Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar teica30

    teica30

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Cure evo malo i nas dvije… U ludnici sam ovih dana oko priprema za svatove… 
    Sve mi smeta zadnjih tjedana dana, nervozna sam, razdražljiva, plačem svaki dan i tako … Nadam se da ce biti bolje uskoro 😁.
    Loma predivne vijesti, pa to znaci da bi vas dvoje uskoro mogli kuci kokod tate 🥰.
    Netko je pisao za pristice na trbuhu - pridružujem se i ja, cak mi se dva puta upalio prist pa to bas ružno bude. 
    Netko je pisao da se beba uvijek smiri kad tata stavi ruku na trbuh, ako se ne varam banana,  kod naas ista stvar. Neku noć me toliko lupala, da sam već bila luda, prebacila njegovu ruku na trbuh i svi nastavili spavati heheh . 
    Moram vam reci da mi ova hladnoća bas dobro došla 🥰, konačno spavamspavam 🥳
    KoLica mi smo isto odlučili za poslovna, ali ćemo uzeti stokke, mogu se naci super očuvana za do nekih 3000 kN. I iskreno to mi je neka OK cijena jer nikad ne znamo hoće se nebiće htjeti voziti ili ne… Odlucili smo vise novaca uložiti u as koju ćemo koristiti do djetetove 4-5 godine, jer smatram da nam je to bolja investicija, i to svakalo kupujemo novo. 

    [lilypie.com]
    👶🏻💗 25.10.2020. Beba I 🥰

  • Avatar butterfly784

    butterfly784

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Što se jaja tiče, ja sam gledala uzeti neko koje je izvrsno ocijenjeno na ADAC-u jer imam stariji auto i želim bit sigurna da mi se dijete vozi u nečem sigurnom, tako da sam zato kombinirala kolica na koja može maxi cosi. Mislim da sam negdje ubrala info da u 9 mjesecu Rode imaju pregled AS-a pa eventualno pogledajte na njihovoj stranici, da vam ih provjere da znate da su vam bebice sigurne. Smatram da tu ne treba štedjeti i da nema prostora za kompromis.

  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Butterfly ovo prije ko da sam ja pisala xD (a radila sam s djecom-samo njih vratis roditeljima xD)… Samo vidis kod mene je ta racionalnost jos dosta izrazena… I ljudi me jako osuduju zbog toga, jer ocekuju da je svaka trudnica u 7om nebu… Ali mama mi je isto takva osjecajna a racionalna (da zvuci nespojivo znam)… Ali odustala sam da mijenjam svijet… Kazem sta mislim pa kom se ne svida ok xD
    Tamara nosis se s njih 5 + muz… Rekla bi da ti mozes jos puno vise, samo si trenutno naisla na malo vecu “prepreku” za koju ce ti mozda trebati malo duze da se suocis s njom :) meni je prva trudnoca, i vec sad sam naucila da ne postoji idealna trudnoca. Sama sam se nasla pred preprekom u 24 tt (otvorena, skracen cervix i prognoza da nece beba dozivjet 26tt u meni) i trebalo mi je, ali dosla sam k sebi kroz neko vrijeme… A bila sam nemoguca, cure ti mogu rec… Ovo ti pisem samo da te posjetim na ono sto znas, a ja sam tek naucila, svaka trudnoca je drugo stanje, nosi brigu, strepnju, bolove i svasta nesto… I ima cura kojima je 10x gore nego nama, al svaka od nas se nosi sa svime time na svoj nacin. Ovo je samo moje misljenje… Drz se 🤗
    Rigala sam od 7tt do 16tt, stalno na wcu, nikako spavat jer ako ne jedem svaka 2 sata uzas od povracanja i mucnine… I jos budala bila tvrdoglava pa nisam htjela na bolovanje… Neg sam doslovno rigala i radila i psovala sve i 3 mj zivjela na ugljikohidratima… 
    Smilea super za pregled!!! :) kolko kuzim dosta nas je anemicnih xD dode sa stanjem ocito xD
    Uzivaj na moru i okolo!!! :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Marta i ja imam par tih tockica po busi, a po cijelim prsima imam neke ko pristice/bradavice - nesto.. Kaze dr ako ne ode nakon dojenja tad cemo mislit o tome, moguce je da je od hormona…
    Ni ja vise nemrem nis i sve me steze… A jedem, strasno… Od 7 navecer do sad sam pojela lubenice, 2 grozda bijelog, zdjelicu kokica i 2 snite kruha sa narescima… Mogla bi ispastat nocas xD a sve mi pase… Sve bi odjednom stavila u sebe… Strava…
    Sanja rekla bi da si sve provjerila… 😊

    Ela kolica su predivna 😍😍😍😍
    Dinosaurus 🤗😘 awww…. Super da je mali dobro!!! :) Joj i tu fazu sam prosla sa kolegicama, samo me kratko drzala… Ma je divim se sta mozak sve izkonstruira… Zato vicem cijelo vrijeme da mi fali moj normalni mozak… I trudim se bit ok prema njemu, al kad me ulovi zuta minuta (ili 3 dana), gotovo, raspad sistema + ak se poklopim s njegovim “pms-om” xD
    Tulum!!! 😎 Hvala ti! Jos malo, pa cu svikat na drugu stranu xD
    Teica zelim ti lijepe svatove! Uzivaj! :)
    Thx za ovo s rukom i smirivanjem 😊

