Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar poisonivy2604

    poisonivy2604

    Broj poruka: 463

    Prijavi adminu

    kiki13

    Poisonivy drzimo fige da bude gender reveal danas!
    Ja odradila pregled. Gospođa ima kilu vec i mjere glave i bedre su joj 28+1, a trbuh 28+6 tako da sam sprasena na ogtt ipak 🤣 a ja ni grama nisam dobila 🤭
    Sad trcim u lidla 😁


    Bome velika curka 🥰

    2016. 👩🏼
    2019. 👩🏼
    2023. 🧒🏻
    27.02. 6+4 uzv ❤️/ 06.06. 💙
    [tickerfactory.com]

  • MomN.93

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Kiki čestitam na dobrom pregledu, prava cirka bude to. Naš malac je isto već na kilu 🙈🙈 

    Btw cure iz ZG, a možda i Splita(nisam sigurna za njih). U srijedu je žuta srijeda u City centru one i baby centar ima 15% na redovne cijene 🙂

    🧒 28
    🧑29
    05.01. ➕
    Baby boy 💙T💙

    [tickerfactory.com]

  • MomN.93

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    I još jedna dojava. 10.6. ide kod za popust za twistshake i 15.6. kod za popust za ljekarnu vaše zdravlje (obično bude 25%, ja uzimam tamo vitamine, a sad ću medela komprese za dojke i omnic pandu). Napisat ću vam tu popuste 🙂

    🧒 28
    🧑29
    05.01. ➕
    Baby boy 💙T💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 860

    Prijavi adminu

    Ja cu ranije na kontrolu cekam da mi jave od jutros bolovi u sttomaku i obilan vodenast iscjedak. Nadam se da nije ništa ozbiljno ali me bas strah nemogu docekat sljedeći tjedan kontrolu.😣😣 a beba direkt udara dole boli sve živo   jel ima jos neko slično???

    [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Kiki bravo za tvoju vec veliku curicu🥰
    Jelusicka otiđi ti nek te odmah pregledaju, sto da dzabe cekas i kidas se, samo otiđi i primice te, a sigurno nije nista strasno.

    Ovaj moj smuseni doktor nije mi cak dao ni ogtt da radim, ni da krv ponovo vadim jer sam negativna al napomenicu ga sljedeci pregled, nit me vago nit pritisak mjerio, ne dao Bog nikom onakvog ginekologa🤦🤦🤦

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar amarenna

    amarenna

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Jagoda01

    Kiki bravo za tvoju vec veliku curicu🥰
    Jelusicka otiđi ti nek te odmah pregledaju, sto da dzabe cekas i kidas se, samo otiđi i primice te, a sigurno nije nista strasno.
    .
    Ovaj moj smuseni doktor nije mi cak dao ni ogtt da radim, ni da krv ponovo vadim jer sam negativna al napomenicu ga sljedeci pregled, nit me vago nit pritisak mjerio, ne dao Bog nikom onakvog ginekologa🤦🤦🤦


    Joj draga Jagoda taj je ko moj , sve mu moram rec da napravi inače ništa..uzas..bježati od toga druge nema…
    Jelušićkaa vjerujem da je sve ok, ali i ja bi ako su bolovi jaki odmah otišla na pregled šta je sigurno sigurno je , bolje i bezveze doći, držim fige da prođe brzo možda se beba nezgodno namjestila 🤞

    👣 Curka 2018. ❤
    👣 Dečko 2021. 💙
    9/2022. Blighted ovum 😔
    28.12.2022 ➕🙏
    👣 Dečko 2023. 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar teich95

    teich95

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Poisonivy sretno 🤞 💕
    Kiki velika curka 🩷  bit ce i nalazi OGTTa dobri 🤞
    Jelusicka provjeri svakako, ali se nadamo da nije nista 💋❤️
    -Mene je bas pocelo boliti kad se mala okrece,kao da mi cijelu utrobu okrene. A dolje u mjehur kad me spici odmah pustim hahha nema ni dana za mene bez stalnog wca i dnevnih 😅 Meni je stomak  vidno narastao ma da svi govore da i nije nesto velik 🤔🤣 pa evo procjenite vi 😊
    https://ibb.co/q0NHNWK [ibb.co]

    🧑 36 👩27
    2020g 👼 💔
    2021g 🧒 💙
    2023g 👧🩷

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Jelusickaa, vjerujem da nije nista, al ako nisj sigurna i bojiš se, odi na hitnu da te pogledaju. Ja sam u 22.tjednu pa me mala često udara i dolje, ne mogu ni opisat osjecaj, kao da me opali po cerviksu, ne znam.
    Kiki, one crne tajice si uzela? Ja sam si uzela one tirkizne hlače/donji dio trenirke i baš mi je odlično…nije predebala, taman ću moć nosit do 11.mjeseca ☺️ čestitam na lijepom porastu bebaca i da je sve ok ❤️
    Jagoda, ne znam koliko ti je komplicirano promijenit ginekologa, al nakon trudnoće možda da ga promijenis…moja nije bajna po izdavanju uputnica, al svakako temeljito pregleda.
    Poisonivy, sretno danas, uzivajte ☺️ prenesi svakako dojmove

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Teich, pa ni meni se ne čini tvoj trbuh tako velik od kad sam vidjela trbuhe od drugih žena u tim tjednima 😁 mislim da će moj isto biti tako negdje kao tvoj u tom tjednu. Al šta nije to bolje, taman će poslije 30tog tjedna optimalno porast tako da se i dalje možemo komotnije kretat 😁 što se tiče lupanja u mjehur, i moja lupa, odem na wc i ne ide ništa jer mi se zapravo ne piša, a svaki taj udarac mi izazove senzaciju da moram na WC 🙈 il izađe 10 ml 😄

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 860

    Prijavi adminu

    Hvala vam žene nadam se da nije ništa ozbiljno. Samo da mi jave idem odmah. Ne bih se mislila 7 dana jel sve ok ili ne.

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.