Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Julija0109

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Jagoda01

    Drage zene, hocu sve da vas pozdravim. Upravo sam napravila profil ovdje jer sam jutros ugledala plus. Ja sam redovno citala temu Lh trakice(iako nisam imala profil) i pokupila savjete za zacece od njih, kao i koristila ovulacijske testove.
    Najradje bih na toj temi napisala zenama da su mi one pomogle i da sam im zahvalna, ali nekako mi je neukusno…
    Evo ukljucila sam se u ovu temu, danas sam 17 dpo, zasad nikakvih posebnih simptoma, test sam uradila zbog izostanka menstruacije, a jedino sam imala implantacijsko krvarenje 4 i 6 dpo, sad shvatam da to je bilo implantacijsko a tada sam mislila da je neka cista…


    Iskreno tako je i meni bilo, neugodno, jel tamo puno žena ima teške priče, ali ja sam napisala svoju situaciju cisto radi PCOS-a i da cure u istoj situaciji imaju pozitivan stav. 

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Julija0109

    Jagoda01

    Drage zene, hocu sve da vas pozdravim. Upravo sam napravila profil ovdje jer sam jutros ugledala plus. Ja sam redovno citala temu Lh trakice(iako nisam imala profil) i pokupila savjete za zacece od njih, kao i koristila ovulacijske testove.
    Najradje bih na toj temi napisala zenama da su mi one pomogle i da sam im zahvalna, ali nekako mi je neukusno…
    Evo ukljucila sam se u ovu temu, danas sam 17 dpo, zasad nikakvih posebnih simptoma, test sam uradila zbog izostanka menstruacije, a jedino sam imala implantacijsko krvarenje 4 i 6 dpo, sad shvatam da to je bilo implantacijsko a tada sam mislila da je neka cista…

    Iskreno tako je i meni bilo, neugodno, jel tamo puno žena ima teške priče, ali ja sam napisala svoju situaciju cisto radi PCOS-a i da cure u istoj situaciji imaju pozitivan stav.


    Tako je, nema covjek losu namjeru, nego da pomogne, ali eto… 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar MomM.94

    MomM.94

    Broj poruka: 310

    Prijavi adminu

    Julija0109

    MomM.94

    Julija0109

    Pozdrav svima,
    nadam se da neću biti jedina u grupi, teško se ohrabriti i početi pisati, barem je tako meni bilo. :) Radi PCOS i dužih ciklusa, datum začeća je kod nas bio 09.12. tako da sam po aplikaciji sada 5+3. Datum je 01.09., ali vidjet ćemo nakon prvog pregleda koji je zakazan tek 16.01. Prvi simptomi prije izostanka mensturacije bili su glad, mogla sam jesti konstantno, kava koju inače volim nikako mi nije pasala i bolne cicke. Za sada smo dodali konstantne odlaske na wc i u toku noći. Mučnine još nisu prisutne. Veselim se druženju. :)

    Hei nisi jedina. Ja sam danas 4+4. Termin poroda bi trebao biti 05.09. 😊 Prvi pregled imam 25.01. Dal imas kakve simptome?
    Za sad bolne cicke, cesto mokrenje, glad, i eto danas prvi put jutarnja mučnina, ali generalno se super osjecam. Ti? :)


    Pa meni ponekad jedino mucnina. I probada me ko da cu svaki cas dobit, pa sam svaki cas na wcu.  
    Sve nas je vise, bas mi je drago. 😊

    🙋‍♀️ 29
    🙋‍♂️30
    14.06.2016 💙👶
    Someone i love was never born. 💓😇
    22.02.2022 💔 21.tt
    27.12 ➕
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar teich95

    teich95

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    MomM.94

    Julija0109

    Pozdrav svima,
    nadam se da neću biti jedina u grupi, teško se ohrabriti i početi pisati, barem je tako meni bilo. :) Radi PCOS i dužih ciklusa, datum začeća je kod nas bio 09.12. tako da sam po aplikaciji sada 5+3. Datum je 01.09., ali vidjet ćemo nakon prvog pregleda koji je zakazan tek 16.01. Prvi simptomi prije izostanka mensturacije bili su glad, mogla sam jesti konstantno, kava koju inače volim nikako mi nije pasala i bolne cicke. Za sada smo dodali konstantne odlaske na wc i u toku noći. Mučnine još nisu prisutne. Veselim se druženju. :)

    Hei nisi jedina. Ja sam danas 4+4. Termin poroda bi trebao biti 05.09. 😊 Prvi pregled imam 25.01. Dal imas kakve simptome?


