Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mami_m

    mami_m

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Sto se tice stvarcica, ja sam kcerki za izlaska kupila 56, jedva je obukli 🤣, bila je krupnija. 
    Ovih manjih velicina sto manje kupiti, jer doslovno se stigne jednom obuci, bebe u prvih par mjeseci tako brzo rastu

    🧑 31
    👩 27
    👧❤ 5
    10/22 💔 missAb 8tt
    🩸Trombofilija
    27.1. ➕️🥰
    clexane 💉
    👭🩷🩷
    [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Mami_m hej pa upravu si, nije mi ni nampalo da bi moglo bit od nekretanja…
    Usput, vidjela sam u Aksi u Sa prije mjesec dana izlozena kolica za blizance oko 500km,jedno pored drugog,crna,ne sjecam se detalja kakva su… 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Lily123

    Lily123

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    KobraV

    Curke imam pitanje!
    Naime inače nemam problema sa stolicom, ali zadnjih tjedan dana je to živi kaos. Jedva da nešto izađe iz mene. :( I onda počnem osjećati bol u trbuhu. Noću također mokrim po nekoliko puta (dobro istina je da popijem pola l tekućine prije spavanja. Je li to sve normalno?
    I da, trbuščić mi se već lijepo vidi, ali stalno osjećam neku tupavu bol ispod njega. Točno gdje je linija stidnih dlačica.
    ..
    Cijele dane sam inače u pokretu, što vrt, što kućanski poslovi… Da li možda to ima neke veze s tim?
    U utrorak idem kod G i svakako ću mu tu napomenuti.
    :)


    Nemam ni ja problema s probavom inače, čak štoviše, jedino na što sam mogla računat je redovna stolica svaki dan  ali sad, baš užas, baš sam neki dan guglala jel normalno i… normalno je u trudnoći, javlja se često i to najčešće u drugom tromjesečju, zbog raznoraznih stvari (hormoni, pritisak maternice, prenatalni vitamini s puno željeza, itd). Jednostavno promjena u organizmu i to je to, nema tu puno mudrosti… više vlakana unosit, tekućine, kretanje, vježbanje, valjda će proradit  ali suosjećam, meni je probava drugi mozak i ako on ne radi, onda sam depresivna haha. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mami_m

    mami_m

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Jagoda vidjela sam  ta na webu, bila su na nekoj akciji cini mi se i zapikala sam ih, ali mana im je sto nemaju mogucnost da se koriste s jajetom 🙄.
    Nisam upratila jesi li bila na kontroli, koja je sad duzina cervixa, sta ti je predlozio doktor

    🧑 31
    👩 27
    👧❤ 5
    10/22 💔 missAb 8tt
    🩸Trombofilija
    27.1. ➕️🥰
    clexane 💉
    👭🩷🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar La_Lupa

    La_Lupa

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Lipo ste svega natipkale, meni to dodje blazeno za procitati prije spavanja 😇😇 
    Kiki nemam sto prati kad jos nisam ni krenula u nabavku 😂😂 doduse, poharala sam zadnjih dana online malo pa cemo vidjeti kad stigne, ulovila me panika kako nemam nista 🙈🙈 
    Lily ooo slazem se, definitivno ne funkcioniram ni ja ako probava nije che-che 😂  danas nesto losija, odmah sam bila zivcana i ljuta. 
    Druzimo se sve na trudnickom tecaju pa cemo ovdje komentirati 😂😂 ja sam danas poslala prijavu i na drugi termin (14. i 15.6.) i odmah sam dobila natrag neki obrazac za prijavu…pa ako se ne jave, prijavit cu onda taj termin jer ovo nam je vec sad 6. i 7. (Uto i Sri) 🙈 

    BabyBoy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Mami_m na gaku mi rekli da kontrole obavljam kod svog doktora u domu zdravlja i zamisli nit mi je gledo savove nit je mjerio cerviks, samo bebu pregledo, uzas od covjeka, jos se cudi otkud ja na serklazi, pa reko nisi bio na poslu tog dana, mijenjala te druga dr, izmjerila cerviks i poslala hitno na gak (a on mi nikad nije mjerio a bila kod njega dosad sigurno 8x) Kanim se otic privatno, taj mi je dobar, primarius, al kod njega opet oprema slaba…
    Ne mozes bit pametan
    Kakva je kod tebe situacija?

