Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Koja glupost, Napokon, netko ti je očito jako zavidan!
    Trbuščić ti je pravi trudnički i baš si lijepa trudnica 🥰

  • Avatar Unakit

    Unakit

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Cure prekrasne ste 😍😍😍😍
    Danas sam dobila Kompliment da sam se samo okrenula i otisla, a glasio je, e pa ti uopce ne izgledas trudno, izgledas samo debelo, kao da svima lazes… Ne mogu vam opisat koliko me to povrijedilo, dusu sam isplakala…
    https://ibb.co/XXcVP5w [ibb.co]


    To je komentar emocionalno neinteligentne ili pak bezobrazne osobe. Ili obadva.
    Dobro si uradila sto si otisla, nema se tu sto diskutirat.

  • Avatar Makarska

    Makarska

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Cure prekrasne ste 😍😍😍😍
    Danas sam dobila Kompliment da sam se samo okrenula i otisla, a glasio je, e pa ti uopce ne izgledas trudno, izgledas samo debelo, kao da svima lazes… Ne mogu vam opisat koliko me to povrijedilo, dusu sam isplakala…
    https://ibb.co/XXcVP5w [ibb.co]

    Ja ne znam sta je ljudima 🤦‍♀️, ma ne tribas se uopce zamarati s tim sta govore,ja bi im rekla i trudno i debelo i sritno i jos bi im se sa gustom nasmijala. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Cure prekrasne ste 😍😍😍😍
    Danas sam dobila Kompliment da sam se samo okrenula i otisla, a glasio je, e pa ti uopce ne izgledas trudno, izgledas samo debelo, kao da svima lazes… Ne mogu vam opisat koliko me to povrijedilo, dusu sam isplakala…
    https://ibb.co/XXcVP5w [ibb.co]


    Wtf?? Kakva osoba uspije izgovorit nesto takvo i ostat ziva?? Meni to isto zvuci ka ljubomora uz nekulturu i zlobu! Boze svasta… Kako na mene trenutno hormoni djeluju ja mislim da bi ja sakom odgovorila 🤬 stomak bas onaj pravi lipi trudnicki 🤰
    Mc_mouse bas si lipa trudnica 😍
    Kad pomislim da ce mi stomak rast jos minimum 12 tjedana a sad je vec ogroman… Imam osjecaj da cu se raspuknit 😵

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Unakit

    Unakit

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    mc_mouse

    UnakitBH kontrakcije su panične ukoliko se događaju 4 unutar sat vremena.
    Ja ih imam od 13tt. 😑
    U zadnje vrijeme hvala Bogu i ne svaki dan.

    1. Sjajna fotka, super izgledas 👌
    2. A mislim da sam imala najvise dvije u sat, ono za sad skolski prestanu kad se pomjerim. Pitat cu 25.6. o tome da ne panicarim.

  • Avatar Ketty1309

    Ketty1309

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Ajme, cure, trebalo mi je 4 sata da pročitam sve zaostatke. Kod mene je sve u redu al posla ima toliko da sam na polju dok ne padne noć i nakon tuširanja mrtva umorna padam u krevet. Danas sam dobila slobodan dan za izležavanje. Toliko ste tema prošle da se nemoguće svega sjetiti.
    Bilo je riječi o začeću s jednim jajnikom pa samo da kažem da je meni ovo druga trudnoća nakon što sam izvadila jajnik i jajovod i ova je uspjela iz prve iz jednog pokušaja, stvarno smo sretnici. 
    Prijevremeni porod sam prošla i to dva puta (bez injekcija za sazrijevanje pluća) i moji dečki su veliki i zdravi, kao što sam već rekla najstariji ima 18 godina a medicina je otad jako napredovala pa se puno toga može spriječiti i odgoditi stoga glavu gore i samo hrabro uz mirovanje i pridruživanje uputa bit će sve ok.
    Ja spadam među obe koje nisu još doslovno ništa kupile i ne namjeravam do kolovoza 😖. Nadam se da ću sve uspjeti. Iskreno, više me muči biranje krsnih kumova 😱.
    Prije nekih 2 tjedna sam javno objavila da sam trudna al još nisam rekla mami i sestri. Sve nekako odgađam zbog loših iskustava iz prijašnjih trudnoća. 
    Natukla sam dosad neka 3 kg a jagoda sam pojwla u zadnja 2 mjeseca više nego cijeli život dosad. 
    Uživajte i čuvajte sebe i bebice. Javim se dok stignem, ako ništa nakon kontrole 29.06.
    Pusa svima 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Unakit misli se na svakih sat vremena x4, znaci dnevno 96 kontrakcija. Ali prati. Vjerujem da je kod tebe sve normalno 🥰
    Ketty ženo al me nasmija! Prije dva tjedna objavila javno, a nisi rekla mami i sestri? 🙈 show
    Glavu gore i misli pozitivno!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ketty1309

    Ketty1309

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    mc_mouse

    Unakitmisli se na svakih sat vremena x4, znaci dnevno 96 kontrakcija. Ali prati. Vjerujem da je kod tebe sve normalno 🥰
    Kettyženo al me nasmija! Prije dva tjedna objavila javno, a nisi rekla mami i sestri? 🙈 show
    Glavu gore i misli pozitivno!


    A šta češ! Čudni neki obiteljski odnosi a međusobna udaljenost 200 km. Uvijek sam bila crna ovca obitelji pa tako i sad samo što me više ništa od toga ne dira ali opet ne želim ulazit u neke svađe zbog očekivane negativne reakcije.
    Drago mi je da sam te nasmijala, kad bolje razmislim i je smiješno. 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Marta14

    It's a Girl 👧

    Marta14

    Ne opterecujem se inace, ali i meni je nekako mali i gledam ga 100x dnevno, pa me eto bas bocnulo..
    .
    Twistshake, tko je ono narucio? Mislim narucit. Ali sad sam procitala na fejsu Komentare da mjesecima ide i da ne dode na mail potvrdu neka ili nesto..

    Ja narucila. Doslo u roku cca 3tj i to u vrijeme korone

    A gdje si narucila? Twistshake.hr ili ono bas sa njihove stranice di ima kompleta cijelih na popustu?
    .
    Joj jeste lijepe 😍😍🤰


    S one stranice twistshake gdje ima za 50 % i 70%. 

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Cure prekrasne ste 😍😍😍😍
    Danas sam dobila Kompliment da sam se samo okrenula i otisla, a glasio je, e pa ti uopce ne izgledas trudno, izgledas samo debelo, kao da svima lazes… Ne mogu vam opisat koliko me to povrijedilo, dusu sam isplakala…
    https://ibb.co/XXcVP5w [ibb.co]


    Evo Nemam komentara, zivci mi proradili kao da je meni netko rekao.. Koliko moras biti lud za ovakvo nesto reci..
    Trbuh ti je bas pravi, i tebi Mouse 💜😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.