    Hejj evo i mene s plusicem..isto bi termin trebao biti 5.9 hehe

    Jos nisam zvala ginekologa,planiram zvati sredinom mjeseca jer moja prima tek za 7-8tj na prvi pregled

    🧑 36 👩27
    2020g 👼 💔
    2021g 🧒 💙
    2023g 👧🩷

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MomM.94

    MomM.94

    Broj poruka: 310

    Prijavi adminu

    teich95

    MomM.94

    Julija0109

    Pozdrav svima,
    nadam se da neću biti jedina u grupi, teško se ohrabriti i početi pisati, barem je tako meni bilo. :) Radi PCOS i dužih ciklusa, datum začeća je kod nas bio 09.12. tako da sam po aplikaciji sada 5+3. Datum je 01.09., ali vidjet ćemo nakon prvog pregleda koji je zakazan tek 16.01. Prvi simptomi prije izostanka mensturacije bili su glad, mogla sam jesti konstantno, kava koju inače volim nikako mi nije pasala i bolne cicke. Za sada smo dodali konstantne odlaske na wc i u toku noći. Mučnine još nisu prisutne. Veselim se druženju. :)

    Hei nisi jedina. Ja sam danas 4+4. Termin poroda bi trebao biti 05.09. 😊 Prvi pregled imam 25.01. Dal imas kakve simptome?

    Hejj evo i mene s plusicem..isto bi termin trebao biti 5.9 hehe

    Jos nisam zvala ginekologa,planiram zvati sredinom mjeseca jer moja prima tek za 7-8tj na prvi pregled


    Dobrodošla. 😊
    Mene je istio tek narucila za 3 tjedna, ali to mi je oke, onda se sve lijepo vec vidi. Imas ti kakve simptome?

    🙋‍♀️ 29
    🙋‍♂️30
    14.06.2016 💙👶
    Someone i love was never born. 💓😇
    22.02.2022 💔 21.tt
    27.12 ➕
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Lola1212

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, prema aplikaciji danas 5+1. Prvi pregled zakan 20.1. Kako vi izdržavate do prvog pregleda, jsa sam već luda.

    Od simptoma ništa posebno, osim čestog mokrenja noću i maalo težih grudi.

    It’s a girl 💞

  • Julija0109

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Lola1212

    Pozdrav svima, prema aplikaciji danas 5+1. Prvi pregled zakan 20.1. Kako vi izdržavate do prvog pregleda, jsa sam već luda.

    Od simptoma ništa posebno, osim čestog mokrenja noću i maalo težih grudi.

    Zapravo mi je prvih nekoliko dana bilo najgore i kao tko ce cekati 3 i pol tjedna, a sad sam oke i vrijeme mi brzo ide…ali mini nervoza je stalno prisutna…uz to jučer dobila temperaturu, neki bliži kontakti imaju koronu pa me malo to brine, ali treba ostat cool. :)

  • Avatar teich95

    teich95

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Tako i ja zasada nista specijalno osim tezih grudi i ponekad blage mucnine bez povracanja..e da i parfeme jakoo osjetim,cak i prije pozitivnog testa su mi bili preintenzivni

    🧑 36 👩27
    2020g 👼 💔
    2021g 🧒 💙
    2023g 👧🩷

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miniii20

    miniii20

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Cure jeli neko osjećao možda lagano zatezanje odmah iza ovulacije a da se na kraju ispostavilo da je poz. Ovulacija mi je vjerojatno bila 1.1 zadnja 3 dana me zateže a trebam dobit tek 16og 

  • Avatar amarenna

    amarenna

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo i ja se priključujem. Danas točno 6+0, pregled 11.01. pa ćemo vidjeti. 🥰

    👣 Curka 2018. ❤
    👣 Dečko 2021. 💙
    9/2022. Blighted ovum 😔
    28.12.2022 ➕🙏
    👣 Dečko 2023. 💙
    Sljedeći pregled 28.08. 👶
    Jesenske bebe 2023. lista 885 str. 🩷
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.