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar mami_m

    mami_m

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Jao covjeka kako je povrsan 🤯🤯
    Ja inace vodim trudnocu privatno kod dr.Nidzare, stvarno sam prezadovoljna s njom i topla preporuka ako se odlucis.
    Isla sam i dva puta u DZ Stari Grad nisam mogla iscekati redovni pregled, doktor je ok s tim da previse voli pricati i jednom sam otisla u Skerlica kod dr Dujso, isprepadala me zivu o nekakvim cistama na mozgu samo da bi me nagovorila da radim prenatalni test.
    Uglavnom sto se cerklaza tice, dr Nidzara je zadovoljna, kaze da je super uradjeno, preporucila je da smanjim tempo i da odmaram.

    🧑 31
    👩 27
    👧❤ 5
    10/22 💔 missAb 8tt
    🩸Trombofilija
    27.1. ➕️🥰
    clexane 💉
    👭🩷🩷
    [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    mami_m

    Jao covjeka kako je povrsan 🤯🤯
    Ja inace vodim trudnocu privatno kod dr.Nidzare, stvarno sam prezadovoljna s njom i topla preporuka ako se odlucis.
    Isla sam i dva puta u DZ Stari Grad nisam mogla iscekati redovni pregled, doktor je ok s tim da previse voli pricati i jednom sam otisla u Skerlica kod dr Dujso, isprepadala me zivu o nekakvim cistama na mozgu samo da bi me nagovorila da radim prenatalni test.
    Uglavnom sto se cerklaza tice, dr Nidzara je zadovoljna, kaze da je super uradjeno, preporucila je da smanjim tempo i da odmaram.


    E slucajnosti, ja opet Nidzari A. isla prije trudnoce, imala neku cistu kaze ona necu ti davat lijekove puknuce ona sama, ja dođem nakon godinu, to je bio prvi pregled u trudnoci u 5. sedmici, kaze aaa nije ti pukla ova cista, jos je i narasla, moraces je operisat, ako bude carski rez usput i nju.. I vise joj nisam otisla.. 
    Eh, i ovaj moj doktor je mene samo nagovaro na prenatalni test, umjesto da radi bitne stvari i tako napravio ogromni propust
    Drago mi je da ti je sve ok sad, mislim da je i meni dobro urađeno, oticu eto kod ovog privatnika pa vidjet sta i on kaze… 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar teich95

    teich95

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Jagoda hvala na brizi itekako smo svi dobro,ali je guzvaa ovaj tjedan jucer bila svadba od sestricne.. od srijede smo se mi vec poceli  veseliti 🤣 ja sam super, također i moji momci ono je stvarno bila viroza jedan dan (sva sreca).  Uspjela sam malo i zaplesati opustiti se,nosila sam pojas ispod haljine pa mi je bilo super,samo sam kola izbjegavala 🫣 A moj sincic je zaspao u pol 9 i cijelu noc spavao kao top pored  glasne glazbe i guzve od cca 400 ljudi..👶💙 Dobila sam bas puno pohvala kako sam fina trudnica,neki su se cak i iznenadili i kazu da nemam stomaka nis skoro za ove tjedne 🫣😄
     Sve sam iscitala uz kavu ali nemam pojma ko je sta napisao 🤣🤣 ugl i mene muci nesanica+grcevi,nadam se da ste vi sve dobro  i da uzivate ❤️

    🧑 36 👩27
    2020g 👼 💔
    2021g 🧒 💙
    2023g 👧🩷

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lena1897

    Lena1897

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Vazi Mami_M, ako neko pametno rjesenje smislimo javit cu. Ma mi smo na kraju gledali i skupa rjesenja, kad je bal nek je maskembal, ali ni ta skupa rjesenja ne rjesavaju problem jer nemamo kamion nego baš malo porodicno auto pa i to treba gledat, a nisamo baš bogati da kupujemo novo auto kako bi u gepek stala nova kolica. Smislit cemo nesto razumno :) 
    I drago mi je da vas ima iz SA, jer idem privatno, ali sam pocela ici i na GAK gdje nažalost nema doktora Dekovica, a po pisanju drugih sam stekla povjerenje samo u njega. Mozda je ovaj mladji doktor kojem sam pripala i bolji ali jednostavno nemam povjerenje u doktora koji je skoro pa moje godiste :) U DZ Otoka ne zelim ni da odem vise nikad iako je moja narav stvarno blaga i strpljiva, jer zaista su, al zaista… nemam rijeci, sve znate. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.