Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nella....

    Nella....

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Cao curke
    I ja se prebacujem sa ljetnih beba
    Jer mislim da tu više paše. Nekako su tu svi u nekoj ranoj trudnoći hhh
    Termin poroda mi je 20.8.

  • Pašticada

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Hannica0

    Kakvi su simptomi kod vas u ranoj trudnoci?


    Relativno kao u PMS-u ali izrazenije. Lagani bolovi oko maternice, pa presijece tu i tamo oko jajnika, vwlike i bolne cicke koje se ne smanjuju 😂, i bila mi je blaga mucnina nekoliko dana dok nisam izbacila kavu, odonda je nema.
    Ne pase mi osim kave jos neke stvari, a neka mi druga hrana odjednom pase dosta.
    Spavam losije, sanjam svakakve ludosti, umornija sam. Zapusem se na stepwnicama i tako.

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Pašticada

    Hannica0

    Kakvi su simptomi kod vas u ranoj trudnoci?

    Relativno kao u PMS-u ali izrazenije. Lagani bolovi oko maternice, pa presijece tu i tamo oko jajnika, vwlike i bolne cicke koje se ne smanjuju 😂, i bila mi je blaga mucnina nekoliko dana dok nisam izbacila kavu, odonda je nema.
    Ne pase mi osim kave jos neke stvari, a neka mi druga hrana odjednom pase dosta.
    Spavam losije, sanjam svakakve ludosti, umornija sam. Zapusem se na stepwnicama i tako.


    A ja jos nista osim bolnih grudi. 🤷‍♀️

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Pašticada

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Svatko ima svoje znakove. Jednoj mojoj prijateljici je jedini znakovi bili dugo vremena da je morala piskit cesce i pojacani njuh, meni toga nema jos ni blizu. 
    Ne brini, ako je plusic tu i prvi pregled prosao ok, sve je u redu 😉

  • Avatar Nella....

    Nella....

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Velike grudi i stalno na wc. Budim se noću, teže spavam.
    Sad samo jedna kava na dan pa ćemo vidjet.

  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    Bok curke, ja sam sa Ljetnih beba, ali samo vam zelim  svima cestitati na trudnoci i poželjeti vam urednu trudnocu.
    Od simptoma sam imala najraniji simptom osjetljive bradavice i stalno mokrenje. Jedino to. Kasnije tek oko 7 tjedna su pocele mucnine i povracanje. 
    Moze vam se dogoditi da vas grudi bole pa da vam onda nestane bol par dana. Ja sam bila u panici kada mi se to događalo. Jer sam mislila da prestanak simptoma znaci i prestanak trudnoce.. Nije tocno. I nemojte se bojati.. Dogodilo mi se da me bole par dana pa me ne bole 5 dana.. Pa opet bole.. I slicno. 
    Sretno svimaaaa!!!! ❣️

    [lilypie.com]

  • Pašticada

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Enao206 hvalaaa 

  • Deleted user

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Hannica0

    Caoo. Ja sam betu radila na 15dpo bila je 389. A 17dpo bila je 859. U cet idem kod gin da provjeri jel u maternici. A za tjedan i pol da se vidi plod i srce. Nadam se da ce sve biti oke. Zadnja mjesecnica je bila 4.12 pa po app ispada da sam 4+6 🤞🤞🤞


    Meni je zadnja mjesecnica bila 05 12 😊 ..ja sam uhvatila ovulaciju sa trakicama 19 12,tako da mislim da je do zaceca doslo 20 12

  • Deleted user

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Hannica0

    Pašticada

    Hannica0

    Kakvi su simptomi kod vas u ranoj trudnoci?

    Relativno kao u PMS-u ali izrazenije. Lagani bolovi oko maternice, pa presijece tu i tamo oko jajnika, vwlike i bolne cicke koje se ne smanjuju 😂, i bila mi je blaga mucnina nekoliko dana dok nisam izbacila kavu, odonda je nema.
    Ne pase mi osim kave jos neke stvari, a neka mi druga hrana odjednom pase dosta.
    Spavam losije, sanjam svakakve ludosti, umornija sam. Zapusem se na stepwnicama i tako.

    A ja jos nista osim bolnih grudi. 🤷‍♀️


    Ni ja,samo grudi koje nekako žare..inace ja sam imala kao simptom pms-a mučninu na jace mirise,tako da mi je to sada,jucer mi je bas zasmetalo kada sam prošla u trgovini gdje se deterđenti prodaju,al navikla sam da mi inace to zasmeta,pa mi nije ovo sada čudno ..dr nista me ne boli,lose spavam,al nisam nešto umorna preko dana,možda jer sam sretna,pa ne mogu biti umorna😊😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    ena0206

    Bok curke, ja sam sa Ljetnih beba, ali samo vam zelim svima cestitati na trudnoci i poželjeti vam urednu trudnocu.
    Od simptoma sam imala najraniji simptom osjetljive bradavice i stalno mokrenje. Jedino to. Kasnije tek oko 7 tjedna su pocele mucnine i povracanje.
    Moze vam se dogoditi da vas grudi bole pa da vam onda nestane bol par dana. Ja sam bila u panici kada mi se to događalo. Jer sam mislila da prestanak simptoma znaci i prestanak trudnoce.. Nije tocno. I nemojte se bojati.. Dogodilo mi se da me bole par dana pa me ne bole 5 dana.. Pa opet bole.. I slicno.
    Sretno svimaaaa!!!! ❣️


    Hvala ♥️♥️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.