Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MomM.94

    MomM.94

    Broj poruka: 310

    Prijavi adminu

    Dobrodosle nove cure. 😊
    Kad planirate reci obitelji za trudnocu? Kod nas znamo samo ja i suprug, i necemo govorit nikom dok ne prode onih prvih 12 tt. 

    🙋‍♀️ 29
    🙋‍♂️30
    14.06.2016 💙👶
    Someone i love was never born. 💓😇
    22.02.2022 💔 21.tt
    27.12 ➕
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Benkina

    Benkina

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    MomM.94

    Dobrodosle nove cure. 😊
    Kad planirate reci obitelji za trudnocu? Kod nas znamo samo ja i suprug, i necemo govorit nikom dok ne prode onih prvih 12 tt.


    Prvo suprugu naravno, zatim kumi 😁 a kad mi je doktorica potvrdila trudnocu i ostali su saznali 🤗

    [tickerfactory.com]

  • Avatar teich95

    teich95

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    MomM.94

    Dobrodosle nove cure. 😊
    Kad planirate reci obitelji za trudnocu? Kod nas znamo samo ja i suprug, i necemo govorit nikom dok ne prode onih prvih 12 tt.


    Zasada znamo samo suprug i ja. Nakon pregleda kad mi se potvrdi trudnoca i sve bude oke reci cemo obitelji,tako smo napravili i sa sinom. Prvu trudnocu smo rekli cim je test pokazao + ali sam izgubila nazalost bebu u 7tt pa nam je bio sok. Svatko ima pravo da odlucuje i radi kako zeli,ali nekako taj prvi pregled kad dobijemo slicicu i ispisanu prvu stranicu u trudnickoj knjizici postanemo mirniji i svijesni da nam dolazi malo cudo. 🥰

    🧑 36 👩27
    2020g 👼 💔
    2021g 🧒 💙
    2023g 👧🩷

    [tickerfactory.com]

  • Lola1212

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Prijavljujem prve simptome od jucer, mucnina gotovo cijeli dan. Danas malo manje, ali evo opet me hvata. Danas 5+ 4 tt. Tjesim se da je to neki znak da sve ide kako treba. 

    It’s a girl 💞

  • mmmm1

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, pridruzujem se grupi🤗  kakvih simptoma imate cure? Mene samo grudi i donji dio leda bole

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Evo da i ja prijavim simptome: bol u grudima i povecale se jos od dana neocekivane m, zatim stomak zigne vise puta dnevno ili u sredini ili na lijevoj strani, nikad  na desnoj i  noge bole pri setnji i penjanju ,a ostali simptomi su zanemarivi
    Pisite i vi dalje svoje simptome😊

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar MissBlond

    MissBlond

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Cao zenice 😁 
    Pridruzujem Vam se i ja ☺️
    Po ZM 7+4, po uzv 6+4 
    Od simptoma proteklih 2 tjedna mucnine, i takodjer bol u grudima. 

    👨🏼26
    👩🏼26
    👩‍❤️‍👨 22.10.'15
    🤰❤️

    [tickerfactory.com]

  • MomN.93

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure. 
    Evo da se i ja javim kao nova ovdje. 
    Plusić smo ugledali 05.01. 🙂🙏 nakon godinu dana pokušavanja. ZM je bila 29.11. ciklusi su 32 dana. 
    Pregled nam je zakazan za idući petak, 20.01. 
    Od simptoma za sad je prisutan umor, teške i bolne cicke i povremeno pritisak kao da ću dobiti M. 
    Nadam se da će sve biti u redu. Javim se nakon pregleda 🙂

    🧒 28
    🧑29
    05.01. ➕
    Baby boy 💙T💙

    [tickerfactory.com]

  • Lola1212

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    MomN.93

    Pozdrav cure.
    Evo da se i ja javim kao nova ovdje.
    Plusić smo ugledali 05.01. 🙂🙏 nakon godinu dana pokušavanja. ZM je bila 29.11. ciklusi su 32 dana.
    Pregled nam je zakazan za idući petak, 20.01.
    Od simptoma za sad je prisutan umor, teške i bolne cicke i povremeno pritisak kao da ću dobiti M.
    Nadam se da će sve biti u redu. Javim se nakon pregleda 🙂


    I meni je ZM bila 29.11., a prvi pregled isto 20.01. :) 

    It’s a girl 💞

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Ja sam jucer imala prvi pregled, 23 dana nakon oplodnje. To je 5+3 mada mi doktorica ne rece koji sam tjedan. Samo me isprepadala rekla da imam cistu na lijevoj strani od 40mm i da cu je morat operisat cim se porodim, a tu istu cistu mi vidjela prije godinu i par mj. i rekla da ce puci, nije mi nista dala da pijem, tako da mijenjam doktoricu. Jucer sam cijeli dan preplakala. To je ukratko kako prodje

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.