Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lady.D

    Lady.D

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Pozz cure…
    Nyssa, nadam se da se drzis. Javljaj nam se da cujemo kako si..
    Buhtlica34, stigli smo jucer doma. Bome turbulentna noc. Cijelo vrijeme je trazio cicati i imao je vrlo malo stanja sna bez cice. Moram dojiti na sesirice, jer mi bradavice nisu bas ispupcene. Mijenjanja strana u lezecem polozaju da bi izmjenila cice za dojenje je nocna mora, obzirom na rez i sivanje.
    Moram se pridruziti drugoj grupi, naravno da cu imati 100 pitanja. Al ne stignem skoro nista trenutno. 🙈😂

    [lilypie.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Samo polako, sve ce doći na svoje. Taj prvi dan kući je stresan I za bebu i za mamu, treba malo dok dođete sebi i prilagodite se.
    Dođi tamo svakako kad budeš mogla, cure su pune korisnih savjeta, meni su baš puno pomogle da se snađem i smirim 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Nyssa kako si? 🤗

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar nyssa_

    nyssa_

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Kod mene i dalje nista osim konstantnog pišanja po noci i nespavanja. Pocela sam gubiti na tezini, trbuh mi se spustio (al kaze mi mama da nije jos to ful spusteno kako bi trebalo biti) i samo cekam da dođe. Jucer smo opet setali cca 5 km ne bi li nesto pokrenula, al eto nista. 

    Moja mala se ne da van! 😭😭

    Naša srećica**
    [lilypie.com]

  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    nyssa_

    Kod mene i dalje nista osim konstantnog pišanja po noci i nespavanja. Pocela sam gubiti na tezini, trbuh mi se spustio (al kaze mi mama da nije jos to ful spusteno kako bi trebalo biti) i samo cekam da dođe. Jucer smo opet setali cca 5 km ne bi li nesto pokrenula, al eto nista.

    Moja mala se ne da van! 😭😭


    Viruj mi da nista ne pomaze, nema sta nisam probala 🙈😂😂
    Izac ce kad ona odluci, a ti do tad uzivaj u suncu, odmaraj sta vise jer ce ti tribat snage kasnije 🥰😘

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    ponosna.mama

    nyssa_

    Kod mene i dalje nista osim konstantnog pišanja po noci i nespavanja. Pocela sam gubiti na tezini, trbuh mi se spustio (al kaze mi mama da nije jos to ful spusteno kako bi trebalo biti) i samo cekam da dođe. Jucer smo opet setali cca 5 km ne bi li nesto pokrenula, al eto nista.

    Moja mala se ne da van! 😭😭

    Viruj mi da nista ne pomaze, nema sta nisam probala 🙈😂😂
    Izac ce kad ona odluci, a ti do tad uzivaj u suncu, odmaraj sta vise jer ce ti tribat snage kasnije 🥰😘


    Slazem se. Uzivaj jos malo u tim radostima za sebe 🤗
    A trbuh se ne mora spustit, ja sam svaki put usla u rađaonu sa ne spuštenim trbuhom 🙂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lady.D

    Lady.D

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    nyssa_

    Kod mene i dalje nista osim konstantnog pišanja po noci i nespavanja. Pocela sam gubiti na tezini, trbuh mi se spustio (al kaze mi mama da nije jos to ful spusteno kako bi trebalo biti) i samo cekam da dođe. Jucer smo opet setali cca 5 km ne bi li nesto pokrenula, al eto nista.

    Moja mala se ne da van! 😭😭


    Ma bude ona van kad sama odluci. Ti uzivaj i odmaraj. 
    Slazem se Sanjarkom, trbuh ti se uopce ne mora spustiti. Ja sam isto ocajavala misleci da glavica mozda jos nije ni u porođajnom kanalu, a evo sve je islo prirodno i bez problema. Moj stomak ti je ponosno bio gore do poroda. Ne brini zbog toga. 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar nyssa_

    nyssa_

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Stvarno mi svi kazu da nek uzivam prije nego mi dođu sve nove obaveze i jasno mi je to, al tak jedva cekam da je upoznam, da je zagrlim i vidim. 😍 Bas sam nestrpljiva.
    Updateam vas ako se nesto promijeni. ;)
    Kak ste vi sa svojim bebicama? Snalazite se?

    Naša srećica**
    [lilypie.com]

  • Avatar Lady.D

    Lady.D

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Cure, imam problem. Malom je dosta pocelo krmeljit oko. Nije jadan ni mogao otvoriti oko dok mu to nisam ocistila. Ali cini mi se da se brzo stvara novo. Jel se koja susretala s tim? Sto bi to moglo biti? I kako mu pomoci? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lady.D

    Lady.D

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Sad sam skuzila da sam u krivu grupu pisala. Ne mogu se naviknuti na onu novu. 🙈

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.