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Ela kolica su preljepa! Super ulozen novac
    Marta operi ergo na 30 s malom centrifugom ili bez, nista joj nece biti
    Banana mene moj isto nekad nervira kao i tebe tvoj, samo sto ja mislim da nije u meni problem nego u njemu😅
    vec par tjedana govori evo, to je to, kad beba dode opet drustveni zivot godinu dana jedna velika nula, gotovo je, to je to od nas
    ko da cemo umrijeti brate mili a ne samo preskakati neka druzenja s prijateljima 🤣 toliko je pogođen tom cinjenicom da mi je polako vec i smijesna ta njegova briga. S prvim nije bio takav jer nije znao sta ga ceka 🤣 sad ide na trening i ostaje dulje, ima sve neke vazne obaveze koje ne ukljucuju nuzno i mene i rijesava neke “zaostale” kave s prijateljima koje nije vidio sto godina a ja ne komentiram jer znam da su to njegovi zadnji trzaji prije nego sam u svojim ocima postane spiljski covjek zatvoren s dvoje male djece i zenom pod ludim hormonima 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Teica nek ti budu divne svatove 💐💐💐💐🤗
    SmaliA veliki decko,raste 🤗🤗❤️Evo jos malo i ulazimo u 7mj trudnoce.bitno da je sve uredu .
    Zeljezo to je normalno u trudnoci,vecina pije ,ja sutra cu znati dal mi treba nalaze cekam da mi ocita ,danas nisu radile pa sutra ujutro ce mi javiti,i ako sta treba da ne cekam 20.8 jel ti imas Bh kontrakcije!??
    Loma ❤️❤️

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Ninche E bas sam se nasmijala 😂😂😂 ludi hormoni 😂😂😂😂super si 🌸

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • SmileA

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Vita26

    Teica nek ti budu divne svatove 💐💐💐💐🤗
    SmaliA veliki decko,raste 🤗🤗❤️Evo jos malo i ulazimo u 7mj trudnoce.bitno da je sve uredu .
    Zeljezo to je normalno u trudnoci,vecina pije ,ja sutra cu znati dal mi treba nalaze cekam da mi ocita ,danas nisu radile pa sutra ujutro ce mi javiti,i ako sta treba da ne cekam 20.8 jel ti imas Bh kontrakcije!??
    Loma ❤️❤️


    Banana hvala ti!😃🥰nadam se da hocu, a onda iza mora polako krecu malo vece pripreme, leti vrijeme kao ludo…
    Vita26 daa veliki je vec😃🙏💙, jos malo, sve ce to proletit, nekad mi se cini sve kao nestvarno☺️
    Sto se tice Bh kontrakcija sad ih neko duze vrijeme nisam imala, ali sam ih znala imati i prije, onako kao da se trbuh stvrdne i stegne..ti ih imas?

    [lilypie.com]

    🌈💙👣🙏

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Loma 💙💙💙💙💙💙 prekrasne vijesti, ponosna sam na vas! 😘😘😘
    Kako nam se snalaze Hanica i njena mamica? ❤❤❤❤❤
    .
    Svako dijete je dar, a mi žene možemo sve! S obzirom da muz pomaže, i da su djeca relativno velika, ako sam dobro shvatila jedno dijete je 11 mjeseci? Mogu i djeca uskakati i pomagati, ne treba se sekirati. Budi najsretnija majka,  nabavi osmijeh, digni glavu i ponosno hodaj sa djecom, mužem i ovim malim bicem u sebi.
    .
    Ostalim curama cestitam na uspjesnim pregledima, onima koje tek čekaju preglede sretnooo

    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Mislim da su cure rekle sve pametno što su trebale Tamari….Slažem se sa slatke_brige zgrozim se kad pročitam da je netko pomislio na najgore….nemate pojma koliko ste blagoslovljeni s petero dijece u 29 godini, ja u 31 čekam prvo a prošla sam svašta stvarno i tuge i boli i straha. 
    Inače dolazim iz velike brojčane obitelji poput vaše, i stalno ispitujem majku kako joj je bilo s nama, znate što kaže doslovno niti jedna trudnoća joj nije bila ista, niti jedna. Za mene nije znala 4 mjeseci, imala je mengu…bar je ona to mislila. Dobro sam i ja ostala živa jer je to bila svježa krv četiri mjeseca dok je saznala za mene… A ostali su isto bili totalno različiti, s jednim povraćanje doslovno od početka s drugima od pola s trećima nikako…Svi različito.
    Hvala Bogu svi smo živi…Zdravi koliko možemo biti.
    Kad sam dogurala do nekih tjedana s obzirom da imamo tešku bolest u obitelji (moj brat) slala me je ginekologinja na nifty da provjerimo hoće li i naša bebica imati.
    Nisam išla… jer koliko me je strah i tuge prošlo od početka koji nije bio nimalo lagan toliko sam znala da volim ovu malu hobotnicu u pupi i koliko god bila s nama naše je dijete, nema toga testa koji bi promjenio moje mišljenje.
    *
    Kako smo našoj dragoj Banani u piđami savjetovali da se obrati za pomoć, tako ja tebe isto molim.
    Vidiš banana sad uživa u trudnoći, na momente ima ove lude ispade kao i mi sve druge ali to je normalno ali početak joj je bio težak, zato nije sramota potražiti pomoć.
    Mi smo tu za sve kao neki oblik podrške, nismo stručne osobe ali dajemo jako dobru podršku.
    *
    Pozdravljam naše dvije bebice Hanu i Luku i mamasite ljubim vas
    Ja sam opet ne naspavana, ali to je od uzbuđenja jer muž i ja danas idemo privatno i napokon on može vidjeti svoju malu hobotnicu.
    Jedva čekam….zaprijetila sam mu da ne smije pitati za spol, ali već vidim da će od uzbuđenja sigurno pitati…moram si ponijeti čepiće za uši

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.