Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Evo drage nase trudnice mjesto gdje cete se druziti iducih 9 mjeseci. Vidim da nitko ne otvara temu a zaredali su nam se plusici. 👌😉 
    Nadam se da sam dobro napisala naslov. 😂😂
    Sretno vam žemske, nadam se da cemo se i mi ostali uskoro pridruziti vama. 😉🤞
    Kisi kisi svima. ❤️

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar MAmica21

    MAmica21

    Broj poruka: 214

    Prijavi adminu

    Evo me Raštika😊 jedva čekam da ostale dođu!

    Kad je tebi bio prvi dan ciklusa? 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Scimala si me Rastika,vec se zaletila da ti cestitam❤🤞

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Raštika

    Evo drage nase trudnice mjesto gdje cete se druziti iducih 9 mjeseci. Vidim da nitko ne otvara temu a zaredali su nam se plusici. 👌😉
    Nadam se da sam dobro napisala naslov. 😂😂
    Sretno vam žemske, nadam se da cemo se i mi ostali uskoro pridruziti vama. 😉🤞
    Kisi kisi svima. ❤️


    Evo onda i mene tu,ima 3 dana da sam plus ugledala,nisam jos niti zvala ginekologa,kako su blagdani..kada si ti išla na pregled?

  • Avatar Princess Mimi

    Princess Mimi

    Broj poruka: 836

    Prijavi adminu

    Bok cure 🤗 Rastika, bas gledam kako sam propustila tvoj plusic 🙈 Nadam se da ce nas biti sve vise ovdje!

    Ja sam skinula aplikaciju “moja trudnoća”, preporučam svima. Broji dane do termina, mozes upisati vazne preglede, imaju popis za mamu, bebu, hranu koja se preporučuje itd.

    Po toj aplikaciji imam jos 246 dana do termina😄 odnosno usla sam u 6. Tjedan.
    22.1. imam zakazan prvi ultrazvuk.

    A vi? U kojem ste tjednu, kako se osjećate?

    [lilypie.com]

  • Avatar MAmica21

    MAmica21

    Broj poruka: 214

    Prijavi adminu

    Ja sam po normalnoj računici u 4. Tjednu, skroz početak, testovi pokazali ➕… Ali nemam nikakvih većih simptoma- spava mi se više i lagani bolovi. Ostale? 

    Ja imam termin 20.01 koji sam zakazala vec prije 2 mjeseca radi obične kontrole, pa se slučajno dobro poklapa😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Ja ima 4 dana da sam saznala,sutra zovem gin pa cu vidjeti kada ce me primiti.na mojoj aplikaciji koju sam koristila za menstruaciju,mi piše 4 tjedna i 4 dana.od simptoma napuhane grudi,malo bolne ,i zna me malo zaboljeti dosta nisko..ali nesanica me muči ima 3 dana,ne znam jel i to simptom

  • Avatar MAmica21

    MAmica21

    Broj poruka: 214

    Prijavi adminu

    Pa da meni je isto 4 i 1 dan…moguće, ja isto slabo spavam i intenzivno sanjam, najčešće samo gluposti 😑

  • Avatar Princess Mimi

    Princess Mimi

    Broj poruka: 836

    Prijavi adminu

    Ajme da, ja skoro nista nisam spavala po noci. Ali po danu bi mogla cijeli dan prespavati 😅 i snovi su mi bas intenzivni i zivopisni .
    Sva sreća bolova vise bas i nema, prva dva tjedna su mi bila teza. Em boli, em sam umorna 🙄 Sad je puno bolje i lakše. Jedino su mi cice vec sad narasle za broj, a posto su prirodno vece, sve se bojim kako ce to do poroda biti 🙈🙈🙈🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar MAmica21

    MAmica21

    Broj poruka: 214

    Prijavi adminu

    Zvika me malo lijevo, desno pa u sredini, totalni fokus na doljnjem dijelu trbuha. 😌😌 S obzirom na spontani prije 4.mjeseca, samo pozitiva👍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.