Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    https://twistshake.com/eu [twistshake.com]

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    It's a Girl 👧

    https://twistshake.com/eu [twistshake.com]


    Da gledala sam tu, pisali su svasta.. A narucit cu pa sta bude. Ionako sam mislila neki komplet za jelo pa dok krene jest ce valjda doci 😁

    Ketty bitna je tvoja mala(velika🙂) obitelj, muz, djeca.. A ostalima po zasluzi!Tebi svaka cast sto uspijes to sve, djeca, takav fizicki rad..💪

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Od kad sam trudna malo sam filmova pogledala jer mi ne pase nista, sve mi smeta nesto, nervozna postanem itd.. Sad sam eto odgledala Black Swan i doslovno mi se povraca, sta je ovo.. 

  • Avatar klupko_srece

    klupko_srece

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Dobro jutro. Nadam se da ste dobro trudnice moje.  Mi još 2 dana tečaja i gotovo 😊 svima uspješne preglede i ovaj kišni dan 💙

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Baš ste prekrasne i pupice su vam lijepe ❤️💙
    Podsjetite me kako se zove ona stranica na Facebooku za spavaćice kupiti?
    Sinoć sam jedva dočekala krevet, cijeli dan smo bili na fešti i istina par puta sam podigla malo višlje noge dok sam sjedila ali jedva sam dočekala svoj kauč.
    Mi smo jučer vidjeli muževu širu obitelji prvi puta od početka godine i oni mene otkako znaju za bebitu i kažu da im dobro izgledam. Bilo je i glupavih komentara i onih zašto ste kupovali kolica to je loša sreća, ali izignorirala sam ih.
    Idem se dići i na trening previše se papilo jučer.
    Bebitu osjetim već tjednima, kako koji dan, nekada imam osjećaj da će mi izbiti stomak a nekada me i uplaši kad se ne javlja. Evo jučer sam mutila muffine i znam da ne voli zvuk miksera i da se neće javiti cijeli dan. Tako je i bilo

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Talija

    Talija

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Napokon, ne znam sto bi rekla na takve komentare. Buša ti je predivna! Uzivaj u trudnoci sa svojim mališanom!
    Mouse, baš su ti lijepe ove slike usporedbe buše. Sad je meni žao što nisam slikala ☺️

    [lilypie.com]

  • LoMa

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Napokon sad si lijepo idi kupi nešto za te nepotrebno prolijane suze zbog glupih ljudi 🙂
    Ja opet spavala nisam, leđa me ubijaju, nikak se namjestiti…uzas živi…i onda da se i njedtim me malac tako udari da poskocim 🙈

  • Avatar Leia91

    Leia91

    Broj poruka: 255

    Prijavi adminu

    Cure moje, te loše komentare na jedno uho nutra na drugo van! Mene par dana peru hormoni da mi se plače zbog ničega a da mi ovak netko nešto kaže sterala bi ga u onu stvar. Jedva sam dočekala trudnoću i sretna sam sa svakim pokretom što ga osjetim u buši i nedam nikome da mi to kvari.
    Kolica - jučer smo kupili kolica! Ipak smo (sam 🙈) odlučili uzeti Cybex balios s. Ima prekrasnih kolica ali ja nisam zapravo vidjela nikakvu razliku između tih od 4000 i onih od 8000 recimo, osim fizički naravno. Stižu nam iz Rijeke jer su ovdje samo izložbeni primjerak imali.
    A što se tiče te “loše” sreće pri kupovanju unaprijed, kad bi se po tom trebalo početi kupovati? Odmah po izlasku iz rodilišta u shopping? Malo sutra. Još nikad ne znaš kako će proći trudnoća. Možeš i mjesec dana ranije roditi. Ne znam za vas, ali ja želim biti spremna i za takvu opciju.
    Nadam se da vas nisam izmorila ovim postom 😊😊
    Ljubim vas sve i budite najsretnije ikad ❤😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Marta14

    It's a Girl 👧

    https://twistshake.com/eu [twistshake.com]

    Da gledala sam tu, pisali su svasta.. A narucit cu pa sta bude. Ionako sam mislila neki komplet za jelo pa dok krene jest ce valjda doci 😁
    .
    Ketty bitna je tvoja mala(velika🙂) obitelj, muz, djeca.. A ostalima po zasluzi!Tebi svaka cast sto uspijes to sve, djeca, takav fizicki rad..💪


    Ja sam prvo frendici u 1mj narucila za 100eura. I sad sebi 200eura. Sve uredno doslo

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar AngelEyes

    AngelEyes

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Dobro jutro, 
    sve ste prekrasne trudnice ❤️❤️❤️❤️
    Napokon jesam se iživcirala na taj komentar, pa kako itko može to izgovoriti, ljubomora i zloba nema druge.
    Moram priznati da sam se prije trudnoće puno više optetećivala izgledom, očito je sreća toliko velika da me to ništa ne zanima. Ima vremena za vraćanje u formu… 
    Evo i nas… 
    https://imgur.com/a/NUBMnwX [imgur.com]

    Vita čestitam 💕💕🤗 sve najbolje vam želim! 
    Tejic sretan rođendan i godišnjica, uživajte 😘

    S desnima i zubima sam oduvijek imala velikih problema, to se samo nastavilo. Treba sto više čistiti zube, konac, interdentalna… Pomažu mi Curaprox 1560 četkica, Apriprodent sprej, Lacalut pasta i vodica za ispiranje. Ali isto mi je najveći strah koje će posljedice ostaviti trudnoća na zube 😒 
    Kosu nisam bojala ni prije ni sad, a za lakiranje noktiju na rukama samo prozirnim lakom za svaki slučaj,a na nogama sam stavila trajni lak. Trudim se prirodno sve, ali ne ide uvijek. 
    I mene zanima ima li tko savjet za dobar dezic nakon poroda? 

    👩83.g. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑82.g. sve ok

    2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito ?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.