Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Julija0109

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Jagoda01

    Ja sam jucer imala prvi pregled, 23 dana nakon oplodnje. To je 5+3 mada mi doktorica ne rece koji sam tjedan. Samo me isprepadala rekla da imam cistu na lijevoj strani od 40mm i da cu je morat operisat cim se porodim, a tu istu cistu mi vidjela prije godinu i par mj. i rekla da ce puci, nije mi nista dala da pijem, tako da mijenjam doktoricu. Jucer sam cijeli dan preplakala. To je ukratko kako prodje


     Draga Jagoda, jako mi je žao. Bit će sve uredu, sigurna sam, al ovo što neke žene moraju proci nije normalno. Jel rekla nešto za bebicu, sve je kako treba ? Drs se ❤️

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Julija0109

    Jagoda01

    Ja sam jucer imala prvi pregled, 23 dana nakon oplodnje. To je 5+3 mada mi doktorica ne rece koji sam tjedan. Samo me isprepadala rekla da imam cistu na lijevoj strani od 40mm i da cu je morat operisat cim se porodim, a tu istu cistu mi vidjela prije godinu i par mj. i rekla da ce puci, nije mi nista dala da pijem, tako da mijenjam doktoricu. Jucer sam cijeli dan preplakala. To je ukratko kako prodje

    Draga Jagoda, jako mi je žao. Bit će sve uredu, sigurna sam, al ovo što neke žene moraju proci nije normalno. Jel rekla nešto za bebicu, sve je kako treba ? Drs se ❤️


    Samo je rekla da je najvaznije da je trudnoca ostvarena i da dodjem za 15 dana da vidimo kuca li srce, ali ja cu ic drugoj doktorici vec za 5,6 dana pa javim kako je dalje bilo. Ova je bila bez trunke empatije, gruba pri pregledu, boljelo me haos… A naplatila papreno
    Kad sam razmislila, cista mi nije ni bitna, samo da sa bebom bude sve uredu i da ta cista na bebu ne utice… 
    Hvala Julija

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • MomN.93

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Lola1212

    MomN.93

    Pozdrav cure.
    Evo da se i ja javim kao nova ovdje.
    Plusić smo ugledali 05.01. 🙂🙏 nakon godinu dana pokušavanja. ZM je bila 29.11. ciklusi su 32 dana.
    Pregled nam je zakazan za idući petak, 20.01.
    Od simptoma za sad je prisutan umor, teške i bolne cicke i povremeno pritisak kao da ću dobiti M.
    Nadam se da će sve biti u redu. Javim se nakon pregleda 🙂

    I meni je ZM bila 29.11., a prvi pregled isto 20.01. :)


    Ajme odlično. 

    Nego ženice, ne znam doduše kakvim poslovima se bavite ali da li ste već na komplikacijama/godišnjem ili radite?

    🧒 28
    🧑29
    05.01. ➕
    Baby boy 💙T💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar amarenna

    amarenna

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Ja danas bila na pregledu, sve je ok, srceko kuca, danas smo 6+4 🥰

    👣 Curka 2018. ❤
    👣 Dečko 2021. 💙
    9/2022. Blighted ovum 😔
    28.12.2022 ➕🙏
    👣 Dečko 2023. 💙
    Sljedeći pregled 28.08. 👶
    Jesenske bebe 2023. lista 885 str. 🩷
    [tickerfactory.com]

  • MomN.93

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    amarenna

    Ja danas bila na pregledu, sve je ok, srceko kuca, danas smo 6+4 🥰


    Odlično 🙂🙂

    🧒 28
    🧑29
    05.01. ➕
    Baby boy 💙T💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MissBlond

    MissBlond

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    OMomN.93  
    Za sad radim, ali uz poštedu 😁 planiram izdrzat do sljedeceg pregleda koji ce bit tek za 4 tjedna 

    👨🏼26
    👩🏼26
    👩‍❤️‍👨 22.10.'15
    🤰❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MissBlond

    MissBlond

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Jagoda01

    Ja sam jucer imala prvi pregled, 23 dana nakon oplodnje. To je 5+3 mada mi doktorica ne rece koji sam tjedan. Samo me isprepadala rekla da imam cistu na lijevoj strani od 40mm i da cu je morat operisat cim se porodim, a tu istu cistu mi vidjela prije godinu i par mj. i rekla da ce puci, nije mi nista dala da pijem, tako da mijenjam doktoricu. Jucer sam cijeli dan preplakala. To je ukratko kako prodje


    Svakako potrazi drugo misljenje
    I nadam se da ce s bebi bit sve ok♥️
    Ja proteklih tj dana smedjarim i jucer sam dobila duphaston kao terapiju. I uz to pijem novalac

    👨🏼26
    👩🏼26
    👩‍❤️‍👨 22.10.'15
    🤰❤️

    [tickerfactory.com]

  • MomN.93

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    missBlond

    OMomN.93
    Za sad radim, ali uz poštedu 😁 planiram izdrzat do sljedeceg pregleda koji ce bit tek za 4 tjedna

    Ja imam u planu pričekati pregled 20.01. da se uvjerim da je sve ok i onda mi nakon toga ostanu još 4 smjene do kraja mjeseca i odoh na go pa na komplikacije. 
    Naravno, ako će biti potrebe ići ću i ranije jer ne želim riskirati 

    🧒 28
    🧑29
    05.01. ➕
    Baby boy 💙T💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MissBlond

    MissBlond

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    MomN.93

    Ja imam u planu pričekati pregled 20.01. da se uvjerim da je sve ok i onda mi nakon toga ostanu još 4 smjene do kraja mjeseca i odoh na go pa na komplikacije.
    Naravno, ako će biti potrebe ići ću i ranije jer ne želim riskirati


    Svakako javi kako ce proci pregled ☺️☺️ 
    Ja sam imala prvi pregled u ponedjeljak, vidjela sam malu mrvicu kako titra 😍

    Zene jel vam ovo prva trudnoca ? 

    👨🏼26
    👩🏼26
    👩‍❤️‍👨 22.10.'15
    🤰❤️

    [tickerfactory.com]

  • MomN.93

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    missBlond

    MomN.93

    Ja imam u planu pričekati pregled 20.01. da se uvjerim da je sve ok i onda mi nakon toga ostanu još 4 smjene do kraja mjeseca i odoh na go pa na komplikacije.
    Naravno, ako će biti potrebe ići ću i ranije jer ne želim riskirati

    Svakako javi kako ce proci pregled ☺️☺️
    Ja sam imala prvi pregled u ponedjeljak, vidjela sam malu mrvicu kako titra 😍

    Zene jel vam ovo prva trudnoca ?


    Meni da 🙂 

    🧒 28
    🧑29
    05.01. ➕
    Baby boy 💙T💙

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.