Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Jutro trudnice, ima nas dosta ❤️
    Jeste li imale implantacijsko? Meni je jucer bilo nesto na papiru, jako svijetlo roze boje.. Ne znam mozda je to to…
    17.1. Sam vec narucena na godisnji pregled
    Ali to ce biti rano jos za bebu, nekih 5tjedana

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Hannica0

    Pašticada

    Hannica0

    Kakvi su simptomi kod vas u ranoj trudnoci?

    Relativno kao u PMS-u ali izrazenije. Lagani bolovi oko maternice, pa presijece tu i tamo oko jajnika, vwlike i bolne cicke koje se ne smanjuju 😂, i bila mi je blaga mucnina nekoliko dana dok nisam izbacila kavu, odonda je nema.
    Ne pase mi osim kave jos neke stvari, a neka mi druga hrana odjednom pase dosta.
    Spavam losije, sanjam svakakve ludosti, umornija sam. Zapusem se na stepwnicama i tako.

    A ja jos nista osim bolnih grudi. 🤷‍♀️


    Pa to ti je super, uzivaj 😄😅

  • Avatar Valevale1410

    Valevale1410

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, evo i ja se prikljucujem ovoj temi :)
    Nakon spontanog u 7mjesecu, i ja sam na badnjak opet ugledala svoj plusic :)(ovaj put sam znala da sam trudna i prije testa :D) 
    zadnja menga mi je bila 25.11., a na pregled sam narucena 20.1.
    Malo me strah svega zbog loseg iskustva, ali idemo pozitivno :D

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Takodjer strahujem radi loseg iskustva od prosle god u ozujku. Ali vjerujem da ce biti u redu sve ovaj put.

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Plasi me sto me samo bole prsa na dodir. Nema drugih simptoma. Brtu sam vadila dva dana za redom. Uredno se duplala i nije cak niska. 15dpo je bila cca 400 a 17dpo je bila 850. Al opet ….

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • pepi19

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!😁 Prikljucujem se temi. 1.1.ugledala sjena na testu, svaki dan radila test,crta tamnila.😁 Bas sam znala da sam trudna ovaj put jer nije bilo nikakvih simptoma,osim cudnog osjecaja u grudima. Prema aplikaciji sam 5+3,ali mislim da je kojih par dana manje,jer je ovulacija bila malo kasnije. Narucena sam na pregled 5.2.,sto mi se cini jako daleko,ali doktorica kaze da nema smisla ranije jer se sve bolje vidi tako oko 7.,8.tjedna. Samo ne znam jel bi isla vaditi betu privatno. 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    pepi19

    Pozdrav svima!😁 Prikljucujem se temi. 1.1.ugledala sjena na testu, svaki dan radila test,crta tamnila.😁 Bas sam znala da sam trudna ovaj put jer nije bilo nikakvih simptoma,osim cudnog osjecaja u grudima. Prema aplikaciji sam 5+3,ali mislim da je kojih par dana manje,jer je ovulacija bila malo kasnije. Narucena sam na pregled 5.2.,sto mi se cini jako daleko,ali doktorica kaze da nema smisla ranije jer se sve bolje vidi tako oko 7.,8.tjedna. Samo ne znam jel bi isla vaditi betu ja sam betu rsdila

    pepi19

    Pozdrav svima!😁 Prikljucujem se temi. 1.1.ugledala sjena na testu, svaki dan radila test,crta tamnila.😁 Bas sam znala da sam trudna ovaj put jer nije bilo nikakvih simptoma,osim cudnog osjecaja u grudima. Prema aplikaciji sam 5+3,ali mislim da je kojih par dana manje,jer je ovulacija bila malo kasnije. Narucena sam na pregled 5.2.,sto mi se cini jako daleko,ali doktorica kaze da nema smisla ranije jer se sve bolje vidi tako oko 7.,8.tjedna. Samo ne znam jel bi isla vaditi betu privatno. 🤔

    Mozes ju napraviti da budes mirnija jer je daleko 2mj svakako. Pa da se ne izludujes hehehe :) ali da najbolje je 7 8 tt jer tad je sve jasno. A ne da te svaka dva dana zovu da se vidi jel se sta promijenilo

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Valevale1410

    Valevale1410

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Bolje je tako ici na preglede. 
    Ja sam prosli put isla relativno rano, jer mi se potrefio redovan pregled kad je trudnoca bila na pocetku.. Iako je trudnoca kasnila po njima 2 tjedna, pocelo je srceko kucati i sve bilo ok, i na kraju bljuf.
    Sada sam si sama rekla da ne idem na pregled dok ne bude bar 7tt, jer smo mi zene takve da svaki pregled iscekujemo kao novu godinu. 
    Sad kad budem prvi put isla bit ce 8tt. 
    Samo mirno i opusteno :) 

  • pepi19

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Hannica0

    pepi19

    Pozdrav svima!😁 Prikljucujem se temi. 1.1.ugledala sjena na testu, svaki dan radila test,crta tamnila.😁 Bas sam znala da sam trudna ovaj put jer nije bilo nikakvih simptoma,osim cudnog osjecaja u grudima. Prema aplikaciji sam 5+3,ali mislim da je kojih par dana manje,jer je ovulacija bila malo kasnije. Narucena sam na pregled 5.2.,sto mi se cini jako daleko,ali doktorica kaze da nema smisla ranije jer se sve bolje vidi tako oko 7.,8.tjedna. Samo ne znam jel bi isla vaditi betu ja sam betu rsdila

    pepi19

    Pozdrav svima!😁 Prikljucujem se temi. 1.1.ugledala sjena na testu, svaki dan radila test,crta tamnila.😁 Bas sam znala da sam trudna ovaj put jer nije bilo nikakvih simptoma,osim cudnog osjecaja u grudima. Prema aplikaciji sam 5+3,ali mislim da je kojih par dana manje,jer je ovulacija bila malo kasnije. Narucena sam na pregled 5.2.,sto mi se cini jako daleko,ali doktorica kaze da nema smisla ranije jer se sve bolje vidi tako oko 7.,8.tjedna. Samo ne znam jel bi isla vaditi betu privatno. 🤔

    Mozes ju napraviti da budes mirnija jer je daleko 2mj svakako. Pa da se ne izludujes hehehe :) ali da najbolje je 7 8 tt jer tad je sve jasno. A ne da te svaka dva dana zovu da se vidi jel se sta promijenilo


    Pa da. Mislim da cu iduci tjedan utork i cetvrtak onda otici izbaditi. Ali bas sam uzbudena. 🙊 Isto kao ni ti nemam bas neke simptome. Samo blagi bijeli iscjedak kojeg primjetim pri brisanju i pranju i bolne grudi. Ali valjda je jos i rano za neke druge.😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Ja sam po app 5+0 

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.