Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lady.D

    Lady.D

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    nyssa_

    Stvarno mi svi kazu da nek uzivam prije nego mi dođu sve nove obaveze i jasno mi je to, al tak jedva cekam da je upoznam, da je zagrlim i vidim. 😍 Bas sam nestrpljiva.
    Updateam vas ako se nesto promijeni. ;)
    Kak ste vi sa svojim bebicama? Snalazite se?


    Vjerujem ti da si nestrpljiva. Ali jos malo i tvoja cura ce biti a tobom. Samo strpljivo.
    Mi smo dobro, uhodavamo se i upoznajemo. Svaki dan nesto novo i uvijek je zanimljivo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar nyssa_

    nyssa_

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Hej cure koje jos citaju ovo, da se javim s pregleda iz TA.
    Vaginalno me nisu gledali jer ctg ne pokazuje kontrakcije. Sto se otkucaja tice, ctg vrlo uredan, mala se mice bas kako i koliko treba.
    UZV je dobar, procjena TT je cca 3600 gr, glavica je dolje spremna za izlazak, plodna voda uredna kolicina.
    Opet mi je predlozila inducirani krajem tjedna, al sam odbila i rekla da cu na inducirani tek kad mi se dragi vrati s puta (na hitnom poslovnom putu je do petka i to me uzasno stresira). Prema danasnjem pregledu mislim da ne bih trebala roditi jos bar danas, sutra, al eto opet imam pregled u cetvrtak pa cemo vidjeti.

    Naša srećica**
    [lilypie.com]

  • Avatar Lady.D

    Lady.D

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Nyssa, drzim fige da malena priceka tatu i odluci izaci van za vikend. 🍀🤞

    [lilypie.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Nyssa, držim fige da sve bude kako si zamislila 🍀🍀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar nyssa_

    nyssa_

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    buhtlica34

    Nyssa, držim fige da sve bude kako si zamislila 🍀🍀


    Lady.D, Buhtlica, hvala cure :)
    lazna uzbuna jutros s jakim menstrualnim bolovima, ali nije se ponavljalo pa pretpostavljam da nije bio trud. uopce ne znam sta me ceka, ja jos uvijek guglam kako znati kad dodju trudovi 🤷🏻‍♀️

    Naša srećica**
    [lilypie.com]

  • Tienna

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    nyssa_

    buhtlica34

    Nyssa, držim fige da sve bude kako si zamislila 🍀🍀

    Lady.D, Buhtlica, hvala cure :)
    lazna uzbuna jutros s jakim menstrualnim bolovima, ali nije se ponavljalo pa pretpostavljam da nije bio trud. uopce ne znam sta me ceka, ja jos uvijek guglam kako znati kad dodju trudovi 🤷🏻‍♀️


    Hahah ja i kad sam se prijavila u rodilište nisam bila sigurna da je to to 😅 meni je bila bol u donjem dijelu leđa koja se povremeno širila naprijed i trbuh. Skinula sam aplikaciju za praćenje trudova pa sam skuzila da su vise-manje pravilni razmaci radi čega smo krenuli u bolnicu kad je bilo oko 4 min

    🙋‍♀️30🙋‍♂️30
    ➕ 5.2.2021. 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Lady.D

    Lady.D

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Tienna

    nyssa_

    buhtlica34

    Nyssa, držim fige da sve bude kako si zamislila 🍀🍀

    Lady.D, Buhtlica, hvala cure :)
    lazna uzbuna jutros s jakim menstrualnim bolovima, ali nije se ponavljalo pa pretpostavljam da nije bio trud. uopce ne znam sta me ceka, ja jos uvijek guglam kako znati kad dodju trudovi 🤷🏻‍♀️

    Hahah ja i kad sam se prijavila u rodilište nisam bila sigurna da je to to 😅 meni je bila bol u donjem dijelu leđa koja se povremeno širila naprijed i trbuh. Skinula sam aplikaciju za praćenje trudova pa sam skuzila da su vise-manje pravilni razmaci radi čega smo krenuli u bolnicu kad je bilo oko 4 min


    Tak je i meni bilo. Na pocetku nije bolilo, samo stezanja u stomaku u nepravilnim razmacima, ali ne duzim od 9-10 minuta. Onda su lagano krenuli i bolovi iz leđa i u stomaku dolje i razmaci su se skratili na 4-5 minuta. Tad sam pohitala u bolnicu. Stigla otvorena 4-5 cm. 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar nikkas

    nikkas

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Meni su trudovi krenuli odjednom, intenzivni i odmah na 3-4 min razmaka, što me malo začudilo jer sam očekivala da će to trajati, polako će se smanjivati vremenski intervali itd… I nisu bili u leđima, bili su iz trbuha konstantno. Leđa me nijednom nisu zabolila 🙂. Mislim da je sve individualno. Oko pola sata nakon prvih trudova mi je ispao krvavi sluzni čep i znala sam da je to to. Htjela sam još malo pričekat, ali gotovo odmah nakon čepa su mi došli na 2-3 min i rekoh ništa, ajmo mi 😅
    Nyssa navijamo da dočekate tatu i da ovaj vikend bude finale 🥰🥰

    👩‍❤️‍👨 06/2018 | 👩🏼 30 🧑🏻‍🦲 39
    💔 Missed ab 10/20 | 10+4
    ➕ 03/21 | ❤️
    🤎 Luka - 16.11.2021. | Pula

  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Nyssa je li dosa dragi s puta? Ima kakvog pomaka? Drzim 🤞🏼 da prođe sto brze i bezbolnije 🥰💞🍀

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar nyssa_

    nyssa_

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Stigao doma tata, ali beba nam se jos ne zeli pridruziti.
    Nema nikakvog pomaka. Trbuh se skroz spustio, pritisak dolje mi je ogroman, al nema trudova, vodenjak ne puca, nista se ne događa. A ja sam vec ko slonica i ne mogu nista. 🥵😭
    U ponedjeljak imam pregled ako se nista ne promijeni u međuvremenu pa ce mi valjda dogovoriti inducirani. Ne znam. Bojim se carskog. 😥

    Naša srećica**
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.