Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Princess Mimi

    Princess Mimi

    Broj poruka: 836

    Prijavi adminu

    Marta14

    Cini se da se i ja selim ovdjeee 🍀🎊🙏


    Cestitam Martaaaa🤗🤗🤗🤗🤗 Bas sam se nadala da ces nam se uskoro pridružiti ❤️

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Ja sam izgubila apetit,i nije mi muka nista,ali mislim da je jos rano za neke simptome,ipak sam trudna 4 tj,ne znam,ovo mi je prva trudnoća 

  • Avatar MAmica21

    MAmica21

    Broj poruka: 214

    Prijavi adminu

    Marta 🎉🎉🎉 
    Meni je ful iscjedak, bez mirisa…. 

    Cure kak bi vi opisale bolove u doljnjem dijelu? Jako/srednje? Malo lijepo, desno, malo sredina…
    Nekad me malo zahvati da moram na sekundu stat i onda sve ok, ali ništa što ne mogu pretpjeti:) 

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Hvala cure, nadam se da je to to 🙏🙏
    Mene bolucka svuda pomalo, lijevo pa desno, iza donji dio leda, ispod… 🤣 Malo do srednje boli. Vise nelagoda sa peckanjem i kao da je neki kamen tamo dole..
    I nemam snage.. Jedva stojim na nogama, samo mi guzica stolicu trazi.. 
    Podrigivanje nakon jela/pica..
    Zijevam non stop ali ne mogu spavati. 

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Ja se raspisala haha a rekla sam da ne vjerujem jos da sam trudna.. 🤞🤞 Ponovit cu test

  • Avatar Princess Mimi

    Princess Mimi

    Broj poruka: 836

    Prijavi adminu

    Mene vise ne boli konstantno, povremeno zigne desno. I peckanje me povremeno muci (urinokultura uredna)
    Za to probadanje sam skuzila da dode kad dugo sjedim (npr u uredu)

    [lilypie.com]

  • Avatar MAmica21

    MAmica21

    Broj poruka: 214

    Prijavi adminu

    Ok to i meni, podrigivanje i zijevam ko slon!

    Mene zateze kad se opustim, jer sam inace dosta u pokretu!
    Marta, iako mi je digitalni pokazao 1-2 tjedna +, ja omam potrebu jos 100 testova napraviti, ali to je to. Teško da je tvoj lažno pozitivan😊 jer sam imala isto

    Al malo mi je cudno cijeli dan u želucu, nit da bi na povraćanje al ni da mi je nekako super feeling. I iscjedak pojačan jako. Al bez mirisa i boje, tak da je ok

  • Avatar Tonks

    Tonks

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Sretnooo cure! :)

    Mislim da sam negdje između ljetnih i jesenskih beba jer sam 6+5 pa se prebacujem ovdje. :) 
    I totalno suosjećam sa zijevanjem ala slon, probadanjima - posebno desni jajnik i nenormalno intenzivnim snovima, također iscjedak bez boje i mirisa & neka neidentificirana mučnina i čudan osjećaj u trbuhu.

    Saznala sam 31.12., nije planirano još barem koju godinu i prvo je. :)
    Prvi pregled mi je 15.1., držite fige da sve bude ok - a u međuvremenu, ne znam kako da izdržim do tada.

    Nego, jeste li imale neke planove kako i kada reći svojima? Ili kako i nakon koliko ste rekle? 
    Osjećam se jako nestrpljivo javiti svima živima, a opet me strah da nešto nije ok, svakako čekam barem prvi uzv. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Tonks

    Sretnooo cure! :)

    Mislim da sam negdje između ljetnih i jesenskih beba jer sam 6+5 pa se prebacujem ovdje. :)
    I totalno suosjećam sa zijevanjem ala slon, probadanjima - posebno desni jajnik i nenormalno intenzivnim snovima, također iscjedak bez boje i mirisa & neka neidentificirana mučnina i čudan osjećaj u trbuhu.

    Saznala sam 31.12., nije planirano još barem koju godinu i prvo je. :)
    Prvi pregled mi je 15.1., držite fige da sve bude ok - a u međuvremenu, ne znam kako da izdržim do tada.

    Nego, jeste li imale neke planove kako i kada reći svojima? Ili kako i nakon koliko ste rekle?
    Osjećam se jako nestrpljivo javiti svima živima, a opet me strah da nešto nije ok, svakako čekam barem prvi uzv.


    Ja sam prvo samo mužu rekla i kao necu nikome,onda za dva sata,sestri,mami,bratu,pa sutra javila dvjema prijateljicama,a sve sam mislila cekati bar pregled.al i meni su moje prijateljice rekle odma nakon sto su test napravile.kolegici na poslu sam rekla..mislim da necu vise nikome do pregleda😅,evo taman me narucila 17 01..

  • Avatar Tonks

    Tonks

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Hahahah Nemo dobra siii  
    Također sam odmah rekla momku, sestri, jednoj prijateljici, on svom bratu. Mislimo da bi naši roditelji feštu napravili da znaju pa smo zato nekako suzdržani trenutno, ne znam, teška sam paničarka pa ono, nedajbože da nešto pođe krivo i onda “ajooj” sa svih strana. Ali ajde, 15.1. i 17.1. nam sigurno nisu tako daleko kako sad izgledaju  

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.