema pravila, sve zavisi kako se kojoj posreći 😅
    Volila bi izbjeci indukciju, ali ako ne budem imala izbora - pristat cu na sve samo da beba bude dobro 😊
    Popokatepetl, drzim fige da se i tebi uskoro nesto krene dogadjati 🤞🏻

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Sretno Marija sutra! 😊
    .
    Nadam se da ce i drugim curama koje prizeljkuju brzo krenuti porod.

    It's a boy 💙

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Marija96

    Ja sam se smjestila, sutra ujutro bi trebao biti carski. Jedva cekam jelo jer sam gladna kao vuk 😂 sretno svim mamicama..

    Sretno 🍀

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Popokatepetl

    ivona2306

    Bila u TA na pregledu danas, ctg dobar, zatvorena i dalje, nista se ne mijenja pa mi nije mogao provjeriti plodnu vodu…rekao mi je da cekaju najdalje do 41+3 prije indukcije, iskreno se nadam da ce malena odluciti doci prije toga.
    Popokatepetl, kakvo je kod tebe stanje, dogadja li se sta? Jesi na proslom pregledu bila otvorena imalo? Mene malo brine to sto mi ne mogu provjeriti plodnu vodu dok sam skroz zatvorena, ne znam dokad smiju cekati bez da je provjere, u slucaju da se i dalje ne budem nista otvarala.
    Ja sam ti od 39.tjedna otvorena 3cm, isto tako sam bila i na pregledu u TA na termin. Moram priznat da sam se malo razočarala jer poduzimam sve u svojoj moći da potaknem trudove i otvaranje (osim odnosa, to smo se oboje složili da nam je nezamislivo sad, iako je jako jedino što 100% pali, a ostalo ispadaju babske priče, tj. kako kome) i baš sam bila uvjerena da sam se još bar centimetar otvorila a kad ono ništa. Od onda ne osjećam apsolutno nikakve promjene, osim šta mi se čini da je beba opet sve aktivnija, a to baš nema smisla 😅😅
    Meni nisu spominjali indukciju ali se bojim da je možda ne podrazumijevaju obzirom da me na idući pregled naručio tek s punih 41tjedan. Baš bih jako jako voljela da krene samo prije..

    Držim fige da krene, sretno 🍀

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    ivona2306

    A ocito to nista nema pravila, sve zavisi kako se kojoj posreći 😅
    Volila bi izbjeci indukciju, ali ako ne budem imala izbora - pristat cu na sve samo da beba bude dobro 😊
    Popokatepetl, drzim fige da se i tebi uskoro nesto krene dogadjati 🤞🏻

    Nadam se da će i kod tebe to ubrzo, sretno 🍀

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • mihaela144

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Mame koje ste na komplikacijama jesu li vam sjeli novčeki?☺️🙌🏻

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    mihaela144

    Mame koje ste na komplikacijama jesu li vam sjeli novčeki?☺️🙌🏻

    Nisu. 

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Marija, sretno sutra! 💪🏻😊
    .
    Svima ostalima, koje su u iščekivanju, želim da prođe što brže i bezbolnije. 😊
    .
    Ivona, meni su rekli da ako je ctg dobar, da znači da je beba sigurna; da je mekonijska plodna voda, navodno bi ctg pokazao da nešto nije u redu. Nastoj se opustiti, bit će sve dobro. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.