Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Minie

    Minie

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Vita26

    Miniebez divljanje 😂😂😂😂
    Tako i mi lad je dragi dosao s terena,kaze on meni jel ti smijes ?ja se dobro osjecam pa mi se cini da mogu sve Hahahah
    I ja idem iduci tjedan na Anomaly scan .


    Hehe da, morati cemo laganini 😄 nema veze, samo da je sve dobro sa bebicom. Jedva cekam anomaly da vidim bebu na 4d! Idem kod socijalne ginekologice (koja je stvarno odlicna!) koja nema aparaturu za 4d, tako da su mi svi ulzrazvuci do sada bili “normalni”. Bas se veselim 😌 sutra se narucujem kod drugog doktora, mozda dobijem termin vec u utorak 🤩

    [lilypie.com]

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Minie 
    Ni kod mene niti jedan nije bio 4d nisam ni javidjela bebicu kako izgleda obicni ultrazvuk do sad.
    Ja imam termin 18. 
    Kako ti osjetis bebu ?ja nesto slabo pa mi bas brine jer nije prva trudnoca a zene osjeti svoje bebice vec sa 19tjedna

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Makarska

    Makarska

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Vita26

    Minie
    Ni kod mene niti jedan nije bio 4d nisam ni javidjela bebicu kako izgleda obicni ultrazvuk do sad.
    Ja imam termin 18.
    Kako ti osjetis bebu ?ja nesto slabo pa mi bas brine jer nije prva trudnoca a zene osjeti svoje bebice vec sa 19tjedna


    I mi imamo 4D 18-og, i napokon muz ide, bas jedva cekamo , meni je moj doktor odma reka da cu kasnije osjetiti bebu,jer je posteljica naprid,pa se nisam ni brinila

    [lilypie.com]

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Makarska jel to spreda ili?pise i meni u knjizicu kako je kod mene samo zaboravila 

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Makarska

    Makarska

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Vita26

    Makarska jel to spreda ili?pise i meni u knjizicu kako je kod mene samo zaboravila


    Da 😀 

    [lilypie.com]

  • Avatar Unakit

    Unakit

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Vita26

    Minie
    Ni kod mene niti jedan nije bio 4d nisam ni javidjela bebicu kako izgleda obicni ultrazvuk do sad.
    Ja imam termin 18.
    Kako ti osjetis bebu ?ja nesto slabo pa mi bas brine jer nije prva trudnoca a zene osjeti svoje bebice vec sa 19tjedna


    Vita, da se I ja prikljucim, imas termin tjedan prije mene - iskreno ne mogu iscekat, krenula sam malo panicarit.
     Bebicu osjetim dobro, sad je I muz moze osjetit ponekad ali kaze kao tek kao slabasan potisak. Mislim da je to stvar posteljice, moja je sa strane. Kazu I ako si mrsaviji da se da bolje osjetiti.
    Koliko su ti ceste BH kontrakcije? Mene muce par dana bolovi, rastezanje I cesce mi se stvrdne maternica. Kazu to je ok, ali mene strah 😕

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/YXFVRMD [ibb.co]

    Evo i nas! Kasnim sa slikom 2 tjedna. 
    Btw u prvoj trudnoći sam ovoliki stomak imala sa 32tt
    Dinosaurus razumijemo se 😆🤣😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Unakit BH kontrakcije su panične ukoliko se događaju 4 unutar sat vremena. 
    Ja ih imam od 13tt. 😑
    U zadnje vrijeme hvala Bogu i ne svaki dan. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Cure prekrasne ste 😍😍😍😍
    Danas sam dobila Kompliment da sam se samo okrenula i otisla, a glasio je, e pa ti uopce ne izgledas trudno, izgledas samo debelo, kao da svima lazes… Ne mogu vam opisat koliko me to povrijedilo, dusu sam isplakala…
    https://ibb.co/XXcVP5w [ibb.co]

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Napokon Boze nek si odu provjeriti dioptriju 🙈
    Pa gle bušeeee 😍

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.