Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar klupko_srece

    klupko_srece

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Ima u dm-u te ph neutralne gelove, šampone i deziće od balee… Ja sam uzela za rodilište. 

  • Avatar enana

    enana

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Jutro svima!

    Skroz razumijem ovo za komentare, bas me naljuti ljudska nekultura, pogotovo sad kako sam trudna posebno sam osjetljiva već i na ton i intonaciju, a di na ovak neobzirne riječi…jedino me tješi što se stvarno to rijetko dogodi da mi se netko tak obrati, pa ajd…
    Sto se izgleda tiče, pošto sam stalno više manje doma, uopće se s tim ne zamaram, u muževim majcama sam sa izrastom 4 cm i taman sam skužila kako zapravo imam lijepu boju kose, pa najvjerojatnije više neću ni ić na pramenove i izgledam ko da imam ombre :) a muž lud za trbuščićem…ostalo (strije, celulut i td.) ću rješavat poslje poroda, za sad ignoriram 
    Ono što me malo brine je što konstantno imam blago povišene leukocite u krvi. Ne znam jel koja od vas isto tak ima…znači brisevi uredni, urinokultura uredna, crp ok, al svaki nalaz leukociti za 1-2 povišeni…sad čekam da mi se doktorica javi, jer već imam fobiju od tih leukocitra i pritajenih upala 

    https://lbdf.lilypie.com/JXH0.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure ja stvarno sam pocela vec paničariti 😕😕😕😕😕 posteljica mi je straga.ja ne osjetim bebu cesto ne radim ja na komplikacije od prvog dana.legnem po danu.imam tezak stomak po nekad ako sam puno na nogama.ja sam zbunjena 

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Jeste dan prije ogtt-a jele normalno?
    Ivana 😍

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Marta koliko ae ja sjecam ne smijes jesti samo jako kasno tešku hranu.

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Vita kad si bila na pregledu zadnji put?
    Mozda je mirnija beba, bitno da osjetis, ne mora stalno.. Tek u kasnijim tjednima mislim oko 28,treba to gledati.. Ti si tek 20..
    Ali razumijen te, mene moja 2 dana lupa nenormalno pa 2 dana skoro nista ne osjetim jer se okrene, osjetim neko lupanje jedvaaa u straznjicu.. 

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Marta bila sam na pregledu 21.5 idem sad u cetvrtak sve je uredu bilo ,malo po mjerenju na ultrazvuku samkoj dan manje trudna.(tj.negdje odgovara mjere negdje kij dan manje)ali ja ne obraćam to toliko paznju meni je vazno da je sve uredu.nije da ne osjetim nista ,ali kako ae kaze nije svatkom trudnoca ista .

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar enana

    enana

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Vita26 - moje su bebice manje i tek u 20. tjednu sam ih osjetila, a i sad u 23. jako lagano osjetim, na van nista…bitno da je na pregledu sve ok.
    Demetria - cure su bile pisale o trgovinama Extra intimno trgovina i Trgovina Marina Veliko Trgovisce za spavacice…ja na kraju kupila sad u subotu na Dolcu jednu pravu za bakice siroku za 50 kn

    https://lbdf.lilypie.com/JXH0.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar tashee7

    tashee7

    Broj poruka: 285

    Prijavi adminu

    Demetria, mislim da misliš na extra intimno trgovina. Ja sam baš prošli tj naručila spavacicu+ogrtac za 100kn, čekam da mi dođe danas-sutra.
    Napokon- ovo sam pročitala i mužu,  zgrazavao se. Nadam se da je to bio netko random, jer ako je netko bliži, još više boli. Al nakon moje epizode s muzevom tetom odlučila sam da neću ostat dužna. 

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1058

    Prijavi adminu

    Jutro cure… puno se tema skupilo otkako me nije bilo. Bitno da ste vi i bebice dobro, a sve ostalo je nebitno. 😍

    Ja se u zadnje vrijeme dobro osjećam, bolovi su se smanjili a beba se javlja kako i kad njoj odgovara. 🥰 Što se komentara tiče, meni znaju reći da se vidi da nosim sina jer nemam veliki trbuh… Ma nebitno što drugi misle i govore, bitno da je nama i bebicama dobro. ❤️

    Ivana_Du super izgledate! 😍 Jeste se kupali?

    Ostale cure koje ste se slikale ste isto predivne trudnice. 🥰🌸🤗

    Enana meni su isto malo povišeni leukociti u krvi ( 10.7), ali dr je rekao da je to uredan nalaz.

    Meni je dobar prirodni dezić od Biobaze ( zeleni čaj i soda bb). Ima ga u Dm-u.

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.