Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Arianne

    Sretno Tinchi i Jelena!!Mi smo jucer docekali naseg bebaca, Vito, 51 cm, 3 i pol kile. Pocela s vaginalnim porodom ali se nije htio spustit u zdjelicu pa zavrsila na carskom, ali sad smo i ja i bebac ok i mazimo se. ❤️❤️❤️

    Cestitamm 😊😊😊
    I hvala 🤞

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

  • Arianne

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Hvala puno svima! ❤️❤️❤️
    .
    Drzim fige curama blizu termina da sve bude sto bopje i lakse.
    .
    Mi smo ok, dojenje cak odlicno ide obzirom da je bio carski, nakon dana skupa taj mali samo sisu pita, iako jos nemam puno mlijeka, u biti kolostruma.
    Cak i ne place toliko puno ali ajme kad place onda se bas dere iz svega glasa i kresti, jedan of najglasnijih mislim.
    Dosta i spava, po 3, 3 i pol sata u komadu nakon hranjenja , taman na vrijeme za iduce.

    It's a boy 💙

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Evo me s pregleda..
    Trudove imam svakih 10 15 min, po meni dosta slabi.
    Trajat ce ovo 🙉

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Kejti i Arianna cestitam cure na bebicama, zelim vam brzi oporavak !
    Sretno curama koje su u terminu!

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Premija

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Arianne

    Hvala puno svima! ❤️❤️❤️
    .
    Drzim fige curama blizu termina da sve bude sto bopje i lakse.
    .
    Mi smo ok, dojenje cak odlicno ide obzirom da je bio carski, nakon dana skupa taj mali samo sisu pita, iako jos nemam puno mlijeka, u biti kolostruma.
    Cak i ne place toliko puno ali ajme kad place onda se bas dere iz svega glasa i kresti, jedan of najglasnijih mislim.
    Dosta i spava, po 3, 3 i pol sata u komadu nakon hranjenja , taman na vrijeme za iduce.

    Super! Moji su obadva odmah lijepo jeli, pa se nadam da ce i treći. Sad si me podsjetila kako je i moj sin bio glasan, iako smo bili smješteni niz hodnik zadnja soba, sestre su svako malo obilazile jer su ga čule u prvu njihovu sobu koliko je imao jak glas 😁 Mada i kćer bila glasna, ali sin posebno. Nek su n živi i zdravi. Sretno dalje 😊

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    tinchi

    Evo me s pregleda..
    Trudove imam svakih 10 15 min, po meni dosta slabi.
    Trajat ce ovo 🙉

    A kako kome, kod prvog poroda zna potrajati. Ali nikad se ne zna. Prati i dalje ako su pravilni. Ako prestanu možda su samo lažni. U svakom slučaju sretno i ako se nešto pokrenulo da čim prije riješiš 🍀Javljaj se svakako 😊

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Ja sam danas prvi put imala CTG u bolnici. Danas mi je 37 tjedana. Veli dr da je ctg savršen. Nisu me pregledavali. Za tj dana ponovno kontrola i tada će biti i uzv i pregled.

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar NimbleAlpaca

    NimbleAlpaca

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Arianna čestitam!

    🙋‍♀️ 29
    🧔‍♂️30
    9.3.2024 pozitivan test ✅️
    03.05 Qualified® 90°, nalaz uredan
    Čekamo djevojčicu ❤️
    Termin: 11/2024
    17.9. Naredni pregled

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Arianne, čestitam, želim vam sve najbolje! 🥰
    .
    Evo, mi smo u petak stigli doma i otad se uhodavamo i sve ide nabolje. Hranjenje i dalje najveći problem iako je beba počela sisati zahvaljujući šeširićima. Puno spava, tu smo napravili grešku jer je nismo budili. Kombiniram dojenje, idajanje i malo adaptiranog. Pala je na kilaži pa ću, ako hude potrebe, morati posegnuti češće, a ne samo u krajnjoj nuždi, za adaptiranim. 
    Danas je kod nas bila patronažna, ohrabrila me i smirila, beba je čak po prvi put uspješno sisala izravno dojku. Tako da se nadam i vjerujem da će sve ići samo nabolje. 🤞🏻😊

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Meni je danas na pregledu receno da dodjem sutra ujutro i ostajem u bolnici, a carski ce biti u srijedu ujutro. 🤗

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.