Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lola1212

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    I meni je prva. Jel jos netko strasno umoran i malaksao? Ja bih vec danima samo spavala

    It’s a girl 💞

  • Jagoda01

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    I meni je prva

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar amarenna

    amarenna

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Meni je četvrta trudnoca, imam curicu i dečka, nažalost 3 trudnoca je bila neuspješna blighted ovum.. i meni se jaaaako spavaa 💤

    👣 Curka 2018. ❤
    👣 Dečko 2021. 💙
    9/2022. Blighted ovum 😔
    28.12.2022 ➕🙏
    👣 Dečko 2023. 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Benkina

    Benkina

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Vec sam pisala da sam prosle sedmice imala smedji iscjedak nakon pregleda, javila se doktorici i rekla mi da pijem Duphaston 3x1. 
    Sve se bilo smirilo i danas prokrvarim, odem hitno kod druge doktorice na pregled i hvala Bogu sve je uredu, srce kuca kod bebe. Propisala mi je inekcije (3x) za cuvanje trudnoce, Duphaston 2x1, Buscopan po potrebi i da mirujem.
    Ali nije mi rekla zasto sam krvarila… Ja sam bila u nekom soku od svega sto se desilo pa nisam puno ni ispitivala sta bi moglo bit, bilo mi je drago jer je sve uredu sa bebom. Kontrola mi je za sedam dana.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar amarenna

    amarenna

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Benkina

    Vec sam pisala da sam prosle sedmice imala smedji iscjedak nakon pregleda, javila se doktorici i rekla mi da pijem Duphaston 3x1.
    Sve se bilo smirilo i danas prokrvarim, odem hitno kod druge doktorice na pregled i hvala Bogu sve je uredu, srce kuca kod bebe. Propisala mi je inekcije (3x) za cuvanje trudnoce, Duphaston 2x1, Buscopan po potrebi i da mirujem.
    Ali nije mi rekla zasto sam krvarila… Ja sam bila u nekom soku od svega sto se desilo pa nisam puno ni ispitivala sta bi moglo bit, bilo mi je drago jer je sve uredu sa bebom. Kontrola mi je za sedam dana.


    Bitno da je bebica uredu.💖🙏 da nije možda bio neki hematom? Čudi me da nije rekla. Što više miruj i pij terapiju trebalo bi stati krvarenje 

    👣 Curka 2018. ❤
    👣 Dečko 2021. 💙
    9/2022. Blighted ovum 😔
    28.12.2022 ➕🙏
    👣 Dečko 2023. 💙
    [tickerfactory.com]

  • mmmm1

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Lola1212

    I meni je prva. Jel jos netko strasno umoran i malaksao? Ja bih vec danima samo spavala


    I meni umor prevladava 😴

  • Avatar MissBlond

    MissBlond

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Ja sam prosle godine imala biokemijsku, tako da recimo da je druga trudnoca. 
    Spavaa mi se uzasno, umorna, iscrpljena, i legnem rano spavat i onda se svakih sat vremena budim 🥺 

    👨🏼26
    👩🏼26
    👩‍❤️‍👨 22.10.'15
    🤰❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MissBlond

    MissBlond

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Benkina

    Vec sam pisala da sam prosle sedmice imala smedji iscjedak nakon pregleda, javila se doktorici i rekla mi da pijem Duphaston 3x1.
    Sve se bilo smirilo i danas prokrvarim, odem hitno kod druge doktorice na pregled i hvala Bogu sve je uredu, srce kuca kod bebe. Propisala mi je inekcije (3x) za cuvanje trudnoce, Duphaston 2x1, Buscopan po potrebi i da mirujem.
    Ali nije mi rekla zasto sam krvarila… Ja sam bila u nekom soku od svega sto se desilo pa nisam puno ni ispitivala sta bi moglo bit, bilo mi je drago jer je sve uredu sa bebom. Kontrola mi je za sedam dana.


    Ne brini, ako je bebi dobro onda je vjerojatno neka zilica puknula prilikom sirenja maternice ili mozda neki manji hematom

    👨🏼26
    👩🏼26
    👩‍❤️‍👨 22.10.'15
    🤰❤️

    [tickerfactory.com]

  • MomN.93

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Lola1212

    I meni je prva. Jel jos netko strasno umoran i malaksao? Ja bih vec danima samo spavala


    Ja sam užasno umorna, samo bi spavala. Jedva izdržim smjenu na poslu 🙈🙈

    🧒 28
    🧑29
    05.01. ➕
    Baby boy 💙T💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar marija3998

    marija3998

    Broj poruka: 310

    Prijavi adminu

    Evo i mene
    Čekamo drugu bebicu po ZM je termin 12.09 no jučer sam bila kod ginekologice i jedva se vidi gestacijska tako d ače vjerojatno nešto kasnije doći bebica 🥰♥️

    🙋‍♀️23
    🙋‍♂️27
    Pokusavamo od 03/2020
    Biokemijska 09/2020
    05.02.2021 ➕

    13.10.2021 stigla naša Kaja 💓👨‍👩‍👧
    10.01.2023 ➕
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.